• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

21. července 2017 
@katuleb Kati a ty ako na utz? skiznica bola dobra? tak teraz v nedelu na Ketik ze :slight_smile: ?
9. kvě 2013 ve 12:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 ahojky ano sliznice byla ok 10mm a třívrstvá jak chtěli a v neděli jdu na to....už začínám být nervozní.... :wink:
A jak ty?? Kdy jdeš na to??
9. kvě 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katuleb Ahojky ještě jsem si ho nedělala páč ho nemám. Dneska si ho jedu koupit. Tak pak dám vědět a ani se mi ho nechce moc dělat, abych pravdu řekla :fearful: A zítra stejně půjdu nejspíš na kerv tak uvidíme. Zatím se opatruj. pa :grinning:
9. kvě 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulena tak to ti věřím,já taky nevím jak ho pak udělám.....jen při té představě se mi klepou kolena...každopádně moooooc držím palce budem tu čekat na dobré zprávy.. :wink: :wink:
9. kvě 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Juuuj supeer :slight_smile: . To ani neviem ze sa to pocita ci bere na nejake vrstvy. Ti verim ze uz zacinas byt nervozna :dizzy_face: ale mas aj take motyliky uz v brusku :slight_smile: ? noja idem 16. na utz tak som tiez zvedava ze co bude :wink: . a na kolikatu mas vklad?
9. kvě 2013 ve 12:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulena Tak ti drzim, ak budes robit dnes testik palce aby sa tam ukazali krasne // :slight_smile: . Napis nam potom tu pozitivnu spravicku :slight_smile: .
9. kvě 2013 ve 12:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 tak koukám,máš to už taky za pár....no kdyby jen motýlky....to jsou fujavice občas a transfér je na 10.30... :wink:
9. kvě 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martulena Jsem taky cela napnuta, myslim na vas holky testilky!!! :wink:
9. kvě 2013 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katuleb Takze vazne na den matek-super! :dizzy_face: :dizzy_face: Tak uz se zacni pekne rozmazlovat,at mas priznive naladene brisko! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2013 ve 14:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek jj už se na tom pracuje,snažím se ...jen ty nervy kdyby se uklidnily chjooo... :wink:
9. kvě 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem napnutná, tak už sem hoďte ty dobré zprávičky :wink:
9. kvě 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak vás zdravím, s pozitivní zprávičkou, dělala jsem si test ve 3 odpoledne, poněvadž jsem si ho teprve koupila. Chtěla jsem počkat na ráno, ale jsou tam // a krásně vidět jsem strašně šťastná. Zítra ráno jdu na krev tak to už bude větší jistota. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A všem ostatním přeji aby vám to taky dobře dopadlo.
9. kvě 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@martulena Tak to je opravdu pozitivní zprávička :grinning: velká gratulace!!!!
9. kvě 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulena Moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: U mě už je jisté že to neklaplo. Tak snad příště. Opatruj se.
9. kvě 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulena juuuuuuu super,moc moc gratuluji..... :grinning: :grinning:
9. kvě 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danuško, to je mi fakt líto :cry: ...myslíš, že to mohlo být tou genetikou?
9. kvě 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna díky,mě taky. Vůbec nevím. Ale prý mělo šanci 50%. Tak to prostě příroda nechtěla.
9. kvě 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulena a proč vy měli vlastně ivf a měli jste pgd?? promin pokud jsi už psala ,možná jsem zapoměla... :wink:
9. kvě 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulena testík super gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb Ahojky už jsem ti to sice psala, ale nevadí tak ještě jednou. Po laparoskopii mi před 5 lety odebrali oba vejcovody. Je to moje 4 ivf a pgd jsme neměli. Jsem samoplátce tak tu velkou částku kterou jsem zaplatila a k tomu ještě pgd to bych dohromady už nedala. :slight_smile:
10. kvě 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj tak to mě mrzí. Ale naděje umírá poslední nevzdávej to já už si taky prožila svý. Jednou to vyjít musí :wink:
10. kvě 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulena děkuji,tak jsem moc ráda že tady vám to vyšlo....dej pak vědět co krev... :wink: :wink:
10. kvě 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem zase tu tak hcg 500 11 den transferu takže super. Tak teď už jenom za 11 dní na ultrazvuk a aby tam bylo vidět srdíčko a budu ten nejšťastnější člověk pod sluncem. Holky všem děkuju co jste na mě mysleli. Já na vás čekatelky taky myslim tak hodně úspěchů a hlavně síly to nevzdávat. Ještě se ozvu papa. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@martulena Supeeeeer velká gratulace....a držím dál na utz..... :wink: :wink:
10. kvě 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulena Moc gratuluju :dizzy_face: dneska jsem volala do Heliosu a mám v červnu konzultaci. Rovnou nafasuju léky na 4 IVF :slight_smile:
10. kvě 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulena Nádhera, gratuluju! :dizzy_face:
10. kvě 2013 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dani je mi líto ,že to nevyšlo, důležité je nepřestávat věřit! Jsi bojovnice! V létě už to jistě klapne! :wink:
10. kvě 2013 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přeji krásný víkend všem!
10. kvě 2013 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarmisek aj tebe maminko krasny vikend :slight_smile: .
10. kvě 2013 v 17:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho ahoj, moc me mrzi, ze to bobek vzdal, ale jak uz nekdo psal, ja bych taky sla hned s dalsim cyklem do 2. ketu, ja to totiz takhle udelala a na po druhe uz to vyslo :wink:
11. kvě 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek