Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

katuleb
14. kvě 2013

@danaho Danuško děkuju asi myslíš Evika že?? 😉 😉
Jinak mi holky nic není tak se uvidí,ještě je čas.....
@martulena moc děkuji .... 🙂

danaho
14. kvě 2013

@katuleb no jo vlastně vždyt ty Evika znáš. 😅 No vidíš,tak vidíš 😀 Už mi to jde všechno asi na mozek.

januliii
14. kvě 2013

@martulena Děkuji🙂 jdeme v patek, tak snad bude vse OK🙂

januliii
14. kvě 2013

@danaho Děkuji! Mrzí mě, že to u tebe tentokrát nevyšlo:(( ale bojuj dál a ono se to jednou podaří!!!🙂

jarmisek
14. kvě 2013

@katuleb Ahoj, tak drzim co se da! A chápu, pohlavi si nechejte pro sebe,aspon se budeme o to vic tesit az se to narodi!!!Drzim pesti 😵 😵

jarmisek
14. kvě 2013

@januliii Jani to jsou krasne zprávy!Moc gratuluju! 😵 😵

martulena
14. kvě 2013

@januliii Tak to na tebe budu myslet. Já tam jedu v úterý.Tak doufejme že vše bude ok. 😀

januliii
14. kvě 2013

@jarmisek Strasně mooc děkuju🙂 Snad budou i ty další 😉

engele
14. kvě 2013

Ahoj děvčata, tak se k vám připojuji, už jsme najeli na úpravu cyklu a od 21.5 záčínám se stimulačkou.... mám z toho výborné pocity, jednání a přístup je tu úplně jiný než na Obilňáku a hlavně je to tu paradoxně vše i levnější... 🙂 Tak nám držte palce!

januliii
15. kvě 2013

@engele Ahojky🙂 Držím pěsti🙂 Určitě budete spokojení, v Heliosu jsou všichni úžasní!!!

katuleb
15. kvě 2013

@jarmisek děkuji za držení pěstiček...
Jinak holky nic mi není.....tak uvidíme,ale ještě je plno času.... 😉

katuleb
15. kvě 2013

@engele ahojky vítej mezi námi.... 😀

engele
15. kvě 2013

@katuleb
@januliii

Díky moc za podporu, má z toho super pocit!

danaho
15. kvě 2013

@engele vítej a držím palce 😉
@katuleb jasně že je brzo. Vydrž 😉

katuleb
15. kvě 2013

@danaho držím držím... 😀

danielahe
15. kvě 2013

@katuleb mne taky ze zacatku nic nebylo, vse zaclo az tak 14 dni po ketu 😉 . Drzim paleky, at se bobek pekne zavrtava 😉 😵

katuleb
15. kvě 2013

@danielahe ju moc děkuju....pořád si říkám že je vlastně moc brzy.... 😉

danielahe
15. kvě 2013

@katuleb ja se taky sledovala jak diva, neboj, to delame asi kazda 😀 . kdybych nemela 2 carky na testu, tak o tom ani nevim 😀, to cekani je nejhorsi, ze?

katuleb
15. kvě 2013

@danielahe no právě to je děsné.. 😅 ..ale uklidnila jsi mě...a vlastně většinou holky psaly že jim nic nebylo... 😉 a kolikátý den jsi testila??

jawuna
16. kvě 2013

jeee, holky, to se nam to tady pekre rozrusta 🙂 zdravim vsechny 😉

katuleb
16. kvě 2013

@jawuna nazdar matko.... 😉 😀

danielahe
16. kvě 2013

@katuleb ja testila uz 8. den 🙂 , ja to do 10 nevydrzela 🙂

katuleb
16. kvě 2013

@danielahe a už tam byli // a měla jsi taky asi blastu že??

jawuna
16. kvě 2013

@katuleb Zdarec ;) Kdy plánuješ testovat?

katuleb
16. kvě 2013

@jawuna ahojky ,joooooo to kdybych věděla ,ale myslím že dřív jak 10-tý den to nedám a i tak se bojím... 😕

danielahe
16. kvě 2013

@katuleb jojo, meli jsme blastu 🙂 a ja uz 2 mela, sice byla slabsi, ale byla tam 😵 😵 😵 😵 , no a druhy den jsem zacla spinit, tak jsem s brekem valila do heliosu, ze je asi po vsem, pichli mi agolutin, vzali krev a ja cekala na vysledek, ktery byl pozitivni a tobulka mi krasne rostl v brisku 🙂, jinak mimochodem, ja si snad delala testy asi az do srdicka, abych se ujistila, ze tam furt je 😀 😀 😀 😀 😀

katuleb
16. kvě 2013

@danielahe děkuji za info a doufám že se nám taky zadaří... 😉

zuzzu11
16. kvě 2013

@danielahe Dani ty si zacala spi it na druhy den po vklade? A to si uz na druhy den mala pozitivnu krvicku 😵 ?

katuleb
16. kvě 2013

@zuzzu11 ahojky tak co jak to vypadá:??? 😉
Ne ne bavili jsme se s danielahe o 8 dnu po ket...že měla pozitivní tetík....a pak začala špinit..

danielahe
16. kvě 2013

@zuzzu11 nene, ja si delala test 8. den po ketu a spinit jsem zacla druhy den...takze 9. den, asi jsme to blbe napsala 😅
@katuleb urcite, jednou tady jedna kocena psala, ze je to stastna diskuze 😉 🙂 , urcite se bobecek pekne zavrtal 😵