• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

26. července 2017 
@rakoska A ještě vás tady my úspěšné heliosačky budeme podporovat :wink:
7. čer 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evulatko To mi moc na Helios nesedí, tam se žádné zálohy dopředu neplatí...
7. čer 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonaat Jinak teda za mě naprostá spokojenost se vším všudy. Byli jsme překvapení, co všechno se dá vyšetřit a co se z toho dá vyvodit a jak se podle toho třeba volí postup, atd....všichni lidi v Heliosu byli hrozně milí a trpěliví, rozhodně si nemyslím ze srovnání, co jsme si dělali, že by byli dražší než jinde, spíš naopak.
Za mě jednoznačně jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme udělali :wink:
7. čer 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna Super, děkuji za názor, já už jsem pro Helios taky rozhodnutá. Ted už se jen dát opět do boje :slight_smile: A ty čekáš prcka nebo už ho máte doma?
7. čer 2013 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonaat Nee, teprve čekám :dizzy_face: ale už jsem byla těhu předtím 4x, ale vždycky to skončilo špatně :cry:
7. čer 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna Tak ti moc přeju, at je tentokrat vsecho jak ma byt a narodi se zdravej a krasnej rostak/rostanda :grinning:
7. čer 2013 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna Také držím palce k úspěšnému těhu, ve kterém jsi TT ?
7. čer 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele teď 15. :sunglasses:
7. čer 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonaat Děkuju moc, bude to kluk, víme to už od transferu :dizzy_face:
7. čer 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jawuna, ahojky, spatne jsem to napsala, platila jsem tam při punkci, nicmene zadne vajicko se nam neoplodnilo a pak jim strasne dlouho trvalo, nez nam peníze navíc vratili
7. čer 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin, moc Ti drzim palce, at Ti to tam vyjde:slight_smile: Ja jsem tam do Heliosu sla taky jako pro poslední záchranu, ze třeba vymysli něco jiného a zadny zazrak se tedy nekonal:frowning2:
7. čer 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho, drzim moc palce, at jste tam uspesni:slight_smile: Je jasne, ze zadny car se nezavdeci vsem...
7. čer 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulatko Nikdo asi nemůže pomoct všem :( příroda je krutá :unamused:
7. čer 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyy, sluníčkoooooooooooooooooooo, jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. čer 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jawuna U nás svítí už pár dní :slight_smile: .....to je hned lepší nálada :wink:. Litam sr psem po venku, až se ze mě kouří :grinning:
8. čer 2013 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonaat Ahoj,ja jsem v 23 tydnu, uz se nemuzu dockat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No a pak mame jete snehulacky a pro ty si taky urcite pujdu!!!
8. čer 2013 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, holky, se slunickem se nam to bude tehulet a otehulkovavat jedna basen!!! :dizzy_face: Krasny vikend vsem a hlavne at to vydrzi!!! :slight_smile:
8. čer 2013 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarmisek jj, hlavně ať to vydrží, zlepší se počasí, nálada...a konečně přijde to jaro a všichni budou těhu :grinning:
8. čer 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak slavíme úspěch už se válím doma po OPU s výsledkem 41 vajíček.. nechali jsme jich 20 na ISI a ty půjdou pak na PGD, tak nám držte palce!
9. čer 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@engele ahoj :slight_smile: . Ty jo to bola urodicka :dizzy_face: :slight_smile: . Super super :slight_smile: . Tak teraz drzim palce at pekne bojuju :slight_smile: .
9. čer 2013 ve 20:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele super fakt tolik paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele Bezva!Drzim pesti at to jde dal stejne dobře!:wink:
10. čer 2013 v 07:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak jste se mely o vikendu? :dizzy_face: Uzily jste si teploucka? :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2013 v 07:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmisek Bylo krásně, myslím že jsou byli všichni veselejší... snad nám to sluníčko vydrží :slight_smile:
10. čer 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11
@dadakin
@jarmisek

Holky tak všech 20 se podařilo oplodnit pomocí ICSI, tak ve středu budu volat znovu jak se těm bojovníčkům daří :slight_smile:
10. čer 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dneska je u nás zase zamračeno a mrholí. To léto letos asi nebude. :frowning2:

@engele gratuluju k takové snůšce :sweat_smile: To já neměla dohromady ani za 3 IVF. Jak to s embryjkama vypadá dneska?
@jarmisek učím se řídit po 13 letech,takže já měla veselo :grinning:
10. čer 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele Juuuuu :dizzy_face: tak to moc gratuluju, teeeda...seš 100%ní :dizzy_face:
10. čer 2013 v 10:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Právě jsem dnes volala, tak se jim všech těch 20 podařilo oplodnit, ve středu mi řeknou jak se jim daří dále :slight_smile:
10. čer 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@engele To je nádhera. To bude možná Klapzubova 11 :grinning:
10. čer 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho uvidíme jak budou pokračovat :slight_smile:)
10. čer 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek