• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

29. května 2017 
@jananovacek určitě "suprmani" budou :grinning:
@ivetka77
@jananovacek dnes už jen špiním, břicho nebolí jen mě táhnou třísla. Ráno jsem zkusila poslední test a čárka je tam pořád a docela silná. Tak doufám, že nebudou nějaké komplikace (třeba mimoděložní) páč jsem chtěla hned v lednu na další KET. Zítra jedeme na krev ....
5. pro 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hotaska Tak ja myslim, ze ten ket snad nebude potreba, ne? :slight_smile: Kdyz tam je jeste ta carka a zlepsilo se to...drzim pesti!!! To vyjde! :wink:
5. pro 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Straaaaaaaasne moc drzim palce, budu na tebe myslet :dizzy_face:
5. pro 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Tak dulezity je, ze je tam carka...teda, ja jsem cela napjata, jak zitra dopadnes, moc na Tebe myslim...
5. pro 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu,koukam, ze dnes je velky den! Hotasko, pripojuji se k ostatnim, moc na Tebe myslim...Snad se oidpoledne dockame krasne zpravicky! :slight_smile:
6. pro 2011 v 09:30  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje zlatý, moc vám děkuji. Ale s těhotenstvím jako takovým moc ( teda spíš vůbec) nepočítám. Dokonce se už dva dny chovám zcela netěhotně, já už to odpískala. Dneska ještě špiním a 2,5 dne to byl vážně masakr. Dneska jsem byla i na UTZ, sliznice neodešla, ale její výška je na dolní hranici pro případné těhotenství. V jednu volám na krev .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Ja myslim,ze dolni hranice taky hranice, to by prece odesla jinak cela ne? Dulezite je, ze se to zastavilo...tak tfuj tfuj...fakt verim, ze to bude dobry...
6. pro 2011 v 10:12  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
6. pro 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Nadeje umira posledni, drz se ! Zprijemnim Ti cekani alespon symbolickou mikulaskou nadilkou :slight_smile:
6. pro 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janijacek Jakpak se mame?
6. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi Dekuji za optani, mam se super :slight_smile: Je mi krasne...mam ted volno,tak surfuju po nettu a vybiram darky...jeste mi jich hafo chybi... :confounded:
6. pro 2011 v 10:35  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway kampak jsi nam odletla? :slight_smile:
6. pro 2011 v 11:29  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska ja myslim, ze to bude dobry :wink:
6. pro 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní výsledek krve pozitivní, hodnota 108,4
V pondělí další krev a UTZ. Takže v podstatě vím, že nic nevím. Nekonečné čekání na pokračování .....
6. pro 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Ber to tak, ze tam mimisek zatim je, jen se musi udrzet,tak na sebe davej pozor, bud pekne v klidu a v teploucku a bud na sebe hodnoucka, dobre znameni je, ze uz nekrvacis a ze je tam HCG :slight_smile: Nelam si s tim hlavu a v pondeli se uvidi.Zatim je porad sance!
6. pro 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem tu na vás náhodou narazila a přišla jsem vás trošlu podpořit. Vloni jsem podstoupila 1 IVF, 1.12. jsem měla OPU a přesně před rokem 6.12. byl ET, nechala jsem si zavést 2 embryjka a bohužel se nechytlo ani jedno :frowning2: , tak hned následující cyklus jsem šla na KET, transfer byl 10.1.2011 nechala jsem si opět 2 embryjka a znovu se nechytlo ani jedno a v Heliosu nám zbylo poslední embryjko, já jsem byla psychicky uplně nadně, hrozně jsem to prožívala a když jsem měla dělat test a na každým bylo sněhobílo, tak mi z toho moc dobře nebylo, ale nevzdávala jsem to a znovu další cyklus jsem podstoupila KET s posledním embryjkem11.2.2011, pořád jsem věřila že to vyjde...prostě musí a nevydržela jsem a test jsem si udělala hned 8 den po KET a hnad na mně vykouknul na testu duch, byla jsem tak štastná, že se nám to povedlotěhotenství bylo docela v pohodě, až kolem 16tt jsem začala špinit, ale všechno bylo v pořádku, pár dní si mně nechali v nemocnici na pozorování a dávali mi askorutin a špinění ustalo, pak se mi oběvilo špinění ve 22tt tak opět si mně nechali 5 dní v nemocnici a pak jsem šla domu a když jsem byla ve 26tt tak jsem v noci začala mít strašný bolesti a začala jsem silně krvácet a rozjeli se mi bolesti po 2 minutách než jsme dojeli do nemocnice, tam jsem byla na kapačkách a skidnilo se to přes víkend, v pondělí mně měli pouštět domu a najednou začali opět bolesti a krvácení, začala jsem se otvírat, tak mně museli převýzt z Pelhřimova do Českých Budějovic, protože kdyby se miminko narodilo dřív, tak tam jsou vybavený na předčasně narozený děti, tam mi dávali samý kapačky a prášky na udržení těhu, ale pak už ani silný kapačky nezabírali a rozhodli se ukončit těhu, stihli mi dát 4 injekce kortikoidů a Zuzanka se narodila ve 27+2, vážila 990 gramů a 34 cm, narodila se 4.8. a domu nám jí pustili až za dlouhých 10 týdnů s váhou 2780gramů a ted jí jsou 4 měsíce a má se čile k světu, je šikovná a všechno krásně dohnala, ted už může vážit 4800gramů a jsme štastní že to všechno tak dopadlo a my máme naše vytoužený štěstíčko. Jen jsem vám chtěla napsat, nezoufejte a prostě embryjku věřte a ono to určitě vyjde :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Posílám vám spoustu sil a hodně štěstíčka.
6. pro 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mindinka To jsou krasne zpravicky, dekujeme za podporu a gratulujeme k Zuzance, je moc krasna a obema vam to slusi!
6. pro 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi Moc moc děkuji, je to naše zlatíčko naučili jsme si jí na chování a ted si to potvůrka vyžaduje, moc být v postýlce nechce :grinning: Přeji hodně štěstí :dizzy_face:
6. pro 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi Jj, ja si myslim, ze to bude dobry, kdyz uz to krvaceni prestalo a hcg mas vysoky, tak tam ten mrnousek urcite je a drzi se zuby nehty ;) Tak mu treba zpivej ;)
6. pro 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka Tak to je krasny...jste obe holky moc sikovny ;) Ja si taky porad rikam, ze to neni jenom o tom mit co nejvic embryi...vy jste krasny priklad, ze staci jen jedno :slight_smile:
6. pro 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek Děkuji moc, odebrali mi 23 vajíček, z toho jich bylo 22 zralých, a 11 se jich oplodnilo a z toho nám zůstalo 5 krásných embryjek, ale nenechali jsme si je testovat a náš poslední bojovníček se chytil a ted mi tady piští na klíně :grinning: Chodila jsem k dr. Texlovi a byla jsem s ním velice spokojená :slight_smile:
6. pro 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janijacek Nene, nikam jsem neodlétla :grinning: , poctivě sleduju "cvrkot" na diskuzi, jen nějak před těmi vánoci nic nestíhám :confused: .
Jinak ms mi dorazila o víkendu, takže 16.12. jdu na "pokusný" UTZ a uvidíme, zda-li se zadaří a bude nanukáček na štědrý den u maminky v bříšku... :dizzy_face:
Moc bych si to přála, ale popravdě té mé sliznici moc nevěřím - když posledně nenarostla ani po estrofemu, tak v nestimulovaným cyklu jsou šance mizivé. Ale tak házet flintu do žita budu až v momentě, kdy mi to potvrdí mudr., do té doby si budu krátit čas pojídáním lněných semínek a popíjením vínka a kontryhelového čajíčku :sunglasses:
6. pro 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway ještě jsem četla, že pomáhá grep a kokos. Odzkoušeno to ale nemám .....
6. pro 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hotaska Jojo, o grepu jsem taky slyšela, ale kokos je pro mě novinka, díky za tip! :wink:
6. pro 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway No tak perfektni, uvidis, treba se vam postesti vanocnim dareckem a naroste krasna sliznice-kdyz k tomu pridas jeste grep a kokos, tak se muze jit estrofem klouzat :grinning: Navic s kokosem by ted v predvanocnim case nemel byt problem, muzes uzdibovat pri peceni cukrovi :grinning:
7. pro 2011 v 11:59  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka To je perfektni, taky se tesim,az mi to, co mam v brisku bude pistet na kline :dizzy_face: :dizzy_face: ikdyz zas takova sranda to asi nebude,co :sweat_smile:
7. pro 2011 ve 12:15  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janijacek No jen si ještě užívej mimíska v bříšku :dizzy_face: Až se narodí tak ti bude chybět spánek a chvilka času pro sebe, malá mně teda dává záhul fest, kor když se musí pořád chovat a taky už se pěkně pronese :dizzy_face:
7. pro 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pacinkadol Děkuji za přání a brzy přeji taky takové štěstí:slight_smile:
7. pro 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Tak ten posledni zmrzlik bude ircite ten pravy, nechava na sebe pekne cekat,dobre vi, ze ho pak budete o to vic rozmazlovat :slight_smile: Jo, miminka jsou hold vycurany uz od zkumavky :slight_smile:
7. pro 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway @hotaska Teda teda, kokos a grep rikate, jo? To uz abych taky zacla :slight_smile: Clovek tim nic nezkazi, tak lepsi nez to nezkusit :grinning:
7. pro 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek