Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
3. zář 2013

@rakoska Drziiim!!! 😵 😵

dadakin
3. zář 2013

@rakoska prý jsou dobrý testy dr. Max mají citlivost jak bývalí mamatesty ještě je dobrej Predictor test http://www.predictor.eu/cz/2011/10/early-tehote...

dadakin
4. zář 2013

Ahojky kočenky tak dnešek na utz no jdu zase v pátek už po 4, stimulace pokračuje dnes 14DC a budu píchat ještě 2dny po 4 ampulách tak to máme 26ampulí nad rámec 😖 to bude pálka ještě jsu zvědavá co krev jak budu volat odpo,OPU snad nedělě-pondělí doufám 🙄 holky toto je nekonečná stimulace břicho mám jak jehelník a ten největší folikul je cysta super.Celkem jich je zatím kolem 10.Jsou to nervy.

dadakin
4. zář 2013

@danaho Danulko jsem ráda že jsem tě potkala a poznala. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

danissa
4. zář 2013

@dadakin Ahoj holka zlatá, teda chuděro, už mě tě je líto, kolik toho musíš píchat ☹ To už tě to bříško musí bolet teda fest. Musíš to zvládnout, už to musí být fakt psychicky náročné, ale to dáš 🙂 ! A tu cystu ti budou při opu nějak řešit, nebo to se nechává? Moc ti držím palce, aby vše dobře dopadlo!!
@rakoska Jojo, taky hlasuju za Ladymax od Dr. Maxe. Myslím na tebe a dej brzy vědět, silně věřím, že ta druhá čárka už dnes na tebe vykoukne 😉

danissa
4. zář 2013

@jarmisek Já měla ze začátku oblečení asi do velikosti 68, ale ani ne, že bych vyloženě vše nakupovala nové, měla jsem hodně od kamošek. Vždycky mě přinesly plnou igelitku hadříků a já si vybírala, to mě děsně bavilo 😀 Je fakt, že do 68 jsme se dostali dost rychle, ale zase pak ta 68 už nějakou dobu vydržela. Z 56 jsme vyrostli raz dva. A taky si pamatuju, jak jsme byli na rychlonákupu druhý den, co jsme přijeli z porodnice. Malá byla zvyklá být pevně zavinutá z porodnice a já doma měla jen rychlozavinovačku a ta byla úplně volná, tak jsem ještě dokupovala takovou tu klasickou zavinovačku, spinkala pak jedna báseň 🙂 . A taky monitor dechu jsme dokupovali, protože jsme seděli první celou noc nad postýlkou a sledovali, jestli malá dýchá 🙂 . A to jsem předtím byla odpůrce monitorů, jak rychle jsme s manželem změnili názor 😀

A jinak se musím přiznat, že už jsem koupila první věc pro našeho chlapečka, nádherný slintáčky se lvem měli v Tescu, tak jsem neodolala 😀

dadakin
4. zář 2013

@danissa kdyby člověk věděl že to k něčemu bude a ve finále bude výsledek takle se bojím,bojíme se všechny pořád něco ,už jsem protivná sama sobě.V Reprofitu jsem chodila 13 až 15 den na OPU tak mě zaráží že tady je to zase jináč věřím jim že ví co dělají.

danissa
4. zář 2013

@dadakin Výsledek bude, neboj, oni určitě vědí, co dělají. Tím, že jsi pod neustálou kontrolou, tak vědí, jak se to u tebe vyvíjí a díky tomu dokážou odhadnout, kdy je ten správný čas 😉 Já mám pocit, že v RF to dělali 13 až 15 den každé, neřešili to až tak individuálně, ani tolik kontrol tam nebylo. Zkus pozitivně myslet, neboj dopadne to dobře!

jawuna
4. zář 2013

@dadakin Musíš (jim) věřit, nic jiného nezbývá 😉 Jsme s tebou a držíme palce, ať se píchačka po zásluze projeví 😵

jawuna
4. zář 2013

@dadakin Jéé, vy jste se potkaly v Heliosu? 🙂

jawuna
4. zář 2013

@rakoska Tak co? 😕

danissa
4. zář 2013

Tak @rakoska nás napnula a nehlásí se 😉 😉 Ale já vím, už mlčim a už se nebudu ptát, nechci nikoho stresovat 😉 Hodně štěstí!

rakoska
4. zář 2013

@jawuna
@danissa Zítra jdu na to 😉 zatím všechno dobrý, tak uvidíme...

danissa
4. zář 2013

@rakoska Jupííí a co sis teda koupila za test?

dadakin
4. zář 2013

@jawuna potkaly se u Kolína 😉 a jináč já jim věřím nic jinýho mě nezbývá a vidím někde už ten konec mám za sebou už 3/4
@danissa a japak ti je ????
@rakoska tak zétra očekáváme jenom pozitivní info držím ti palečky 😵 😵 😵

jarmisek
4. zář 2013

@danissa Dekuji za zkusenosti,ja toho mam docela hodne v 56, tak snad to trochu vynosime a pro jistotu teda jeste nakoupim tu 68 v dostatecnem mnozstvi 😵 😵 Monitor dechu uzmame zakoupeny, jak se znam, nevydrzela bych to bez nej 🙂 A zavinovacku mam taky jen tu teplou na suchy zip-tak pouvazuju jeste o te klasicke, mozna je nejaka po me doma u nasich 😉

jarmisek
4. zář 2013

@dadakin Jejda, Tobe se to nejak protahlo!Ale urcite to ma svuj duvod, hlavne at jsou kvalitni vajuska 😵 😵

dadakin
4. zář 2013

@jarmisek tak trošinku no dneska jsem 14DC za chvílu budu očekávat mrchu s takovou

rakoska
5. zář 2013

Dobré ráno, holky, tak jsem si dnes udělala test a nic 😒 ještě zkusím jiný a pozděj, ale nevím, nevím 😢

engele
5. zář 2013

@rakoska Moc držím palce, ať se čárka brzy ukáže!!

danissa
5. zář 2013

@jarmisek Nemáš vůbec za co 😉 Ale ty přípravy jsou krásný, že? 😵 😵
@dadakin Děkluji za optání...no cítím se nic moc. Celý den je mi šoufl a jsem šíleně unavená a taky podrážděná. Už abych měla první trimestr za sebou. U Sofi mě bylo blbě cca do oběda, pak už dobrý. Teď je to celý den ☹
@rakoska Nezoufej a vyzkoušej jiný test, třeba pozítří, čárka se ještě může objevit 😉 😵 Věřím, že na tebe vykoukne 😉

dadakin
5. zář 2013

@rakoska a co to bylo za test?? zkuz se podívat později jestli tam dušík nevykoukl a nejlépe to uvidíš u okna já jsem ty testy vždycky tak operovala 😉 aspon náznak hod se foto my to okomentujeme a něco vykoukáme že holky???

jarmisek
5. zář 2013

@rakoska Ahoj a neni to jeste brzy?Uvidis, dej tomu jeste den, dva... 😵 😵

jarmisek
5. zář 2013

@danissa Jj,nakupovala bych pro mimco porad 🙂

danissa
5. zář 2013

@rakoska Jojo, jak píše @dadakin hoď foto, my to omrkneme. Zkus to prozkoumat ještě během dne. Mě se ten první duch na testu taky objevil až po zaschnutí 😉

jawuna
5. zář 2013

@rakoska Třeba je ještě fakt brzo, zbytečně jsme tě tady vydivočily, počkej ještě dva tři dny a zkus to znova 😉

dadakin
5. zář 2013

Holky zítra zase na krev a UTZ myslete na mě at už je OPU.

jawuna
5. zář 2013

@dadakin Myslíme 😉 😵

dadakin
5. zář 2013

@jawuna že děkuji kočko 😉

danissa
5. zář 2013

@dadakin Ahojky, to bychom se mohli potkat 😉 Na kolikátou jdeš na UTZ?