Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
11. zář 2013

@dadakin Paradni zpravicka, jen tak daaal!!! 😵 😵 Paty to urcite dozene, neboj, je to jenom lenoch 😵 😵

jawuna
11. zář 2013

@rakoska A kde by bylo, prosím tě 😀 😎

onno
11. zář 2013

@danielahe Jasně že to dobře dopadne.Jinak mě je ,tak nějak šoufl furt,ale nikdy jsem nezvracela ,ale kolikrát mě to nutí a nic.Pachuť v puse mám taky a taky furt jím.
@jarmisek snad to bude dobrý ,ale furt se nějak hlídám.

danissa
11. zář 2013

@dadakin No ale to je super zpráva 😵 😵 Vidíš, jaký to jsou šikulky. To je jasný, že to jsou nervy, ale my to tady prožíváme s tebou a víš, jak se to říká "sdílená starost, poloviční starost" 😉 To bude dobrý!!
@danielahe Tak zítra je velký den, tak to budu moc držet palce a tfuj tfuj, hodně štěstí, ať je vše v pořádku! A kam jdeš, na Veveří? Tam mě chce doktorka taky poslat, tak pak písni, jak jsi byla spokojená. Já jsem se Sofinkou na NT screeningu nebyl, měla jsem jen ty triply. Nevím, jestli mám jít na ten screening na Veveří anebo do Heliosu...Asi to je jedno
@rakoska Mimuško tam je, to je jasný 😉 A jak se cítíš?
Jinak mě je neustále blbě, od rána do večera. Jen když jím, tak je mi dobře, ale jak mám hlad nebo po jídle, tak hrůza ☹ Ještě to musím nějaký pátek zvládnout. A už jsme nevydrželi a sdělili jsme novinku rodině, tak snad bude vše OK a neskončí to špatně. Stejně, jakmile žena otěhotnění, tak se začne bát, aby bylo vše OK, aby porod dobře dopadl, aby miminko bylo zdravé a tak dále. Matka už se nikdy nepřestane bát.

danielahe
11. zář 2013

@danissa s prvnim jsme nebyla, to jeste nebylo, s tobikem jsme sla na veveri o heliosu jsme nevedela. U tobika jsm emela nejakou mudru nic moc, byla strasne moc rychla a po informaci, ze mam PGD s IVF, se s tim moc neparala 😀 , tentokrat jsm ese objednala k Vlasinovi, tak snad bude dobrej, slysela jsm esamou chvalu a az na 3 prispevky nekde na hodnoceni, byly vsechny super 😉 . děkuji, zitra hodim zpravicku 🙂

danissa
12. zář 2013

@danielahe Tak o té doktorce jsem taky slyšela, jestli je to teda ta samá. Kamarádka tam byla s první holčičkou a taky říkala, že byla hrozně rychlá, všechno chrlila, taková jakokdyby necitlivá. Teď čeká druhé, chlapečka, a byli u Vlašína a říkala, že to bylo něco úplně jiného. Že vtipkoval, nechal je hádat pohlaví a celkově byl dobrej . Tak se můžeš těšit a těším se na zprávu 🙂 😵

danissa
12. zář 2013

Jinak já se dnes pustila do úklidu a vaření, dnes se cítím nějak podezřele lépe, tak snad to nic neznamená. Ne že bych stála o to, aby mě bylo furt celé dny tak špatně, ale člověk hned přemýšlí.... 😎

danielahe
12. zář 2013

@danissa ted jsme byla taky u Vlasina a spokojenost 🙂 A jestli se pan doktor neseknul, tak cekama holcicku 😵 a utz byl vporadku, tak verim, ze krev bude taky 🙂

danissa
12. zář 2013

@danielahe Paráda 😵 😵 To je stejně mazec, že už tak brzo dokáže říct, co to je. Jsem ráda, že jste dopadly dobře, krev bude taky OK. A ty výsledky krve budou kdy?

onno
12. zář 2013

@danielahe tak super a ještě holčička ,tak to je nádhera.

veverka.terka
12. zář 2013

@onno ahojky, koukám, že se podařilo otěhotnět a přirozeně, to je paráda!!!! 😵 😵 😵 gratuluju 😵 😵 😵
@danielahe tééda, Dany, tak i té holčičky se dočkáš, vidíš, že umí tatka i holčičky 😉 😉 😉 😀 😀 😀

jinak ahoj všechny ostatní snažilky a těhulky, už sem moc nechodím, nemám moc času, ale občas sem aspon kouknu 🙂 😉 my máme taky mimčo po IVF, podařilo na 2. pokus 🙂 a tedka už máme doma skoro 8 měsíční lumpačku 😀 😀 😀 ale nevím, jestli vůbec do 2 mimi půjdu, dává mi dost zabrat a nevím ani, jestli chcu zase absolvovat cleý proces IVF.....sem na sebe zvědavá 🙂
držím pěsti všem snažilkám, at nepřestávají doufat a brzo se zadaří a taky těhulkám, at to dotáhnou do zdárného konce 🙂 😉

dadakin
12. zář 2013

@danielahe neboj neseknul se Vlašín je kapacita mě řekl pohlavi u dvou dětí ve 13.týdnu a vyšlo mu to 😉 kdyby se zadařilo tak bych na UTZ chtěla chodit zase k němu,si pamatuji,že jsem k němu šla na UTZ v 8.týdnu jako samoplátce chtěla jsem vidět srdíčko měli jsme odjet na dovču a já jsem před tím měla zamlklé těhotenství ve 12.týdnu a hned v šestinedělí po potratu jsem byla těhu a vytiskl mi aji fotečku ani po mě nic nechtěl zaplatit když jsem chtěla mít jistotu že je vše ok.

jawuna
12. zář 2013

@danielahe Jééé, holčička 😵

danielahe
12. zář 2013

@danissa taky dneska...odpoledne a je to ok 🙂
@dadakin tak to me spadl kamen ze srdce, furt tomu nemuzu nejak uverit, vnitrne se na tu holu citim, ale citit se muzu jak chci, ze 😀 😀 😀 , budu verit panu doktorovi 🙂

danissa
12. zář 2013

@danielahe Moc gratuluji ke skvělému výsledku ze screeningu 😵 😵 !!! Ať holčička nadále roste a je zdravá!

jarmisek
12. zář 2013

@danielahe To je nadhera, holcicka!!!Drzim pesti,at jde vse dobre! 😵 😵

dadakin
12. zář 2013

@danielahe a jaký se ti líbí jméno pro holčičku???ty se mě si dělali ještě prdelku na porodním sále byli tam takový dva mladí doktůrci a prý co chci a já že konečně tu holčičku a tak ju vytáhly a říkají ale ono to má mezi nožičkama cosi málem jsem padla z operačního stolu a oni to byla sranda to byl pupečník 😀 a taky jak mě sestřička převážela na JIP tak koukne do desek hodí mě je zpátky na nohy a říká Natali no pěkný jméno ale co když si vezme nějakýho Vokurky to bude Natali Vokurková a já na to sestři hodinu po jejim narození bych toto neřešila.Tak asi tak.

danielahe
13. zář 2013

@dadakin nastesti jsme se s muzem shodli,ale byla to fuska.. Adina 🙂,vim,ze kdyz budeme na gristi,tak se mi pak nebude otacet .ekolik deti 🙂....to byli doktori vtipalci 😀

jarmisek
13. zář 2013

@danielahe Krasne jmeno... 😵

dadakin
13. zář 2013

ahojky kočky,volala jsem dnes ráno tak to vypadalo asi tak jedna blastocysta kousek vylezlá zatím né na PGD takže se uvidí do zítra jináč bude ET ostatní jsou blastocysty dál nic nevím jenom se mě ptala embryoložka jestli beru pořád utroš já že ano tak uvidím zítra ráno

paris213
13. zář 2013

Ja som nespokojna z Heliosom, ja som chcela dvojicky a dr Texl ma oklamal, ze som mala len jedno embryo schopne prenosu na den 5 a potom mi povedali, ze na den 6 urobili DNA vysetrenie druheho embrya a zmrazili to druhe. Teraz som sa informovala o embryu nakolko sa chystam na FET a povedali mi, ze je 5 dnove. Takze bolo zmrazene v ten isty den ako bol spraveny ET. Ked doktor klame o takychto veciach, o com este? Ja im uz ani neverim, ze to moje embryo je dievcatko ako vraveli. Chcela som dvojicky. Ja tam uz ani nohu nevkrocim. Teraz navstevujem druhu kliniku, kde som si dala embryo previezt!

onno
13. zář 2013

@veverka.terka Ahoj díky snad vše dopadne dobře.Jak malá povyroste ,tak to bude lepší.A budeš chtít druhý. 🙂
@danielahe to je pěkné jméno

jawuna
13. zář 2013

@paris213 A jak ten transfer toho embyjka dopadl? To je přece v pořádku že ti dali jen jedno, ne? Přece tě nebudou vystavovat zbytečnému riziku

jawuna
13. zář 2013

Ty jo, nějak mi to na Helios nesedí...v pondělí tam jdu na kontrolu, tak se na to schválně zeptám, docela mi to vrtá hlavou...

jarmisek
13. zář 2013

@dadakin Tak ja drzim pesti az do rana jeste povyleze nebo co 😵 😵 a kdyztak teda ET zitra?Tak se na to dobre vyspi 😵 😵

jarmisek
13. zář 2013

@paris213 Je zvlastni co pises, my jsme meli 5 den jedno embryjko a 6 den ty ostatni. To je prece normalni, ze nektera jsou az sesty den...dokonce se mi zda ze to tady ma vetsina z nas.A to embryjko co ti 5 den transferovali ti taky vysetrili?To je totiz hrozne nelogicky, proc by ti je nedali obe kdyz jsi tak strasne chtela? Nam rikali, ze doporucuji transfer jednoho,ale ze kdybychom jooo nedali jinak, tak by nam dali dve..ale ze to nedoporucuji kvuli komplikacim s vicecetnym tehotenstvim. Fakt je, ze me teda ted staci ten muj bachor, predstava, ze bych mela dvojnasobnej me desi a diky bohu za transfer jednoho embrya...

danissa
13. zář 2013

@paris213 Tak hlavně, ať jsi v jiném CARu spokojená. Mě to taky nějak nesedí, mě Dr. Texl do ničeho nenutil, dokonce se mě ptal, kolik embryjek chci zavést, doporučil mi jedno, ale nenutil. A já tedy chtěla jen jedno 😀 . A moje kamarádka tady z koníka chtěla od Dr. Texla zavést dvě, chtěla dvojčátka a bez problémů jí dvě zavedl. Tak mi to nějak nesedí ☹
@dadakin Takže zítra bude transferek? Moc držím palce!!! Holka to to uteklo, to čekání, viď? Sice jsi měla nekonečnou stimulaci, ale vyplatilo se, mimi už bude co nevidět u tebe 😵 😵
@jawuna Tak se zeptej, jsem zvědavá....

dadakin
13. zář 2013

@danissa
@jarmisek transfer bude podle toho jak na tom bude embryjko pokud bude na PGD tak až KET uvidíme asi si dám čokoládu na nervíky ta nová Milka s bublinkama je neskutečně dobrá

danissa
13. zář 2013

@dadakin Já teď dojedla rohlík s Nutelou a je mi skvěle 😀 Na zítřek držím palce na dobré zprávy!

dadakin
13. zář 2013

@danissa děkuji hlava šrotuje