• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

20. ledna 2017 
@zuzzu11 snad ta imunologie bude v pořádku. Zuzi mám radost z tvých testů a věřím,že čárka bude sílit a tentokrát to bude se šťastným koncem. Moc bych ti to přála :dizzy_face:
8. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzzu11 já měla pořád strašně slabou, sem čekala dálnice a trvalo to fakt dlouho ne byla silná, já věřím, že to bude dobré!!!
8. lis 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele nadhera, moc gratuluju!!!
8. lis 2013 v 19:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11 moc drzim pesti,myslim, ze tady ty testymoc neznamenaji, dulezity je, ze je tam carka a jaka, to neres...uvidis na krvi :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2013 v 19:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 taky záleží na koncentraci moči pokaždé není stejná.Záleží kolik toho vypiješ.Hlavní je že tam čárka je a jestli je slabá nebo silná ,tak to je jedno.
8. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna Ahoj :slight_smile: .Ano pichala ale ten som mala pred pichnuty pred 13timi dnami :unamused: . Tak to pregnyl asi uz nebude. To znamena ze ked je tam nejaka ciarka tak znamena ANO :slight_smile: ?
8. lis 2013 v 19:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11 URČITĚ!!!!! :dizzy_face: moc držím palce :wink:
8. lis 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Ahojky, vůbec se s těmi čárkami nestresuj. Dívala jsem se na tvé fotky a jestli chápu dobře, tak ty první testy jsou 5. a 6. den....no to jsou ale nádherné čárky, žádní duši. Já taky testila 6. den a měla jsem o dost slabší čárky, opravdu jen stínky. A zesílely až 10.den, ale pořád byly docela slabé. Každému to HCG jde do moči jinak. Takže fakt to není směrodatné a rozhodně neházej flintu do žita :slight_smile: Je to dobré :dizzy_face: :dizzy_face: !!
8. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky moje :slight_smile: . Dakujem vam kazdej jednej strasne moc za podporu :slight_smile: . Dakujem :astonished: . No ja testovat budem uz len rano. Ten moc rano na pohlad je uplne iny ako teraz poobede myslim farbou cize to bude asi aj koncentracia silnejsia :dizzy_face: .
8. lis 2013 ve 21:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa Dakujem velmi pekne :slight_smile: . Ano tie papieikove testy su 5 a 6 ty den a ten tycinkovy je dnes rano na 7mi den. Som zvedava na zajtrajsi ranajsi test :wink: .
8. lis 2013 ve 21:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11 Tak brzo testuje a už by chtěla dálnice :wink: I když je tam skoro má :dizzy_face: Uvidíš, zítra to bude z ranní moči zase hezčí :wink: Nestresuj a hezky se vyspi, dobrou
8. lis 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. lis 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Zuzi tak co??
9. lis 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele tak testila som z ranného moce a carka slabne :frowning2: . Obidva testy sú desiatkove Mamatest a Rapiclear.
Hodím foto.
9. lis 2013 v 09:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ako vidieť skoro nic hlavne ten Rapiclear :frowning2: .
9. lis 2013 v 09:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Ještě to nevzdávej!!!
9. lis 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Třeba na tom prvním Rapiclearu to byly ještě dozvuky Pregnylu a teď je to teprve těhu!!
9. lis 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele Ďakujem ti veľmi pekne za podporu si strašne zlata :slight_smile: .Volala dom dnes do Heliosu ale kvôli manzelovu spg ako dopadol, lebo sme si dali aj mraziť spermie.
No a zdvihla p.Vranova tak som sa jej zo rovno pýtala ze ako to môže byt u mna a povedala tak ako mi pisala Jawu ze test he buď pozitívny alebo negatívny. A ze mam ísť uz v pondelok na krv na 11ty deň a potom stredu a piatok aby sme videli ako stúpa hcg. Uz vas tu nechcem bombardovať mojimi testami :sweat_smile: . Ale robila som si este obyčajný Pepino test a tam je zase silnejšia //. Tak tomu nechápem ale nechám zo uz na pondelok na krv :zipper_mouth: .
9. lis 2013 v 17:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11 Zuzi a to máš tu druhou v limitu do 5 min??? Já být tebou nevzdávala bych to :wink: čárku vidím to je podstata :dizzy_face:
9. lis 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele jj, taky me to napadlo, proto jsem se ptala na ten Pregnyl...
Zuzi, hlavni je, ze tam je :wink:
9. lis 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzzu11 Ahojky, čárka pořád je :wink: , to je hlavní :slight_smile: . Nejlepší je srovnávat stejné testy, stejnou značku, jinak je to spíš matoucí. Tak už testování nech být a v pondělí budeš znát hodnotu HCG, to je směrodatné. Moc moc držím palce :slight_smile: !
9. lis 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11 Zuzi, taky bych tomu jeste verila-kdyz je tam carka-vydrz do te krve :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2013 ve 22:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ja jsem dnes zbastila posledni proveru, cekam na mrsku, dobrou vsem :wink:
9. lis 2013 ve 22:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uz vas chvilku ctu, muzu se k vam pridat? Mam uz toho za sebou docela dost a rozhoduji se jak dal. Jste v Heliosu spokojene? Byla jsem uz v Ostrave a Olomouci, uz jsme zkouseli i vajicka od darkyne a porad se nedari. Cetla jsem spoustu pozitivnich ohlasu na primare Texla, jsme k nemu ted v tydnu objednani, tak se trosku tesim i mam trosku strach, jaky jste z nej mely pocit vy?
10. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkap77 Ahoj, tak to jsi na tom podobne jako my.My jsme teda chodili jen do Ostravy, ale posledni embryjka jsme si nechali prevezt do Heliosu, bohuzel z toho zase nic nebylo,akorat jsme zjistili, ze byly moc spatne kvality (jedno bylo dokonce uplne prazdne!!). Ja jsem u pana doktora Texla moc spokojena, je mily, je s nim legrace, muj chlap k nemu taky chodi rad a to je corict :slight_smile: Vse dobre vysvetli a kdyz nechapes tak i namaluje :slight_smile: Hlavne nas konecne nekdo poradne vysetril. Udelali nam geneticke a imunologicke vysetreni a dukladne proklepli spermie. Zjistili, ze ja mam chybu v genetice a manzel v DNA spermii. Proste jsme se sesli, ze...Nejvic me mrzi, ze jsme 2 cykly promarnili nekde, kde tyhle vysetreni nedelaji-kdyby jsme to vedeli uz po prvnim nepovedenem pokusu, mohli jsme ten druhy udelat jinak. Potrebujeme totiz PICIS kvuli manzelovi a PGD kvuli me...mohli jsme si usetrit spoustu casu a zbytecnych nadeji. A navic kvuli tomu, ze nam v Ostrave transferovali vic embryi najednou jsme prisli o pokus na pojistovnu, takze ted uz mame posledni :frowning2: Moc Ti drzim pesti, zkus si zajit na pohovor a uvidis, jestli Ti Texl take sedne jako nam :wink:
10. lis 2013 v 10:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezi79 Dekuji za informace :slight_smile: Vysetreni nejake udelane mame, ale moc se v tom nevyznam, snad budeme po te konzultaci chytrejsi. Nikdy se s nami nikde moc nebavili, takze prestoze toho mame za sebou uz hodne, poradne se v tom neorientujeme. Zacala jsem hledat informace na internetu a docela jsem valila oci, co vsechno se resi a my vubec nevime, jak to u nas bylo :frowning2:
10. lis 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: . Tak dnes som skusala posledny test a su tam krasne // :dizzy_face: :dizzy_face: .
Zajtra idem na krv asi by som mohla mat zajtra aj vysledky tak hned vam pisem :slight_smile: .
@dadkin Dani ako sa citis :slight_smile: ?
Holky este jedna otazka. Ja mam pocit ze sa mi robi herpes. Ta moja imunita :unamused: .Mali ste niktora herpes v tehu?
10. lis 2013 ve 12:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zuzzu11 ahojky to chce fotečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jinak jsem Jana to neva jsem si zvykla :wink: citím se všelijak dnes 4 den KET jednou se cítím těhu a pak zase ne nevím ale teplotu mám zvýšenou na 36,8 co ž mám normálně stěží k 36 a pořád mě je tak nějak vnitřně vedro a začínají mě bolet záda a břicho chvílama jak na mrchu se uvidí :fearful:
10. lis 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin ahoj Jani :grinning: . Ved to sú super príznaky :wink: . Len takto ďalej :slight_smile: . Držím silno silno paste :dizzy_face: .Mrcha jedna dorazí az po 9 tich mesicich :wink: . Foto sem hodím :wink: .
10. lis 2013 ve 13:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnešný :dizzy_face: .
10. lis 2013 ve 13:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek