• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

20. ledna 2017 
@danaho no já ti minimálně posílám nafouklé břicho :slight_smile:))
12. lis 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin gtatulujiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , urcite je to tam, drzte se a at vsechno klapne :wink: :slight_smile:
12. lis 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe :grinning: to je dobree este v 8tt si testila :slight_smile: ? No ja som tiež taká panikarka :slight_smile: .
12. lis 2013 v 15:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin Jani to kraaasa :grinning: . Gratulujem zatiaľ tak potichúčky :zipper_mouth: . Ale he to taam :slight_smile: .
12. lis 2013 v 15:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzu11 jojo, jsm eporad nemohla uverit, ze se nam to povedlo samo, no a abych si to furt pripominala, tak jsme si obcas udelala testik...jneze ja do toho prestavala kojit, takze zadne bolesti bricha, prsa pryc a na testu slabsi carka a ja chztla paniku, ze je neco spatne :sweat_smile:
12. lis 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin to je supeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám z vás holky radost :wink:
12. lis 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin Moc gratuluji!!!
12. lis 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jawuna Dnes jsme byli u primare Texla na konzultaci, musim teda rict, ze jste mely pravdu, je uzasny, i manzel byl nadseny a to je co rict :slight_smile: Dodelavame jeste nejake vysetreni, ale doporucil nam jit do dalsiho IVF s nasimi vajicky a dokonce se jeste stihnu stimulovat pred Vanocemi :slight_smile:
Stve me, ze jsem to nezacala resit driv, ze jsem spolehala na radu odborniku a dal se neptala, mluvili jsme s nim dnes hodinu a pul, tak dlouho s nami nemluvili predtim snad ani vsichni dohromady :angry: Kreslil, vysvetloval...jsme moc spokojeni...tak uvidime, co bude dal...
12. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@radkap77 Tak to je super, že jste spokojení ;) v Heliosu jsou moc šikovní
12. lis 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radkap77 souhlasím s tebou opravdu udělá si čas vysvětlí to v Reprofitu jestli jsem se zdržela 15minut aji s cestou pomalu :grinning: :grinning: :grinning: ne opravdu nedá se to srovnat za mě doporučuji Helios :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho Danulko ted jsi na řadě ty a šla bych ještě do jednoho IVF s vlastním materiálem :wink: Minimálku opravdu nedoporučuji :rolling_eyes:
12. lis 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin no jo ale kde na to vzít a nekrást.....to je taky druhá stránka.. :unamused:
12. lis 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin Minimálky ai Helios nedělá. A jak píše Kačka už je to bohužel o penězích.Pokud bych k tomu nechala udělat PGD tak jsem na 100 tis. :frowning2: Teď přes zimu to řešit nemůžu. Ani nechceme jezdit takovou dálku v zimě. Počkáme na jaro a podle penízků se rozhodneme :slight_smile:
12. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkap77 tak super. Darovaná vajíčka jsou až opravdu ta poslední možnost a vy máte stále šanci na vlastní. Ty jeho malůvky jsou super viď? Alespoň to laik lépe pochopí :slight_smile:
12. lis 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin Jani moc gratuluji...drž se...vidíš že to jde i po tom co máme za sebou... :wink:
12. lis 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin Jupííí jupííí, to vypadá skvěle :dizzy_face: !! Další těhulka :dizzy_face: Já ti říkala, že na konci tvé dlouhé a trnité cesty stimulace bude úspěch. Sice sis více počkala, ale stálo to za to :wink: !
@radkap77 Jsem moc ráda, že máte super pocity z dr. Texla. Ještě teď si pamatuju, jak jsem z něho byla hotová po naší první konzultaci :grinning: Ať to takto dobře jde i nadále!
12. lis 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dadakin To jsou fakt krasne zpravicky!!! :dizzy_face: Gratulujuuu:dizzy_face:
12. lis 2013 ve 22:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radkap77 presne takove pocity jsem take mela, fajn, ze jsi spokojena :dizzy_face:
12. lis 2013 ve 22:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb děkuji já vím je to o penězích a nejen o nich ale taky o psychice sice mám ještě 2 pokusy na pojištovnu,ale dál bych už nešla nedala bych to psychicky řekla jsem si ještě jednou zkusím Helios ještě máme jednoho mražáčka.
@danaho odpočni si a na jaře to zkus ještě jednuc :wink: vím že Helios nedělá minimálky a asi ví proč mám za sebou 3 minimálky výsledek 0
12. lis 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin musim souhlasit, mam kamaradku, ktera by vam o minimalkach mohla vypravet. Nevim, kolik jich maji za sebou, ale zouseli to asi rok a pul, vysledek take nic a skrz minimalky pak uz bohuzel nemeli penize na normalni IVF a ted si kvuli tomu musi brat pujcku...
13. lis 2013 v 07:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin Strašně moc gratuluju!!!!!!!!
13. lis 2013 v 08:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radkap77 Já nemám srovnání s jiným centrem, ale Helios je super a primář Texl je fakt úžasný :dizzy_face:
13. lis 2013 v 08:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já tedy srovnání mám a pro mne je Helios jednoznačně úplně jinde... v minulém caru to bylo 100 let za opicemi co se týče prostředí, informací a možností IVF. Jejich kvalita zmražování u nás způsobila to že nám z 6-ti mražáčků nezůstal ani jeden. Buď je špatně zamrazili, rozmrazili anebo byly všichni nekvalitní... přesto z nás vytáhli prachy a nabídli další cyklus IVF...

to už jsem ale věděla, že ten bude právě v Heliosu a jsem moc ráda, že jsme toho dostáli.. přístup, vyšetření, vysvětlení atd.. je prostě na jedničku :slight_smile: jinam už bych nešla :slight_smile:
13. lis 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@engele souhlas :wink: taky bych jinam nešla
13. lis 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele Ta kvalit amrazeni je fakt dulezita-my jsme si do Heliosu prevezli nase embryjka, byly zamrazene 4 najednou! A vysledne skore je, ze jedno bylo praznde, 2 byly skarede a treti se trosku vyvijelo,kdyz se pokusili to nechat dorust do blastocysty,ale stejne nebylo dobre na transfer, takze naprosto souhlasim.
13. lis 2013 ve 22:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zitra bych uz snad mela dostat mrsku a pak do Heliosu na krev :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2013 ve 22:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám nerva, začala jsem hnědě špinit, jen lehce, ale začínám trošku schízovat :frowning2:
14. lis 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele a kolikátej den si po KET????hnědě to nevadí horší je červená.
14. lis 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin 17 dní po KET, bříško pne pořád stejně, ale dost mě to vyděsilo, je to středně hnědá směs s velkým podílem rozpuštěného Utrouše... ale dost mě to vyděsilo..
14. lis 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele já si myslím že by to mělo být dobrý zkus odpočívat a třeba si dát vitamín C,ale jak jsem všude načetla to špinění může být v těhu celkem běžně a pokud to není jasná červená krev tak je to ok já jsem pak četla že to špinění může dělat aji utroš měla jsem to tak v tom únoru ale já měla dávky 4-0-4 tak mě to dali tehdy v tom Reprofitu tak jsem to tehdy raději polykala ale já jsem začala špinit 10 den po ET.
14. lis 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek