• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

27. března 2017 
@terezi79 zeptám se až tam budeme. Za zeptání nic nedám. Muž už objednaný je. Mě zatím půjde jen o info, jestli se to od minula nějak změnilo nebo ne, abych věděla, jestli má smysl kupovat znova pilule :sweat_smile:
28. lis 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezi79
@jawuna
ahoj holky, tak OPU mam za sebou a k memu prekvapeni nasli 10vajuch!! A to jsem si myslela, ze z 8 foliku jich bude mnohem min...UTZ ocividne neni uplne presny :slight_smile: No a samozrejme diky patri Texlovi, ze je tak paradne nasel :slight_smile: No, uvidime zitra, kolik z nich bude v pohode.. ta nervozita a ocekavani snad nikdy neskonci? Diky ze jste na me myslely!
28. lis 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@raffaelo no podle me to do telefonu nerekli, protoze je to spusta udaju :grinning: ale tak at Ti to poslou mailem, to by se snad dalo domluvit, ne? Ale jen hadam, jsem z Brna tak mi nedela problem tam dochazet... Urcite se s nima nejak dohodnes, drzim palce!
28. lis 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 No tak paráda!!! Jen tak dál :wink:
28. lis 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raffaelo No taky bych se zeptala :wink:
28. lis 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 mailem mě to také napadlo, ale to si říkám, jestli není snad ještě horší než tím telefonem :slight_smile: my jsme právě ze Znojma, takže bychom tam jeli vyloženě extra jenom pro info a to se mi nechce :unamused: ale snad se nějak domluvíme :slight_smile:
@jawuna zeptám :slight_smile: stejně bychom tam jeli po novém roce potom znova, chci počkat aby to bylo ten rok přirozené snahy a když to nevyjde, tak se tam zkusíme nějak domluvit.
28. lis 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavli79 super! Preji uspesne pokracovani :wink:
28. lis 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radkap77 dekuju, sama jsem zvedava, jak to bude dal. V jake fazi jsi ted Ty? Psalas ze Ti Texl dal novou nadeji...kdy zacinas?
28. lis 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 Zitra uz jdu mozna na posledni kontrolu, s pak odber vajicek.
29. lis 2013 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak moc vám všem držím palce,... my jsme se dnes s Texlem rozloučili, srdíčko nám bije jako zvon, tak přecházíme už ke svému Dr. Ale budu vás tu sledovat a doufat, že se brzy otěhulíte!!
29. lis 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@radkap77
Vida, tak to mame plus minus nastejno. A budete si nechavat delat PGD? My to mame v planu (pokud bude co vysetrovat, klepu na stul aby jo) takze transfer by pripadal v uvahu az po novem roce. Tak at kontrola dopadne dobre a pak OPU taky! Ja jdu za hodku volat kolik vajuch z tech 10 odebranych se podarilo oplodnit, jsem napnuta jak das, vubec nejsem schopna v praci neco delat.
29. lis 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele Velke gratulace! Tesim se ze jednou napisu to stejne :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezi79 Ahoj Terko (usuzuju podle prezdivky :slight_smile:) a jak valcis Ty? Dlouho ses neozvala, taky budes mit ted nekdy OPU, ne?
29. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočulky tak máme :srdce: odpovídáme 6+3tt jsme o 3 dny napřed a měříme 6mm srdičko bilo krásně aji jsem ho slyšela. Za 14 dny kontrola pak už poradna u svýho mudr. Fotečku z utz dodám.
No jsem říkala že co se povedlo v Heliosu na poprvé tak Reprofit se může jít zahrabat tam 4 pokusy a na ......,že já jsem tehdá do toho Reprofitu lezla to je samá reklama kam se člověk podívá aji v šalině :grinning: je vidět že Helios reklamu nepotřebuje :wink:
29. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@engele a potkaly jsme se nebo ne???jináč gratulace :wink: :dizzy_face:
29. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin ahoj, já ti ani nevím, šla jsi první? My jsme šli druzí, a viděla jsem na tv fotečku od nějaké těhule, tak možná jsi to byla ty :slight_smile:)
29. lis 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin ale podle fotky jsi to asi byla určitě ty, tak taky moc gratulujeme, beztak se pak potkáme i v porodnici :slight_smile:))
29. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele Já jsem šla na řadu kolem půl 9 tak nevím????Porodnice jedině Bohunice a mě bude čekat opět SC :unamused:
29. lis 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin aha, tak to ne, my jsme šli hned v 7" ráno :slight_smile: já jsem taky pro Bohunice, tak se na spolurodičku těším :slight_smile:)
29. lis 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak z 10 bylo jen 7 zralych a z nich mame 1.den 5 embryjek. Drzim jim palce at se neprestanou vyvijet, bojim bojim ;)
29. lis 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@pavli79 krásný zpráva!! Ať se drží, zítra už je budou mrazit?
29. lis 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin skvele zpravy, moc ti to preji a moc graluluji!!! :dizzy_face:
29. lis 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele Ne, tedˇ se budou 5 dní kultivovat a ty co to přežijou, resp. dorostou do blastocysty, tak ty se budou teprve mrazit, protože jsme si nechali udělat to PGD, takže transfer bude připadat jen těch, co projdou i tim PGD.. aspoň tak jsem to pochopila, doufám že dobře :slight_smile:
29. lis 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 no já totiž četla máme 5 den a ne "máme 1den" tak jsem si myslela, že už jste právě na konci kultivace :slight_smile:
29. lis 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 Šikulky ;)
29. lis 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin Obrovská gratulace :dizzy_face: v Heliosu jsou jedničky, já to říkám furt :wink:
29. lis 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavli79 Ahoj, usuzujes spravne :slight_smile: tak my jsme dnes byli na krvi, punkce bude v pondeli :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2013 v 09:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavli79 To je bezva, drzim pesti bojovnickum, at vsichni vydrzi :dizzy_face:
30. lis 2013 v 09:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin uz jsem gratulovala na miminu,ale neodpustim si jeste jednou :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt nadherna zprava, gratuluju!!!
30. lis 2013 v 09:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezi79 Tak to na Tebe budu myslet a drzet palce, at jich pan doktor najde co nejvic!! Ja budu zitra zase volat, jak se vyviji tech nasich 5 bojivnicku...asi jsem uplny magor ale na dalku s nima mluvim, at bojujou, pze az se narodi, budou se mit hrozne dobre :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek