• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

26. července 2017 
@kejtblue To asi záleží co vás našli? My jsme to měli jasný, 4x neúspěšné těhu a pak ta fragmentace, takže od pojišťovny proplacené asi bez problémů.
28. dub 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna Drahy ma morfologii 1.5 %, a ja endometriozu...Minuly rok jsem mela biochemicke tehotenstvi.
Tak nevim, myslis ze je to u nas mozne aby nam to dali na pojistovnu hned na poprve?
28. dub 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtblue No zas takový odborník na IVF nejsem :grinning: fakt nevím :unamused:
29. dub 2014 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím další heliosí stěstíčko - dnes v sest jsme na světě privítali kluka jako buka, 3500kg, 52cm. Je krásnej a hlavně zdravej :slight_smile: Oba dva jsme Ok a porod rychlý a bez komplikací. Hodně stěsti všem snažilkám a těhulkam! Někdy je to boj, ale stoji to za to a zadny boj neni predem prohrany :wink: :slight_smile: !
29. dub 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@danissa Ahoj moc gratuluju!Preji malemu stesti,zdravi a Tobe at je hodnoucky, pekne roste a co nejvic spinka :wink:
29. dub 2014 ve 14:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danissa Jeee to je krasna zprava!! Gratuluju!! Ať jste zdraví a máte se úplně nejlíp! :slight_smile:
29. dub 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezi79 Cau Teri, jak se mas? Co je nového u Tebe? Já se mám fajn, před 14dny jsme byli na Tripplech které dopadly taky dobře, tak mám radost. Malinké je v pořádku a já taky. A už mi začíná růst břicho... furt nic nic, a najednou to začíná být pořádně vidět :slight_smile:
Nevolnosti už pominuly (až na výjimky) a ze samé radosti začínám plánovat vše od koupání až po ... no všechno. Vaničku, přebalovák, chůvičky... všecko mi přijde strašně zajímavé a furt vybírám to nejlepší co může být (zatím teda nic nekupuju). Jak magor. Mám kámošky co to vůbec neřeší.
Jak je Tobě? Co kočár, už máš vybraný?
29. dub 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa Krásná zpráva :dizzy_face: užívejte si to, oba :wink:
29. dub 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dekujeme za gratulace :slight_smile:
29. dub 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danissa Gratuluji hlavně ať jste zdraví. :slight_smile:
29. dub 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtblue ahoj, ja uz sem moc nechodim, ale z heliosu jsem si domu prinesla 2 kluky :wink: . prvni IVF jsem podstoupila v roce 2004 a druhe v roce 2012. Mezi obema zakroky se par veci zmenilo a pravda je, ze se vsude najdou lidi, co ti sednou a nesednou. Jedine, co me prekvapilo, ze koordinatorka muze byt osoba bez zdravotnickeho vzdelani ( da se rict, ze s koordinatorkou komunikujes behem ivf, pokud mas nejake dotazy) Muzu rict, ze koordinatorka Vranova Danuse byla zlata :wink: A jinak u druheho ivf jsem mela et negativni a ket pozitivni. Kdyz jsem zjistila, ze mam pozitivni test u ket, tak jsem druhy den zacla krvacet, nebyl problem zavolat a dojela jsem si pro injeki agolutinu a pak jeste jednou.....takze s pristupem nebyl problem, ale snazim se ridit pravidlem lina huba hole nestesti :sweat_smile: , pokud to tak zni :grinning: .
Doufam, ze tvoje telo bude reagovat na hormony dobre a da si rict a za nekolik tydnu bude u tebe bydlet mimisek :wink:
30. dub 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@poletka souhlas s jawuna@, ja taky nepodepisovala zadny papir :wink:
30. dub 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danissa Gratulace sou na miste! Mam takovou radost ze to v Heliosu jenom kvete mimcama :astonished:
@danielahe Dekuju za tvoji zkusenost! Moc rada slysim ze jsi mela takovou prijemnou zkusenost. Doufam ze se od ty doby nic nezmenilo a budu mit stejne dobrou zkusenost i ja.
Jak reagovalo tvoje telo na hormony? Mela si nejaky vedlejsi ucinky..bolesti apod?
Osobne sem odhodlana i tohle prekousnout, hlavne kdyz bude mimco, tak cokoliv! :slight_smile: Ale pochopitelne bych byla radsi kdyby to nemuselo byt nejak extra bolestivy nebo neprijemny...
30. dub 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 Ahoj Pavli, to je parada, ze se Ti dari dobre! Jsem rada, ze uz mas po nevolnostech me nastesti vlastne uplne minuly, zvracela jsem celkem asi 3x :sunglasses: Jinak u nas je vse take v nejlepsim poradku, dalsi kontrolu mam pristi tyden, tak uvidim :dizzy_face: Citim se ted ale bezvadne, plna energie, pominula ta unava, no vsak to znas :dizzy_face: :dizzy_face:
Kocarek bude proste BBC High Treck, ja jsem se do nej opravdu bouuuchla :grinning:
30. dub 2014 ve 22:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtblue ja jsem posera, co se bolesti tyce. Injekce jsem zvladala sama ( i kdyz prvni injekci mi musela pichnout sousedka :grinning: ) Hormonalni lecbu jsem snasela dobre, jen jsem mela nafouknuty bricho. Odber vajicek taky ok, jen jsem mela asi mirny hyperstymulak, pac jsem mela bricho jak meloun a dost me to bolelo, 3 dny jsem trpela, ale pak uz to bylo lepsi a lepsi. Je to narocne, ale co bysme pro mimi neudelali, ze :wink:
Koukam, ze jsi z brna, takze kdyby ses chtela treba sejit a pokecat, neni problem, jen mam 3 svistata :slight_smile: , takze kavarnicka nehrozi :sweat_smile:
30. dub 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Je mi lito ze te to bolelo! Davali ti nejaky prasky od bolesti? Cetla sem ze je bezne davaji dokonce i pred odberem, behem stimulace, a rozhodne potom.
Kde v Brne bydlis? Ja jsem trochu na vypadakove..Brno-Venkov, v Moravanech.
1. kvě 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtblue Ja bydlim v bohunicich :wink:. Tak bolelo, ja to brala, ze je to horsi bolest u MS :wink:. Ja bastila paralen :wink:, hlavne, ze se to upravilo samo a nemusela jsem resit hyperstimulak :wink:
1. kvě 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Tak to je sranda, ja tam bydlela 5 let! A az ted od Vanoc sme se prestehovali do baracku, do Moravan, coz je od Bohunic 5 min. autem. :grinning:
1. kvě 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtblue :slight_smile:,taky planujeme domecek,jen si na nej budeme muset pockat,tak 3roky :slight_smile:.no vidis,to se muzes kdykoliv prijet zavzpominat :wink:
2. kvě 2014 ve 04:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe Velka rodinka, velky domecek! :dizzy_face: :dizzy_face: My take budeme muset poresit bydleni, mame maly byt, s prckem to asi nadlouho nebude...ale tak snad nez zacne chodit casu dost :grinning:
2. kvě 2014 v 16:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holky, kde vsechny jako jste? :sunglasses:Jako vy to tady pekne flakate :grinning:
4. kvě 2014 ve 20:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezi79 No kde.... bud resime kocar, nebo jiné prkotiny :slight_smile: :slight_smile: Jak se mas? Vse OK? Uz jsi byla na velkem UTZ?
5. kvě 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 ano ano, velky ultrazvuk mame uspesne zasebou :slight_smile: musim zaklepat,ale takhle bezproblemove tehu jsem si fakt vysnila :dizzy_face: :dizzy_face: My mame kocarek uz objednany, postylku a ruznety prkotinky podedime od svagru, vcetne monitoru dechu, to jsem fakt rada, vypada to, ze budu porizovat jen pliny, kosmetiku a nejake to svatecni oblecko :sunglasses:
5. kvě 2014 v 16:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 A jak se mas Ty?
5. kvě 2014 v 16:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezi79 Já jsem jako tady :slight_smile: ale je tu nějak mrtvo...asi jsou všichni těhu a v Heliosu už nikdo netěhu není :grinning:
5. kvě 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslusne hlasim ze stale netehu jsem! :frowning2: Nas posledni "prirodni" cyklus prave skoncil, dnesnim prichodem cervene mrchy..takze je to oficialni, za 2 tydny zacinam s prvnima praskama.
Na jednu stranu je mi z toho vseho smutno, ale na druhou se tesim ze se to konecne nekam pohne, teda aspon doufam!
@danielahe Urcite si rada nekdy zavzpominam. Bytecek v Bohunicich porad mam, akorat jej pronajimame. 3 svistata zni jako hodne prace, ale musi to byt nadherny pocit, tolik deticek mit kolem sebe! Snad me to taky ceka! :slight_smile:
6. kvě 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtblue Pocit to je nadherny, kdyz vsichni spi a ja slysim to ticho :grinning: :grinning: :grinning: . Tak devitiletej syn je uz peknej pubertak, tak je to celkem narocne u nej :sweat_smile: , Tobik se s prichodem sestricky popral slusne, ale je holt malej a tu mamu taky potrebuje jeste hodne a Adinka, to je nase mala zavislacka na mliku a na naruci :sweat_smile: . takze jo, je to narocne :grinning: :grinning: :grinning: , ale nic bych za ne nedala :slight_smile: ,............meli jsem uz poporodni sex :sweat_smile: , tak se bojim, abych nahodou nemela nehodu :zipper_mouth: , ( Adinka nam dokazala, ze muzeme pocit i prirozene, takze byla velke prekvapko :grinning: ) to uz bych nedala....musim poresit antinu, ale hormony a telisko neee, takze jedi ne pesar nebo prerus. souloz, coz na chlapa se spolehnout nemuzu, kdyz by chtel hned dalsi :zipper_mouth: :confused:
Drzim palecky, aby to vsechno klaplo, hlavne zadny stres a ono to prijde :wink: a za chvili uz budes chodit s pupkem :wink:
6. kvě 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezi79 doufam, z edomecek bude brzo, protoze si rikam, ze ten bordel by vypadal jinek v baraku nez v miniaturnim 3+1 :grinning: . Nemame tu skoro zadny ulozny system, takze kde muze, tam stoji skrin :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chybi tu poradna komora :rolling_eyes: , takze i polozena deka na gauci uz vypada divne :sweat_smile:. Takze kdyz si ho vezmou do parady synove, jsem zrala na panaka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kejtblue Ahojky, já se k tobě přidávám, taky se zázrak asi nekoná i když na ms ještě čekám.... ale to letí, už budeš začínat...přeju hladký průběh :slight_smile: nás příští týden čeká konzultace výsledků a doufám, že taky už vyfasuju prášky
6. kvě 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Ctu co tady pises a smeju se u toho :grinning: Takova supermama!
A vim ze radis dobre, bez stresu jde vsechno vzdycky lip..docitam se vsude ze je to i vedecky dokazany, ze telo reaguje jinak kdyz je pod stresem..ale je to cely takovej paradox. Jit do IVF, protoze uz jina moznost neni..ale pritom nestresovat z faktu ze je to ta posledni. Snazit se nestresovat, aby stres tu sanci nahodou nepokazil. Ve finale sem pod stresem z toho ze musim prestat stresovat :grinning: :grinning: Jde zustat normalni? :sunglasses:
@brunetka_a Pokud to dle vysledku doktor doporuci tak by jste teda taky zacinali hned tenhle mesic?
6. kvě 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek