Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
5. čer 2014

@petule1983 My jsme čekali taky asi 2 týdny...ale v tom "věčném" čekání se to ztratilo 😀

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@petule1983 no kdyz zmenis ted pojistovnu tak myslis ze se to stihne a pak clovek neplatit takovou palku.?no tak do reprofitu urcite zajdu =) kdyz jse ted koukala na stranky tak se mi to tam teda libi =)

petule1983
5. čer 2014

@kejtblue zítra to bude 11d en a minule jsem měla odběry 13 den... asi je to individuální, záleží, jak reaguješ na stimulaci.. v sobotu uvidíš, já jsem také první utz měla v sobotu, druhý v úterý a třetí zítra.. a to už mi snad řeknou, kdy budou odběry..
@jawuna jj, to věřím, že se to v tom už ztratí, ale teď mi to přijde nekonečné 🙂

jawuna
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa No pojišťovna se může měnit do konce června, pak ji máš změněnou od začátku dalšího roku. A když to uděláš v druhé půlce roku, tak to máš ještě až do dalšího roku.
Já jsem 4x potratila, než se přišlo na příčinu...a na základě toho nám VZP zaplatila PGD, těch 30 tis., takže to bys měla asi stejně

petule1983
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa ee, teď to nestihnu, to si budeme muset zaplatit, ale uvidíme, jak to půjde, jestli budeme potřebovat 3.ivf, tak si to změníme a od ledna 2015 bych byla už u té druhé pojišťovny..

jawuna
5. čer 2014

@petule1983 Snad už nebudete...s tolika vajuškama 😉 to by bylo aby z toho něco nebylo

petule1983
5. čer 2014

@jawuna no uvidíme, z 1.ivf máme jen jednoho mrazáčka a ještě navíc je nevyšetřený... ale také věřím, že teď už to bude ono, to pravé 🙂

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@jawuna jeeezis to me mrzi ze jsi 4x potratila.. 😒 no s tou pojistovnou mas pravdu.. tak asi taky pujdu hned od zmeny

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@petule1983 to je jasny no hlavne aby to na potreti uz vyslo =)

jawuna
5. čer 2014

@katulinkaaaaaaa Nenaděláš nic...ale vděčím Heliosu za to, že moje 5. těhu už dopadlo dobře 😵

kejtblue
5. čer 2014

@petule1983 Vzdyt ty heliosacky statistiky rikaji ze napotreti uz se to povede 95%. To by v tom byl cert aby to nevyslo!

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@jawuna tak to je skvely =) to rada slysim =) 🙂

petule1983
5. čer 2014

@kejtblue @katulinkaaaaaaa no, tak já pořád doufám, že nám vyjde tento druhý pokus 🙂

kejtblue
5. čer 2014

@petule1983 Promin, ja se spletla, nevim proc sem napsala napotreti, kdyz vim ze mate druhej 😀 To budou ty injekce, me vypatlavaji 😝
Kazdopadne i na podruhe sou ty statisky skvely! Proste to vyjde a basta 🙂 A za chvilku sem budes davat fotky testiku se dvema carkama atd.

katulinkaaaaaaa
5. čer 2014

@petule1983 vyjde musi...to stesti se musi na vas obratit =)

petule1983
5. čer 2014

@kejtblue jasný, v pohodě, jsem o pár příspěvků výše uvedla případný třetí pokus se změnou pojišťovny, tak asi proto.. dneska se tu nějak vykecávám, ale nemůžu si pomoct, nějak mi to prostě pomáhá 🙂 . Minule jsem nikam nepsala, s nikým to neřešila, ale takhle je to lepší, aspoň se dozvím více věcí..
No, já jsem zvědavá na ty tvoje dálnice na testu, ty je tady budeš dávat dříve 😉

jawuna
5. čer 2014

@petule1983 Jj, vykecat se tady je to nejlepší 😉

kejtblue
5. čer 2014

@petule1983 Jo, kecani s vama holkama tady je k nezaplaceni!
A k tem dalnicim..no ja nevim, netroufam si v to doufat, napoprve je to prece jenom 50 na 50, tak nechci moc doufat a pak byt zklamana!

jawuna
5. čer 2014

@kejtblue néé, napoprvé je to víc ;) 60 myslím

petule1983
5. čer 2014

@kejtblue jasný, je lepší stát nohama na zemi, ale zase na druhou stranu musíš věřit, že se to povede 😉

kejtblue
5. čer 2014

@jawuna @petule1983 Nadeje umira posledni! Uz aby byl konec mesice a mohly sme si tady vsechny rict jak to dopadlo. Ja mam takovy problem s nedockavosti, to je hrozny..nikdy sem nebyla trpelivej typ 😀

jawuna
5. čer 2014

@kejtblue 😀 tohle tě vytrénuje...znám to, jsem na tom stejně, ale nejde na tom nic uspěchat a člověk může jenom věřit a doufat, ale taky být připravený na všechno

petule1983
5. čer 2014

@kejtblue ono nám ani nic jiného nezbývá než čekat 🙂 já jsem taky netrpělivá a hlavně bych už chtěa vědět výsledek, ta nejistota je nic moc 😉

brunetka_a
5. čer 2014

@kejtblue zatím bohužel ne....jinak to červené kolečko kolem vpichu a bolest, nebo dokonce modrák je normální, červené to mám i po diphereline a když jsem píchala při prvním ivf tak mě to taky kolem bolelo a měla jsem i modřiny 😉

kejtblue
5. čer 2014

@brunetka_a To se mi ulevilo ze to je normalni 🙂
Jak se mas jinak, a kolikatej den cyklu mas dneska?

petule1983
6. čer 2014

@kejtblue tak už jsem zpátky z kontroly 🙂. Ještě si odpo budu volat na výsledek, ale s největší pravděpodobností budou odběry v neděli... Máme asi kolem dvaceti folíků, ale stejně se ten přesný počet zjistí až po odběrech.. Tak jsem ráda, že už to budu mít brzy za sebou. Jo a dneska tam byl dr. Texl, tak si myslím, že ho tam potkáš aji zítra 😉

jawuna
6. čer 2014

@petule1983 super zprávičky 😉

kejtblue
6. čer 2014

@petule1983 Ty jooo, dvacet, to je super! Pri odberu jich muzou najit akorat vic, urcite ne min, takze ses fakt na dobry ceste 🙂 Takze ti odpoledne pri vysledcich i povi jestli je to definitivne nedele?
Ty uz jeden odber za sebou mas, jak ses citila potom, ten den a nasledujicich par?
Jestli tam zitra bude, tak budu jenom rada, je to prijemnej chlapak 🙂

petule1983
6. čer 2014

@jawuna díky, snad jo a bude to s dobrýma zprávama pokračovat 🙂
@kejtblue no, pamatuji si, že ten den odběru a dva dny potom mi nebylo moc dobře.. byla jsem nafouklá, břicho mě bolelo a byla jsem taková unavená.. a trochu mě bolel spodek, ale to myslím jen v ten den odběrů.. jinak jich může být i míň, je to vlastně jen počet folikulů, ale kolik z toho získají zralých vajíček se uvidí. Jj, dneska mi řeknou, jestli neděle nebo jiný den, podle krve. Pokud neděle tak si večer píchnu Pregnyl a budu čekat 🙂
Jo, bylo to dneska fajn, jak tam byl Texl, bylo to takový uklidňující 😉

kejtblue
6. čer 2014

@petule1983 Vidis, to mi nedoslo ze zralych vajicek vlastne muze byt min..ale i tak si myslim ze s tvym poctem to bude dost 🙂
Bylo to az tak neprijemny ze sis musela vzit volno z prace, nebo si mohla normalne fungovat?
Co se tyce pregnylu, ten se picha dva dny dopredu? Myslela si dneska vecer ze jo?