• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

25. května 2017 
@flyaway Super zpravicky, to mam radost. Doufam, ze te budu brzo nasledovat :slight_smile: Dneska jsme byli na KETiku, prej nase embrousinka hezoucka, tak uvidime :sunglasses:
9. led 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka0102 No jasně, už je rozjetá diskuze "termín porodu září 2012", tak šup šup, ať je nás víc :grinning: .
A kolik máte vloženo, jen jedno nebo dvě? Držím palečky, ať si za pár dní přečtu samé pozitivní zprávy! :wink:
9. led 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway No vzhledem k tomu, ze uz doma dve mame a byli jsme prozatim 200% uspesni, tak bych fakt dve neriskovala :D
9. led 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka0102 To chápu :grinning: To už byste museli ořizovat místo rodinného vozu mikrobus :grinning:
9. led 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

@hanulka0102 gratuluji ke Ketíku a držím pěsti!

@flyaway Gratuluji k srdíčku! Mám radost :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi Děkuju! :slight_smile: Na srdíčko si sice ještě počkám do přítího týdne, ale důležitý je, že se drobek zabydlel :grinning:
10. led 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Je tak to je bezva! Pripojuji se ke gratulantum! :slight_smile: A drzim pesti k srdicku! :slight_smile:
10. led 2012 ve 13:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pacinkadol Děkuju moc :slight_smile: ! Teď už to ten náš bojovníček musí vybojovat až do zdárného konce :dizzy_face:
10. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Vsadim se,ze uz nebojuje a pekne si tam nekde hovi zachumlanej a spokojenej v teploucku :sunglasses:
10. led 2012 v 17:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway No vidisto jak jsem prdla, jsi sotva po KETiku a ja uz bych chtela srdicko :D to si vazne jeste chvilicku pockas :grinning: Ale preji Ti at je to co nejdrive!
10. led 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, holky! Přišla jsem vám zkontrolovat,jak se vám daří! Koukám, že jdete tvrdě v mých šlépějích a brzy se budeme potkávat s kyblíčkem a lopatičkou na písečku ! :grinning:
Jak se všechny jinak máte?
10. led 2012 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1011 Ahoj! No jak vidis, dari se nam, dobre :slight_smile: A jak je na materske?Mame se na co tesit? Pomalu jsme tu uz spise tehu diskuze :grinning: a za chvili tu budeme mimi diskuze :grinning:
11. led 2012 v 09:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1011 Ahoj mamino, té Tvé princezně už jsou dva měcíce, to to letí, to je neuvěřitelný :slight_smile: .
Tak moc moc zdravím, ať roste a sílí :wink: ! Já doufám, že se opravdu k té lopatičce a kyblíčku zdárně dopracujeme a pokud se nesejdeme na písečku, tak alespoň na dětském dni v Heliosu :sunglasses: .
A jak se máš Ty, povídej, přeháněj :slight_smile:
11. led 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Detskej den v Heliosu je super, vloni jsme se tam byli podivat a bylo to skvely :grinning:
11. led 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, tak me prave doslo, ze krome Dagíka jsme tu vlastne uz vsecky tehotne :astonished: To je bomba! :slight_smile: Tak dagíku, sup, sup! :grinning:
Jeste vlastne na cudlika jsem zapomela
@cuddle Jak se dari cuddliku? Kdy jedes do lazni?
11. led 2012 ve 21:53  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janijacek ahoj jedu 29.1 takze pomalu premyslim co si vezmu sebou .... :wink:
12. led 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Tak nechces si pribalit me? :slight_smile: To bych si nechala libit:slight_smile: Ja jsem jeste nikdy nebyla v laznich :slight_smile:
12. led 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlooouho jsem tady nebyla a jak tak sleduju, tak se vám skoro všem zadařilo... Mám z toho velkou radost. Moc, moc všem gratuluju!!! Já si po druhém neúspěšném IVF dávám pauzu. Před Vánocema jsem teda byla "jen tak" na IUI s dárcem, ale nevyšlo to. Tak teď na to vše kašlu a možná za 2 až 3 měsíce půjdu znovu na IVF, ale to už naposledy.
12. led 2012 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janijacek ahoj no my este nie sme tehotni :( ale ideme na darcovske tak snad
12. led 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi no jo víš co lazne ma clovek jako utechu zato, ze nema to miminko v brisku, takze urcite bys se mnou nemenila....bud rada, ze nemas lazne, ale prcka tam kde je - ja bych menila hned a lazne klidne ozelela.... :unamused: treba se do lazni pak vypravis jako ciperna duchodkyne, nebo te tam poslou deti na rekreacni pobyt :wink:
12. led 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepitas Ahoj,no tak to moc drzime pesti :wink:
12. led 2012 v 18:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimon31 Aha a kdy vas to ceka? Doufam, ze se brzy priradite do klubu :D
12. led 2012 v 18:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Cuddli,tak snad ty lazne udelaji sve,nareste ti pekna duchnicka a budes tam moc supnout posledniho zmrzlika:slight_smile:To by bylo supr,kdyby to vyslo!
12. led 2012 v 18:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle To mas uplnnou pravdu...ja teda doufam, ze na tom rekreacnim pobytu se tam potkame a budeme si tam o tech nasich detech vypravet :grinning: moc drzim pesti...
12. led 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimon31 A kdypak vas to ceka? Kamoska je take na darcovskych,takvim, ze to v Heliosu frci docela docela rychle.... :wink:
12. led 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Ahoj,teď už se mám dobře....přešly prdíky a rázem máme spokojené spící miminko :slight_smile:
A Ty jsi už koukám 6tt, to je skvělé. Moc gratuluji! :slight_smile: Tak už jenom 7,5 měsíců! :slight_smile: Držím pěsti...A jak Ti je?
13. led 2012 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1011 Že prý "jenom" 7,5 měsíců :grinning: , vtipálku :grinning:
Mě se začínají pomalinku objevovat nevolnosti, zatím nezvracím, ale dávám tomu jen pár dní :rolling_eyes:
No hlavní je, aby bylo příští týden vidět srdíčko, to ze mě spadne takový ten největší kámen, který mě teď dusí - no, ale těch kamenů tam bude ještě (nejen) do konce těhu tolik, že už bych si asi měla začít pomalu zvykat :sunglasses:
Mějte se i s Adélkou a taťkou krásně! :wink:
13. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway No vsak ono to ubehne urcite jak voda:slight_smile: Hanka urcite vi co rika :grinning: Tak hlavne se ted tesim pristi tyden na to srdicko! :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli Děkuju :slight_smile:
No a co Ty, v jaké jdi teď fázi? :slight_smile:
13. led 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek