Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
5. říj 2014

@artepka84 Žádný chodit spolu, to prostě vyjde, žádný chození 😉

artepka84
5. říj 2014

@jawuna Jeste ze te tu mame, vzdyt to jde, tak to sakra uz obe musime s Madlou dat!🙂))

jawuna
5. říj 2014

@artepka84 No dyť to říkám 😉 Tak se snažte, holky

janina_08
5. říj 2014

@madlenka87 pekne počkaj do stredy, žiadne testy 🤐 drž sa 😉

madlenka87
5. říj 2014

Holky, jste fakt hodne! Diky moc! Manzel me trosku povzbudil, tak treba se to jeste v dobre obrati 😉 No uvidime, no. Vcera jsem tu uplne nahodne narazila na prispevek, kde pani psala, ze mela dusika az 12. den... A co @kejtblue neozvala se vam nekomu nahodou?

artepka84
5. říj 2014

@madlenka87 Myslím na tebe, at to bude jakkoli,drz se. Já se bojim čím dál víc, jak se to zase blíží (cca za týden asi by mohl být ket), snažím se být psychicky jakž takž, ale ten podzim a počasí mi teda moc nepřidává. O kejtblue bohužel nic nevim, chybi tu, tak snad je ok...

madlenka87
5. říj 2014

@artepka84 Ja vim, ze se bojis... Ja ale hrozne verim, ze ti to vyjde. Fakt! Kdyz jsem se bavila s embryolozkou o te zaverecne zprave z embryologie (kolik mame vysetrenych, kolik ne a tak), tak mi říkala, ze ty 2 vysetreny mi budou stacit. A rikala to s takovou jistotou, ze me to az zarazilo. Takze proste ted vam to vyjde a basta! 🙂

artepka84
5. říj 2014

@madlenka87 Dekuju moc, to se tak krásně čte🙂 Uplne se bojim pomyslet na to, jak moc bych byla štastná. A ty jeste vydrz, ted jsem zrovna pročítala nějaké odpovedi Dr, Texla a zduraznoval tam, jak je treba opravdu vydrzet az do toho 12. dne, aby byla jistota. A mate teda dve vysetreny (z toho jedno mas u sebe) a dve nevysetreny, ju? Porad si to nemuzu zapamatovat, mam ted hlavu deravou posledni dobou🙂

madlenka87
5. říj 2014

@artepka84 Tak ja teda vydrzim 🙂 A ano je to tak 2+2 😀 Vy mate 1+2 ? Ci jak? A jak to mas aktualne s tou praci? Uz jsi doma?

artepka84
5. říj 2014

@madlenka87 Mame 1+2(3), u toho třetího nevedeli, zda se bude mrazit, tak to moc nepocitam. A pak jeste prevezene z byvaleho caru, ale ty zatim neresime. Jsem uz doma, neslo by to...jen moc doufam, ze to at uz tak ci onak nebude trvat dlouho. Jedna dve stimulky se v praci daji, ale pak uz je to o nervy, obzvlast kdyz ted mame car takhle daleko.

madlenka87
5. říj 2014

@artepka84 No to je jasny. Vidis, tak mate hezkou urodicku 🙂 Tak ted jedno a pak bude kopa sourozencu 😀 Musime byt pozitivni, jinak to proste nejde 😉

genio
5. říj 2014

@madlenka87 posílám pozitivní energii!!! určitě to vyjde, jen pěkně počkej do středy a ty dvě čárky tam určitě budou 😉

madlenka87
5. říj 2014

@genio Diky Ti! 🙂

bibianca
6. říj 2014

@jawuna Děkuji za odpověď. Jo, to PGD chápu, ale mám strach, že na něj nebudeme mít nárok. Zamlklé těhu jsem měla 2x a 1 x biochemické. Ve všech případech byla nutná revize. Nechápu IVF bez PGD, jako jak to může pomoct, když žena otěhotnět může spontáně, ale v zápětí potratí již v prvním semestru.
@madlenka87 Vítám tě po dovolené. Věřím, že to dobře dopadne. Drž se a mysli pozitivně. Musí to vyjít. Musíš být pro nás, co do toho půjdou motivační prostředek. Myslím si, že na testování bylo ještě brzy.. 😉 To vyjde. Neboj 🙂

madlenka87
7. říj 2014

@artepka84 Na zitra moc drzim palce, at je hezka sliznice a muzes dal smele planovat 😉 Ja dam urcite vedet, jak jsme dopadli, jsem pripravena na vse 😀 Papa

jawuna
7. říj 2014

@madlenka87 Strašně moc držím palce!!!

madlenka87
7. říj 2014

@jawuna Jsi moc hodna! Nejak to na me zacina padat... Pred chvilkou jsem si prohlizela fotku toho naseho embryjka. Ja bych si tak strasne prala, aby tam bylo... Ja prece musim byt ta matka pluku, to prece musi kazdy chapat 😀 Ach jo, to bude dlouha noc a jeste delsi dopoledne... 😖

jawuna
7. říj 2014

@madlenka87 No to je jasný, tak to ani nemusíš testovat 😉 Prostě to tam bude 😎

madlenka87
7. říj 2014

@jawuna No ja testovat uz nebudu. Jednoduse na to nemam nervy 😀 Ale nevim, jestli v 1 nebude muset do heliosu volat manzel 😀

jawuna
7. říj 2014

@madlenka87 Tj, jsou to nervy 😒 Ale neboj, to prostě půjde 😉

genio
7. říj 2014

@madlenka87 přeju hodně štěstí, budu na tebe moc myslet. A neboj, jsi jasná matka pluku! zítra se to jen potvrdí 🙂

janina_08
7. říj 2014

@madlenka87 držím palce matka pluku! 😀

madlenka87
7. říj 2014

@genio
@janina_08 Holky, diky, me to normalne rozbrecelo, ja jsem fakt totalne mimo 😀 😀 😀

jawuna
7. říj 2014

@madlenka87 No tak to seš asi těhulenka, ne? ;)

madlenka87
7. říj 2014

@jawuna No a nebo mam spis nervy v kyblu 😀 Ale jo no, nejak bylo nejak bude 😉 V kazdem pripade vam nesmirne dekuju za podporu!

babulkaba
8. říj 2014

@madlenka87 Držím palce, kdy to budeš vědět?

artepka84
8. říj 2014

@madlenka87 Matko pluku, myslim na Tebe od rána a držím palce! Já dnes utz, sliznice ok, v pondeli ket...

madlenka87
8. říj 2014

Ahojte! Holky, tak matka pluku se nekona, krev je negativni 😢 Žezlo musi prevzit artepka a ja preju z celeho srdce, at je konecne vitezne!!! Protoze jinakuz fakt nevim. Jeste mi to ani uplne nedoslo, v praci se mi chtelo hrozne brecet a nejak jsem to v sobe udusila a ted se citim nejak tupe. Navic jsem se jeste dozvedela, ze nam vcera zemrel kamarad, opravdu dnes nemam stastny den... Chci vam moc podekovat, ze jste na me myslely a podporily me. Je to pro me dulehite. To ze to nedopadlo je mi nesmirne lito, ale musim to prijmout.

babulkaba
8. říj 2014

@madlenka87 To je mi líto ☹

artepka84
8. říj 2014

@madlenka87 Ahojka...nedá se nic dělat, musíme si říkat, že první vyhrání z kapsy vyhání a budem bojovat dál (co nám zbývá🙂). Já to mám taky tak, vždycky, když jsem volala na krev, tak jsem se držela a nebulela a pak až v klidu sama. Jak mi řekli o tom potratu, tak u doktora jsem byla hrdina a vylezla jsem z ordinace a musela jít do suterénu budovy a tam se vybrečet. Je to blbá útěcha, já vím, ale věř mi, že mnohem horší by byla pozitivní krev a pak konec- revize a tři měsíce pauza atd. Takhle pujdeš hned další měsíc znova, ne? Nesmíš mě v tom nechat, já jsem si řekla, že pokud budu zdravá a nebude nic mimořádnýho, polezu tam ted každej měsíc🙂))
I když toho žezla se teda ted pěkně bojím🙂