• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

17. prosince 2017 
@flyaway Ahoj, no tak to je bezva! :slight_smile: Mam ohromnou radost! Ja jsem vedela, ze se na kazdou z nas jednou usmeje stesti.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak hlavne at ma vse dal ten nejhladsi prubeh,at se muzeme potkavat na tech detskych dnech! :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Ahoj,je, tak koukam, vse ma vse hladky prubeh.To je skvela zprava! Gratuluji k srdicku! Takze kolik mesicu uz ted zbyva k miminku? :slight_smile: A co nevolnosti? Snad jsi v pohode.Zdravim z materske!
Holky, vsem drzim pesti!
21. led 2012 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77
@teruberi
Děkujiii!!! :grinning:
A může začít nedočkavé čekání na další UTZ za 3 týdny... :sunglasses:
22. led 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka1011 No, ještě je to hooodně měsíců :grinning: , Zatím to počítám na týdny do příští kontroly :slight_smile: .
Nevolnosti jsou nepříjemný, ale zatím pořád nezvracím, i když k tomu nemám daleko. No, uvidíme za týden :sunglasses: .
Užívej "dovolené" a pozdravuj Adélku! :wink:
22. led 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyawayTo uz utece, neboj. Ja budu po punkci taky cekat na vysledky PGD, tak na to budeme dve :wink:
22. led 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Je fakt,ze ze zacatku mi to pripadalo taky strasne dlouhy,ale ted uplne koukam, jak to strasne leti :slight_smile: A bude hur :grinning: Za chvili budeme rodit a pak uz to povali uplne.Vidim na neteri,jak to strasne leti...tak uzivej kazde minutky a com je delsi,tim vic se raduj a tes :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi Je pravda, že na dětech je opravdu vidět, jak ten čas letí, respektive jak nám ty děti stárnou, zatímco my jsme stále mladí :grinning: .
Ale teda přiznám se, že v tomto období si moc té každé minutky neužívám a docela se těším, až se přehoupne ten 1. trimestr a ty šoufloidní dny budou za mnou :sunglasses:
No a co Ty, Tobě je fajn? :slight_smile:
22. led 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uzivejte si i tech problitych chvilek :grinning: Vzdyt jste tak moc chtely byt tehulky ;) a to k tomu patri, aspon budete mit celej zivot na co vzpominat a o cem povidat ;) Ja jdu na transfer ve stredu. Uz je to vic nez 3 mesice, co jsem sla poprve do Heliosu a nakonec to uteklo rychleji, nez jsem si myslela :sunglasses:
22. led 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway :slight_smile: soufloidni dny prej :slight_smile: Holky, s vami se clovek nenudi :slight_smile: Kazdopadne doufam, ze ti uz brzy zacne byt dobre :wink:
23. led 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Ahoj,nechavali ksme si delat ICSI...a jak se mas tehulko? :slight_smile:
23. led 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ahoj holky, jsem zase zpatky ...zpetne hlasim, ze ze 14 co nam odebrali se nam v patek vyvijelo 10 a v nedeli zustalo 8, jsem zvedava,jak to zitra dopadne...asi nedospim :fearful:
23. led 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli Jak by to dopadlo jinak, než skvěle :wink:
A zítra už bude ET? Držím palečky! :slight_smile:
23. led 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli Tak nam pak hned napis, jeste jak budes lezet po transferu :slight_smile:))
23. led 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway
@jananovacek
Ahoj holky, ja mam transfer az pristi mesic,az budou mimousci vysetreni, posilaji nam to na ty mikrocipy :slight_smile:
Jinak dneska nam zamrazilli tri mrnousky a jeste se uvidi, co bude zitra...
...pa pa a dobrou noc vsem!
24. led 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak me uz se to taky blizi :slight_smile: Daguli?Jake bylo to OPU.Myslim jako, jak to probihalo, dekuji? :slight_smile:
25. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musela jsem to trosku rozdychat, tak jsem se neozvala. Skolila me hrozna viroza a bohuzel to odnesl i nas embrousek :((( Ale co, dame si malou pauzicku a jdeme do toho znova
25. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka0102 tak to je mi lito, v kolikatem jsi byl tt?
25. led 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli ahoj muzu se zeptat, mas to cele hrazene pojistovnou nebo kolik se doplaci? ja se minule bavila s doktorem Texlem, ze kdyby 3IVF tak uz to budou posilat do Australie, a ze jim pojistovna neco plati, ale vic jsem nezkoumala, PGD nam pojsitovna u 2 IVF hradila, tak jen abych vedela o kolik nam to IVF pripadne prodrazi, diky moc
takze 3 kousky zamrazene a jdou na testiky, tak drzim palecky, at zustanou vsechny , nam uz PGD z 2 vyradilo 1 a ten 1 byl stejne spatny....jen ne na to co testovali... :frowning2:
25. led 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mam konecne za sebou, juchuhuuu :slight_smile:) Embryjko bylo krasne ( i ja jsem to na monitoru u transferu videla :slight_smile:, vsechno ok, tak uvidime...
@cuddle Ja jsem to CGH zaplaceny od pojistovny cely, platili jsme si jenom mrazeni, ktery je k tomu potreba
25. led 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek tak asponze tak, super info, uz tak jsme platili 30 tis, tak by to bylo skoro stejny
25. led 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka0102 Ach jo, zlati, to mě moc mrzí :cry:
Hlavu vzhůru, zadaří se příště, uvidíš! :wink:
25. led 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek Gratuluju, maminko! :wink:
Tak pěkně hladit bříško a chystat se na rodičovskou roli! :slight_smile:
25. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Ahoj,take jsme to meli cele hrazene. Akorat,jak rika Jananovacek si musis zaplatit kryo, takze pohoda :slight_smile:
25. led 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka0102 Hani, je mi to lito :( Rikas viroza?To je smula jako blazen...ale takova uz te podruhe nemuze potkat, neboj, vyjde to! :wink:
25. led 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek Jani gratulujuuu k embryjku a drzim pesti!
25. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, dnes nam jeste zamrazili dva kousky, takze mame celkem pet...jsem zvedava, jak dopadne vysetreni,kdyz nam delaji vsecky chromozomy, tak to asibude sito,co?
25. led 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
daguli gratuluju! To mas dobre sance, ne z peti prece nejake musi byt dobre! :slight_smile:
26. led 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Jak se vsechny mate? Daguli,drzim pesti! Pet mrazacku je super uroda! :slight_smile: Akorat jsem ted nejak mimo,jak uz sem tolik nechodim, ty mas teda takovy to jiny PGD vysetreni?To musis cekat na vysledky a nemas transfer hned?
26. led 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Ahoooj,rada te vidim po delsi dobe:slight_smile: Tak za chvili uz jedes do lazni, ze? :slight_smile:
26. led 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Uplne na zacatku, ale ta viroza me slozila, mela jsem 40ky horecky...pockame mesic, az se trosku otepli a pujdeme znova...
26. led 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek