• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

21. července 2017 
@lenusaak Primo u ni se nic nepodepisuje, dala nam to domu, at si vse procteme v klidu a prineseme az v den odberu. Takze klidne jdi sama :slight_smile:
21. led 2016 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thebe tak super :slight_smile:))) zítra budu držet pestičky at vše dobře probíháá :slight_smile:))
21. led 2016 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@thebe Tak držím palce, aby jich bylo co nejvíc ;)
No u mě to teď nevypadá nijak ;) Už dvě dětičky mám, ale pořád ještě hlodá červíček....máme v Heliosu ještě jedno embryjko a když vidím, jací jsou to miláčci, tak ho tam asi nemůžeme nechat...asi...i když moc nepočítám, že by to vyšlo, to by byla fakt haluz největší :grinning:
21. led 2016 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thebe Tak coooo? Jsem napnutá jak struna :wink:
22. led 2016 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky závidím vám ze uz se u vás něco deje a mic van držím pesticky. My byli teprve 13ledna na konzultaci a testech ted čekáme na výsledky prujde mi to nekonecne
22. led 2016 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Potřebovala bych radu. Už přes dva roky se snažíme o mimi. Bohužel se nedaří. Mám za sebou 3 nepovedená IUI a teď stimuluji na IVF. Chtěla jsem se zeptat jestli mám dělat vše jak normálně nebo díky více jak 12ti hodinovým směnám a tahání nákupů i do pater bez výtahu (například basa plná piv a pár tašek k tomu, nebo 6 1,5l petlahví v jedné a druhé ruce a pak zpět pro zbytek nákupu asi v 6ti taškách taky občas do patra) s tím přestat nebo lépe to vše nějak omezit? Mám strach, abych tím něco nezkazila, a to vše snažení tím nezničila :frowning2:
22. led 2016 v 15:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadvor Tak asi možná normálně, ale to tahání spíše omezit. A nebolí tě bříško, když taháš těžké věci?
22. led 2016 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendissek Tohle dlouhe cekani asi zazivala kazda z nas, ale jak to tak byva, nakonec to utece a ani se nenadejes a pujdes na odber, pak na transfer a pak... ;)
22. led 2016 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jawuna Hihi, transfer za mnou, nakonec s hodinovym zpozdenim, protoze jsem nemela dostatecne plny mocak. Pak poprani, at me za 5 dnu zacne bolet bricho, ze to bude dobre znameni (asi se mi pripadne trochu rozjede ta hyperstimulace) a sla jsem ;)
22. led 2016 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jawuna Jinak bych tam asi to jedno embryjko taky nenechala jen tak lezet ladem ;) at priroda sama rozhodne, co ma byt. Kolik embryi jste meli na zacatku?
22. led 2016 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kinos Zatím mě bolela vždy jen záda, ale teď jsem začala píchat i Merional a nechci nic riskovat. Přecejen to není zrovna levné ty léky. A pokud mi má v únoru vše vyjít a hlavně se pak udržet, myslím, že bych neměla nic tahat. Aspoň se toho bojím.
22. led 2016 v 16:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thebe neboj vše dobré dopadne a za chvilku na testiku budou krasne dve čárky
22. led 2016 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@thebe Hodně štěstí, držím palce!!!
22. led 2016 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@thebe Měli jsme v druhém IVF 3 zdravé po PGD, takže zůstává ještě jedno. To víš, že ho tam nenechám :grinning:
22. led 2016 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jawuna Takze vzdy to vyslo po prvnim transferu?
23. led 2016 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thebe JJ, dvakrát transfer, dvakrát mimi :grinning: A kolik jste měli embryjek vy?
23. led 2016 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jawuna Tak to je parada! To jsou krasny priklady :slight_smile: my mame 5 embryi, jedno ted ve mne :slight_smile:
23. led 2016 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@thebe super skóre :wink: tak ho pěkně hýčkej :grinning:
23. led 2016 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thebe A kdo ti dělal opu a transfér?
24. led 2016 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinos U obou jsem mela stesti na Texla.
24. led 2016 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@thebe Tak to je super :grinning:, kéž by aspoň v jednom případě vyšel také Texl :slight_smile:.
24. led 2016 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinos Můžeš se na to zkusit zeptat, nám to sám nabídl, ale kdyby to bylo o víkendu nebo tam nebyl, tak bych to asi neřešila. Ale byli jsme rádi, že tam byl :wink:
25. led 2016 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kinos
@jawuna Ja ho tam taky rada mela, protoze je fajn, ale jinak si myslim, ze na vysledek to nema vliv ;)
25. led 2016 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jawuna
@thebe To asi máš pravdu, ale zkusím se příště zeptat - snad na něj natrefím ve středu na ultrazvuku.
25. led 2016 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thebe Tak co, už se cítíš těhu? :wink:
28. led 2016 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jawuna :DDD Ne, necitim, zadny priznak se jeste nedostavil. Zacinam z toho byt takova nesva, Texl mi rikal, ze by me melo zacit bolet bricho a ono je uplne v pohode :slight_smile: Jsem nervozni a nedockava a to jsem teprve 6. den po transferu.
28. led 2016 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thebe To je ještě brzo, ptám se jen tak ze srandy, páč tady vždycky všichni řeší už dva dny po transferu, že nemají žádné příznaky :grinning: já jsem je neměla vůbec celý těhu, akorát mi rostlo břicho, takže buď v pohodě :wink:
28. led 2016 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jawuna Jj, je to kolikrat usmevne, co vsechno se tady resi. Doufam, ze jsem tak nekde uprostred :slight_smile: furt jsem byla v pohode, ale ted uz jsem taky nervozni.. Jee, to zni jako idylicke tehotenstvi.
28. led 2016 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thebe No až na ty konce suprové těhotenství :wink:
Nervózní jo, to je jasný, ale stejně na tom člověk nic nezmění a nic nemůže ovlivnit...a taky to nikam neuteče :grinning: tak jsem testovala až 10. den a nestresovala se zbytečně dopředu.
28. led 2016 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thebe Hlava děravá - ten pregnyl se také aplikuje do bříška, že?
28. led 2016 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek