Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

tehulka1167
20. bře 2016

@renda12 Už 5 měs? Toto letí nedávno jsi testovala 🙂

cadem
20. bře 2016

@tehulka1167 Já už mám po transferu a jsem těhotná, jinak jsem byla na kontrolní utz 13DC a transfer jsem měla 19DC🙂Teď jsem 14.dní od transferu🙂

tehulka1167
20. bře 2016

@cadem Já jsem 10 po ET 2 IVF,ale vím téměř na sto pro,že to nevyšlo. Pokud tomu tak je půjdu hned do Ketu zase 🙂

cadem
20. bře 2016

@tehulka1167 Jakto?Cítíš, že to nedopadlo?Mně ET taky nevyšel ale s tím jsem tak nějak počítala,až KET hned v dalším cyklu🙂Tak držím pěsti, ať ti to brzy vyjde a z prvního IVF nevyšlo nic?

tehulka1167
20. bře 2016

@cadem Z 1 IVF jsem měla biochemický těhu pak Ket a nic a druhý Ket a zase biochemko. Tohle byl tvůj 2 transfér?

tehulka1167
20. bře 2016

@cadem No cítím se netěhotně,když jsem byla těhu,vždycky jsem to poznala předevšim podle prsou 😀

cadem
20. bře 2016

@tehulka1167 Jj druhý, ale tak třeba se to teď projeví jinak hmm?Ještě vydrž do krve a uvidíš.To bioch.znamená, že odešlo menstruací?Jak dlouho jsi byla těhu?

tehulka1167
20. bře 2016

@cadem tak tři týdny ,byl to šok. Nikdy jsem nic takový nezažila a otěhotněla hned a ted..ne

tehulka1167
20. bře 2016

@cadem Já už podle HCG jsem věděla,že je něco špatně. Bylo jen 47 a furt to kolísalo

cadem
20. bře 2016

@tehulka1167 Hm to muselo být těžké, tak držím pěsti, ať to tentokrát vyjde;)

jankadvor
20. bře 2016

@cadem Mě Texl řekl, že si ho mám vyžádat jak na UTZ, tak potom na KET 🙂

renda12
20. bře 2016

@tehulka1167 Jj přesně tak je to to nejkrásnější období co prožíváme víme že to bude kluk a zdraví takže každý den se těšíme víc a víc na červenec 🙂

renda12
20. bře 2016

Holky já při těch 2 pokusech kdy to vyšlo a pak zkončilo tak jsem cítila prsa... A teď když to vyšlo opravdu a daří se tak od začátku nic prsa jsem začala cítit až na konci 3 měsíce takže když není změnám nemusí to nic znamenat 🙂

cadem
20. bře 2016

@jankadvor Tak to je fajn, ale co když tam zrovna nebude?Mně teda taky vyšel naštěstí i na utz i na transfer, ale byla to rychlovka, ale koukal se mnou na video a říkal, že z takového krásného embryjka prostě musí být těhu a měl pravdu🙂A kdy tě čeká utz?Srůsty z čeho máš?

tehulka1167
20. bře 2016

@renda12 Ted jsem zkusila poslední test a nic. Zítra to mám dostat a bolí mě už panděro to je jasný. Ket vyjde,jsem o tom z nějakýho důvodu přesvědčená. 😀

jankadvor
20. bře 2016

@cadem Ahojka. UTZ mám mít těsně po ms (tu mývám cca 4dny). UTZ chce dělat, protože když mi ho dělal naposledy, našel na něm něco, co tam prý normálně být nemá. Tak si to chce po MS ověřit. On sám mi řekl, že si ho mám vyžádat 😀 Tak uvidím. Teď čekám jestli mi ta MS dojde. Viz můj graf 😀 Sama nevím co bude dál 🙂

cadem
20. bře 2016

@jankadvor Tak držím pěsti, ať tam máš vše ok a můžeš vesele na transfer.Jinak vůbec nevím co jsou ty grafy;)

jankadvor
20. bře 2016

@cadem To jsou grafy bazální teploty, čípku děložního a hlenu 🙂 Na netu je toho hodně 🙂 A většinou mají pomoci určit ovulaci a plodné dny 🙂

cadem
21. bře 2016

@jankadvor Děkuji to mi stačí;)

cadem
21. bře 2016

@jankadvor Myslím, že jsme spolu ležely na pokoji v den odběru;)Já jsem ta s x infůzemi🙂

jankadvor
21. bře 2016

@cadem Já si lépe pamatuji obličeje 😀 Vím, že jsme tam byly 4 a jedna byla z ciziny 🙂

cadem
21. bře 2016

@jankadvor Tak já byla vedle té ukecané Vídeňačky🙂

jankadvor
21. bře 2016

@cadem Joooo, už si vzpomínám, no jo, točila se ti trochu hlava. A jak jsi dopadla?

cadem
21. bře 2016

@jankadvor Jj no mně odebrali 12 vajíček a nakonec z toho byly krásné 4 embryjka.První ET nevyšel a Ket už jo🙂Takže máme ještě další 2 do zásoby;)
A jak ty?

jankadvor
21. bře 2016

@cadem Tak to gratuluji. Já měla jen dvě embrijka, to první bylo 5ti denní a šla jsem hned na ET, ale neudrželo se, a to druhé je 6ti denní a čeká na mě. Teď čekám na MS a po ní těsně mám jít na UTZ, protože mi na minulém UTZ Texl něco našel, co by tam prý snad být nemělo. A taky mi řekl, že si mám na UTZ i na transfer říci přímo o něj. Takže jsem teď ve fázi čekání. Buď půjdu po UTZ na Hystero nebo na KET.

cadem
22. bře 2016

@jankadvor Uvidíš, že to ms vše odplaví a budeš krásně nachystaná na ketík;)Který už určitě vyjde;)Držím moc pěsti.A to je tvé první ivf?Moje jo a doufám, že poslední🙂

jankadvor
22. bře 2016

@cadem Jj, je to mé první IVF a mám trochu obavy, abych nemusela jít na další ☹ No, uvidím co bude. Teď opravdu nevím na čem jsem, a pořád čekám až dorazí MS 🙂 Už zkouším nově i čípek s hlenem a Jonášovu metodu početí 😀

cadem
22. bře 2016

@jankadvor Příští ketík určitě vyjde musíš tomu věřit🙂Já to brala jako hotovou věc🙂 Texlík si tě pohlídá a uvidíš, že to dobře dopadne🙂Hlavně to moc nehroť metodami atd. Čím více se člověk snaží, tím méně to jde.Mnohem důležitější je psychika, ať jsi v klidu a bude i mimi uvidíš;)

jawuna
22. bře 2016

@cadem Moc gratuluju!!!

jawuna
22. bře 2016

@cadem @jankadvor No já těm grafům taky moc nerozumím 🙂 Myslím, že v této fázi obzvlášť je to už lepší nechat na nich 😉