Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

wendissek
17. čer 2016

Tak já mela včera ket toho našeho jednoho bojovníka telal me ho texl starší tak uvidíme když ne v červenci nás čeká vše na novo

jankadvor
17. čer 2016

@zabbkakvak Kéž by ☹ Já čekám na MS a pak tam jdu na druhý pokus IVF ☹ Takže vše odznova včetně stimulace a OPU.

tomik1234
17. čer 2016

@zabbkakvak Supeeeeeeeeeer moooooc gratuluju!!!! Paráda 🙂

zabbkakvak
17. čer 2016

@jankadvor joo určitě to klapne na podruhé vypadá to že mají dobré období.Taky jsem měla strach že budu muset vše od znova protože žádný mrazáčky nemame a ono to vyšlo na poprvé.Už jen doufat ať je vše ok až do konce 😉

jawuna
18. čer 2016

@zabbkakvak supeeeer 😉 gratuluju!!!

zabbkakvak
18. čer 2016

Tak jsem byla ráno na krev a výsledky jsem si volala v 11.30 a bylo mi řečeno"test vyšel pozitivně jste těhotná" 😂 29.11 jdu na první ulzrazvuk

zabbkakvak
18. čer 2016

Tak jsem byla ráno na krev a výsledky jsem si volala v 11.30 a bylo mi řečeno"test vyšel pozitivně jste těhotná" 😂 29.6 jdu na první ulzrazvuk

wendissek
18. čer 2016

@zabbkakvak jeeee gratuluji já mám jít na krev 28.6 tak sem zvědavá let sem mela ve čtvrtek 16.6.2016 no a 29.6 mám Narozky byl by to pěkný dárek když ne tak nás čeká vše znuvu zůstal nám jeden bojovnicek

zabbkakvak
18. čer 2016

@wendissek určitě to klapne nám to vyšlo napoprvé a ještě že tak žádný mrazáčky jsme neměli

lenusaak
21. čer 2016

holky prosím vás máte nekdo zkušenost s internou sídlící v Heliosu? ja tam byla dnes na předoperačním a přístup te sestry byla katastrofa !!!!! normlně to nejsem schopna rozdýchat ...

cadem
21. čer 2016

@lenusaak Leňulko copak se stalo?Nějaká bába neměla svůj den?Nenech si zkazit náladu!

lenusaak
21. čer 2016

@cadem Lení arogantní vyhořelá .... minulý čtvrtek jsem byla na krvi klasicky v 1.Patře - krev byla dělana na předoperační + mi vrchni sestra heliosu volala, že jsem na dnešek objednaná na internu na předoperační. Žádnou žádanku ani výsledky jsem do ruky nedostala. Samozřejmě jsem si myslela jako každy jiný by si myslel, že je to s Heliosem spojený, čili budou mít k dispozici jednoduše moji dokumentaci. Takže jsem vlastně přišla ,, naprázdno". Rozvalila dveře, nepozdravila a hned na mě vyhrkla, kde mám žádanku a výsledky krve. Já samozřejmě nic neměla, tak ji říkám, že to budou mít asi ve složce moji. natož ona na mě začala řvát - opravdu řvát, že nespadaji pod Helios, že jsou samostatná jednotka a že bez žádanky mě nevezme a že si ji osobně sama vyběhám po celým Heliosu . Říkám ji ať se mnou laskavě začne jednat slušně, že mne bylo řečeno od vrchni sestry že mam dnes přijít a nikdo mi nic do ruky nedal, tak není vina na mojí straně, že nevím jak to tam mají či nemaji propojený, natož zase ona, že prý kdo ví jak to bylo - snad že asi lžu nebo já nevím? Nenechala jsem si to líbit, takže jsme se dostaly do potyčky dost. Potom mně měřila tlak i EKG po tom, co mě takhle vytočila.
K doktorovi jsem šla se slzami v očích, protože mě to tak rozhodilo. Ten byl už hodňoučký, miloučký , říkal, že si žádnou žádanku zajišťovat nemusím .
přikládám foto, její výraz mluví za vše. Doporučuju se týhle megeře vyhýbat obloukem. Už jsem napsala stížnost 🙂)) Snesu dost, ale tohle bylo opravdu moc.
http://www.angiologie-cz.cz/fotoalbum/interni-a...

cadem
21. čer 2016

@lenusaak Bože můj to je semetrika obecná už jen z profilu!!Leni ale jsi dobrá, že ses nedala rozhodit.Takové megery by měly dělat někde bachařky a ne sestřičky.Doufám, že se chytí za nos, až se dostane tvá stížnost jejímu nadřízenému.A to je přímo v budově Heliosu jo?Dej si něco na nervy ať jsi na čtvrtek v pohodičce;)

petra_r_
21. čer 2016

@lenusaak vyprdni se na ni. Ty brdo, tam chodi zensje, co se stresuji kvuli miminku a jeste narazi na takovou mindu!!!!!

lenusaak
21. čer 2016

@cadem Lení jo přímo naproti ultrazvukum sídlí. Fuj už ju nikdy nechci videt 🙂)) na nervy jsem si hned dala dvoječku bílého :-P

lenusaak
21. čer 2016

@petra_r_ přesně tak, uplně me to kvuli tomu rozhodilo. Člověk má těžky období ( po potratu , před další stimulací na IVF a před operací..) a tak jakékoliv škaredé zacházení težce nese v takhle lehce zranitelném období... no ale kašlu na ni 🙂 na internet jsem vyvěsila mojí stížnost k ni, tak se mi trochu ulevilo. Kdyby spadala pod Helios, tak se ve čtvrtek před operaci Texlovi zmíním, co tam suší za megery , ale pod něj nespadá, tak už na ni kašlu 🙂))))))

doubravka62
21. čer 2016

Ahoj Holky chodim do Heliosu do Brna jsem 5 den po ket,prvni pokud bohuzel nevysel ☹ tak strasne doufam ze to vyjde ted.Penez to stoji opravdu hodne ale mimi za to stoji.

wendissek
21. čer 2016

@lenusaak berusko moje to je jedubaba pritivna to by jsme si na pacienty ani jedna nedovolili už od pohledu vypadá na jezibabu po těžkým syndromu vyhoření ve čtvrtek na tebe mooooc myslim

tomik1234
22. čer 2016

@lenusaak Já mám obdobnou zkušenost z prvního IVF z OPU, kdy po mne sestra chtěla nějaké výsledky krve, byla na mne fakt hnusná, a nechala mne stát půl hodiny na chodbě bosky v košili, jako že teda neví, co teď, když nejsou ... :(, a pak doktor říkal, že nic není třeba, ale hlavní je, že to dopadlo výborně!!! Takže určitě dobré znamení. Mooooooooooc držím palce. Po operaci by to chtělo lázně a pak hned pro miminko!!!

doubravka62
23. čer 2016

@wendissek tak koukam ze sme na tom stejne i ja byla na ket 16.6 🙂 snad se zadari a jak ti je?

cadem
23. čer 2016

@doubravka62 Ahoj mně čeká už 4. poslední ketík v pondělí.Člověk musí doufat, nic jiného mu nezbývá;)Věř že to vyjde🙂Já tam jdu teď s tím, že to prostě vyjde🙂Čeká tam naše budoucí malé miminko🙂Držím pěsti!

wendissek
23. čer 2016

@doubravka62 niiiic mi není dnes sem 7 den po letu když depocitam dem transferu a zkusila sem test a nic vim ze je brzo ale vuuuuubec nic me není.

doubravka62
23. čer 2016

@cadem posledni?uz nemate zadny mrazacky?ja mela 33vajicek a nechaly e oplodnit 10 a vsech 10 se vyvijely dobre a ted uz jich mame 8 kdyby ty na ty kety aspon doplacely pojistovny taky chodis do heliosu?.

doubravka62
23. čer 2016

@wendissek ja jsem dnes taky 7 den taky me to laka si udelat test asi jeste pockam asi je to brzo neves hlavu uzivas taky estrofem a gynprodyl?

wendissek
23. čer 2016

@doubravka62 Nene mám jen utrogestan

wendissek
23. čer 2016

@doubravka62 no u nad když se nepodaří čeká nás vse znovu měli jsme 11 vajíček a zůstalo jen jedno

doubravka62
23. čer 2016

@wendissek a kolik ste platily za cely IVF?ale uvidis ze se to podari musis verit.

wendissek
23. čer 2016

Ježíš ani nevím kolem 40 ale kdyby to nevyšlo tak kolem 12,července začínáme znovu u nás je špatná fragmentace DNA u manžela je mu 25 me 23

doubravka62
23. čer 2016

@wendissek nam doktor rikal ze to bude mezi 15-20 vic ne a ted uz sme daly 45tis.Mame vse v poradku teda v norme a stejne nam to na poprvi nevyslo ☹ doufam ze uz ted se zadari.Preji ti at vam to vyjde moc ti drzim palecky

wendissek
23. čer 2016

@doubravka62 děkuji jaaa tobě taky ale říkám di co se ma stát se stane já otěhotněla dvakrát přirozené během pul roku ale vždy na konci 3 měsíce přestalo být srdíčko no a pak došli na to ze manžel ma hodně špatnou fragmentaci