• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

25. května 2017 
@veverka.terka To bych si taky asi vzala neschopenku, kdybych to mela v praci jak ty...asi to nestoji za to, aby sis to pak vycitala, ze sis ji nevzala, co? Drzim pesticky...ten Velantyn je symbolicky, to musi vyjit kdyby co bylo :wink:
9. únor 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Diky moc...jsme si napsaly zaroven :grinning:
9. únor 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek :slight_smile:
jj, nemá to cenu v práci to řešit, takto to bude pro mě pohodlnější a nebudu tak vystresovaná z práce...snad ten Valentýn pomůže :slight_smile: amorek-bůžek lásky :slight_smile:
9. únor 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivetka77 ahoj, prodavam oblecky v jednom obchode :slight_smile: , prace me nastesti bavi, ale v nemocnici by me to bavilo asi vic, je to smysluplnejsi, nez prodavat hadriky :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Ahoj a kdy si pro zmrzlika jdete?To uz proste musi byt ten pravy!
9. únor 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Je tak to ja bych si prodavani hadriku zase nalezite uzivala :dizzy_face: ale zase bych v krame mozna nechala celou vyplatu :grinning:
9. únor 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Tak co neni jeste muze byt,ne?Neuvazujes,ze by sis to dodelala?A ty mas stredni skolu zdravku?
10. únor 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Tak to jo, doufam, ze darcovskyho nebude treba a vyjde to s mrazackem :wink:
10. únor 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, kde dnes vsecky jste? :slight_smile: Ahoj ivetko, jak se mas?
Krasny den vsem-je pekne slunecno,tak aspon muzeme opetovat usmevy slunicku :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli no, rikala jsem si, ze si tam nic nekoupim, ale to vis, ze si beru domu suvenyry :grinning: :grinning: :grinning: , se neda odolat :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 , ahoj, no uvazovala jsem o tom, ale je to taky beh na dlouhou trat. Stredni zdravku nemam, sedet na dennim studiu VOS si taky z casoveho hlediska nemuzu dovolit, dalkove to studovat taky nemuzu, pac nemam stredni skolu, takze zbyva jedine vecerni nebo dalkove studium stredni skoly a absolvovat celou maturitu znova (10 lep po maturite na dalkovem stacily jen odborne predmety, ale tech 10 let jsem uz prosvihla :grinning: ) a pak vosku, a kdyz si vezmu kolik penez bych pak dostavala a casu tam travila, tak uz to tak ruzove nevidim :sunglasses: , moje blizka budoucnost je mimco :slight_smile: , a pak se uvidi :slight_smile: ...mam jeste cely zivot pred sebou :grinning: , i kdyz mi uz bylo receno, ze bych si nemela hrat na schovavanou, ze uz by me nikdo nehledal :grinning: :grinning: :grinning: . preji hezky vikend :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 a co delas za praci ty, jestli se muzu zeptat :slight_smile:
10. únor 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli a co tvoje kazdodenni cinnost, jsi doma a pripraujes se na mimco nebo pracujes? :slight_smile: , a je to opravdu super, ze venku je aspon to slunicko, ale ta teplota by mohla jit nahoru jeste :slight_smile: .pa
10. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli ne - darovane vajicka jsou moc drahe - je to cely stimulovany cyklus s darkyni a to vyjde kolem 100 tis vsechno , navic nikde nemas jistotu, ze to nedopadne stejne
ja mam dle vseho vajicka v poradku, oplodni se, ale pak vznikne nejaky problem
darovane embryo je moznost zkusit zjistit, jestli se po uchyceni udrzi a opravu jsou ty ranne potraty chybou genetiky embrya - jinak darovane embryo jako takove by melo byt ve stadiu exp. nebo hat. blastocysty proste ty co mrazi - zjistovala jsem si cenu v Repromede, Reprofitu, na Obilnaku, Unice a samo jsem zvedava jak pujdu do Heliosu kolik to stoji tam a pak zvazime moznosti ...
10. únor 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli nevim, jak se vratim z lazni tak pujdu na ultrazvuk jestli nahodou zazrakem nenarostla sliznice jen za podpory vitaminu a kotvicniku a pokud ne, tak budu muset pichat injekce , aby mi narostla a mohla jsem jit na KET , leky minule nezabraly...
10. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle ahoj, budu drzet palecky, aby narostla :slight_smile: , ja se nechala inspirovat flyaway a bastim lnena seminka :grinning: .pa
10. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe diky ja mam kotvicnik a kontryhel kapky a uz to nechci prehanet, aby to zase nebylo kontraproduktivni, jako jsem se ptala na kombinaci kotvicnik, soja a vsichni mi rekli, ze uz neee, ze to neni dobre kombinovat tak moc, takze uvidim
10. únor 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle , tak at je hlavne vse ok :slight_smile: .pa a hezky vecer
10. únor 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle 100 tisic je moc, jedna moje znama, ktere vubec nefunguji vajecniky a jinou moznost nez darovane vajicka nema, za ne dala v Heliosu 77 tis. Myslim, ze tam maji stejnou cenu i za cele embrya. Platila navic uz myslim jenom mrazeni embryi, protoze jich mela hodne.
Ale drzime ti vsechny palce, aby se mrazacek zavrtal a uz si nemusela nic dalsiho resit :wink:
10. únor 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe ahojky, tak to já ybch teda rači prodávala oblečky místo pracovat jako zdrav. sestřička, akorát bych měla strach, že celá moje výplata skončí v obchůdku, kde bych prodávala :grinning: sem děsně ujetá hlavbě na kabelky :grinning:
10. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak to tak pročítám, tak to teda není vůbec jednoduchý, každá máme nějaký problémy a těch peněz, co sme pro mimča schopný obětovat, to ani nemluvím.... a taky času a nervů, achjo...kéž by to šlo všechno líp...
někteří lidi mají děti a vůbec je přitom nechcou nebo je mlátí, týrají, nestarají se o ně a ten, kdo by je chtěl, tak má tolik problémů a udělal by přitom pro to cokoli!!!
ať sme silný a máme chuť bojovat a nevzdat se! :wink:
10. únor 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe ja pracuju, protoze jinak by me z toho hrablo:slight_smile: Mam spatne zkusenosti z minulych IVF-to jsem sedela na zadku doma a jen jsem se stresovala, takze pro me je lepsi chodit do prace...navic nemam nijak namahave zamestnani,takze pohodka :sunglasses:
10. únor 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Kontryhel jsem si ted sehnala taky..uvidime jak to dopadne,pristi tyden mam transfer...tak pak dam vedet,jaka byla perinka...
10. únor 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Jak rikas ,Terko! My to zvladnem :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte, že ten kontryhel je dobrej?! taky sem o tom četla a koupila si ho, ale zatím sem ho nepila a nevím, jestli to k těm injekcím na stimulaci nevadí, nebude se to nějak bít?!
10. únor 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka vis co,ja bychto asi dohromady se stimulaci neplacala-ja ho piju proto,ze mam KET,tak abych nejak podporila rust sliznice...mozna treba az budes mit po OPU ? Nebo po transferu-na posporu uhnizdeni miminka :slight_smile: Ja se ospobne jinak dost bojim takovejch experimentu.A nebo se na to zkus zeptat v Heliosu,urcite ti poradi :wink:
11. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek ano v ceniku maji kolem 75 tis, ale to je pri cyklu hrazenem pojistovnou, cili pokud absolvujes 3 IVF, a pak chces darcovska, tak to je kolem tech 100tis
11. únor 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Cau Cudli, dneska jsem volala pani Vranove kvuli dalsim lekum, tak jsem se ji na to schvalne zeptala. S pojistovnou to nesovisi, je to cena i pro samoplatce. S pojistovnou by to mozna mohlo byt i levnejsi, to nevim. Kazdopadne rikala, ze je to bud za vajicka od darkyne a nebo za cele embrya - a ze je to cena za 2 embrya a ze to delaji tak, aby zvysili sanci, ze ti je zavedou postupne, ve dvou transferech. A nebo si muzes "koupit" jenom jedno, coz je pulka. Myslim, ze to nebude tak hrozny. Je to hodne penez, ale 38,5 je lepsi nez 100 tis. :wink: Navic ty to vubec nebudes potrebovat... :wink:
11. únor 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli dík, taky sem si to takto říkala, že rači asi nee nebo se zeptat
11. únor 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra zase do práce, závidím všem těmj, kdo chodí do práce jenom v pracovní dny a víkendy mají volný, je to hrozný :frowning2:
11. únor 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek