• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

13. prosince 2017 
@fonamor moooc ti budu držet palecky aby to už konečně vyslo
4. říj 2016 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fonamor Budu na tebe myslet snad ti to klapne :wink: .Dávej o sobě vědět :slight_smile:
4. říj 2016 ve 21:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabbkakvak určitě dám vědět a ty písni, jak roste mimčo, budu taky na tebe myslet... držím pěstičky..
5. říj 2016 ve 21:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte...je tu nekdo v "cekani" po transferu???
7. říj 2016 v 10:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2016 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leoseeeek já budu od zítřka :slight_smile: uz počtvrtý :neutral_face:
7. říj 2016 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenusaak Leni, myslím na Tebe, držím palečky, jsi statečná holka a to štěstí už tentokrát na Tebe čeká, fakt si to myslím, cítím tak trochu, že jsi i jinak naladěná a to dělá hodně, opatruj se :slight_smile:
7. říj 2016 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja byla na ET v pondeli...v Heliosu...tak nevim, prsa nalite, bolave, ze ani na brichu nemuzu lezet a ted mi zacina nejake pichani v brise...zavadeli mi zacinajici blastocystu a mame jeste jednoho mrazacka...ovsem z deviti vajicek :(
7. říj 2016 v 15:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dragina ahojky!! Moc děkuju. Máš pravdu, naladěná jsem jinak, jsem taková klidná. :slight_smile:jakpakty? Mas po hystero? Dopadlo vše dobře?
7. říj 2016 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenusaak drzim palecky // ..a kam chodis do CAR?
7. říj 2016 v 15:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leoseeeek chcichi jsme v heliosácké diskuzi, takže do Heliosu :yum: taky držim palce, jak dlouho jsi po transferu?
7. říj 2016 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenusaak v pondeli 3.10. :slight_smile:
7. říj 2016 v 15:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leoseeeek ahojky jo jo byla jsem 3.10 na transferu a ty?
7. říj 2016 v 16:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonaat Čauky jo je fajn občas píchne v podbřišku ale jinak normál tak nevím.To čekání je strašný.Co ty jak se vám daří?
7. říj 2016 v 16:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenusaak zlatiiicko mix na tebe myslím a věřím ze ted uz to výše ten pravý šampion :slight_smile:
7. říj 2016 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabbkakvak jeeeee, tak to jsme tam byly stejne :slight_smile: ...no a jak se citis????
7. říj 2016 v 16:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leoseeeek kromě toho že občas píchne v podbřišku tak normálně.Tak nevím jestli je to dobře nebo ne.A co ty?
7. říj 2016 v 17:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenusaak tak přeju hodně štěstí teď by nám to mohlo vyjít všem :wink:
7. říj 2016 v 17:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabbkakvak no, me silene boli ty prsa a ode dneska me taky zacina pichat, je pravda, ze obcas. To cekani, je silene. Zakazala jsem si delat test :slight_smile: , nevim, zda to vydrzim :slight_smile: ... Holky, musi nam to vyjit, drzim vsem pesti stesti // ;)
Ja byla preftim v Caru Zlin, a uplne o nicem, takze doufam, ze ted to klapne ;)
7. říj 2016 v 17:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leoseeeek no taky nevím jestli budu testovat po minulé zkušenosti mám strach.No uvidím jak se budu cítit.
7. říj 2016 v 17:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaa taky... Kdyby jsi testovala, tak dej vedet ;)
7. říj 2016 v 17:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabbkakvak a co prsa??? Tebe to tak neboli???
7. říj 2016 v 17:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leoseeeek jo jo ty taky :wink:
7. říj 2016 v 17:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leoseeeek to ani ne spíš bych řekla že bradavky mám tmavší ale jestli to má nějaké spojení to nevím.
7. říj 2016 v 17:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.... Urcite dam vedet, co se tyka testovani. Vsak kdyby cokoli, pisni. A ty teda jsi po kolikate na ET? A vse v heliosu?
7. říj 2016 v 18:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leoseeeek po druhé obojí v Heliosu.Poprve jsem testovala 9 den po ET na testu byly krásné// radost velika i krev pozitivní.ale potom jsem zacla špinit a než jsem měla jít na ultrazvuk pár dní jsem spinila pak normálně krvácela musela jsem na krev a hodnota klesala takže závěr biochemické těhu :frowning2:.Tak doufám že to špatné jsme si už vybrali.
7. říj 2016 v 18:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
:( urcite, ted ti to klapne :-* ... Ja ve Zline, tam mi zavadeli 6 a 8 bunecne embrya - negativni, hodnota 0. Ovsem pak ...cca deset dni..strasne bolesti, krvaceni ...a samitka a nemocnice. Laparoskopie a vejcovod pryc...
7. říj 2016 v 18:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leoseeeek jjj tak taky jsi to neměla jednoduché.Tak teď nám to klapne :slight_smile:
7. říj 2016 v 18:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak, ted nam to klapne :slight_smile:
7. říj 2016 v 18:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Časem to vyjde, ja teď bojuji s hematómem takže je to buď anebo :( buď se vstřebá nebo praskne a vezme i mimi...příroda je všemocná a dělá si co chce :(
8. říj 2016 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek