Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

leoseeeek
11. říj 2016

Tak co holky? Uz se nam to nekterym blizi... Jak se citite a s testem jsme jedte zadna nezacaly? Me to tak laka, ale bojim se zklamani...takze stale odolavam...

lenejewel89
11. říj 2016

Holky, tak 14DC sliznice 5.2mm...mam porad brat Estrofem a jak dostanu menzes tak 3. a 5. den si pichnu Merional a ten 5. den jedu zase na kontrolu sliznice a kdyz bude vse v poradku, tak me ceka KETIK! Holky jsem stastna. Byla tam doktorka Filkova dnes na ultrazvuku, tak snad vi, co dela...A za dvě krabičky Merionalu jsem zaplatila 780,-Kč...není to nějak moc?...

zabbkakvak
11. říj 2016

@leoseeeek Čauky no dnes 8 den po ET před chvílí jsem byla na WC a špinění ☹ tak nastupují obavy.Asi ani nebudu testovat ach jooooo.Jak jsi na tom ty?

leoseeeek
11. říj 2016

Ale neves hlavu, ohledne spineni. Vis jak, spinime po.alu vsechny a neznamena to, ze kdyz nespinis, je to ok.
No ja prosim jedu od nedele s tou migrenou, takze jen bleju a trpim...ikdyz, dnes je to o neco lepsi. Jinak teda nic, uz ani nejake bolesti, i ty prsa preytaly tak bolet, takze ja jsem ndrvozni z toho, ze nic... Jdes teda v patek na tu krev?

leoseeeek
11. říj 2016

@zabbkakvak ja mam kamaradku, ktera mi vlastne Helios doporucila, ma dve deti, obe na IVF a obe v Heliosu a obe napoprve...a prave jsme se bavily, ohledne spineni...tak spinila u obou, i krvacela a u druheho tehu, mela i jakysi hematom..takze fakt neves hlavu. Je to v jinych rukach. U prvniho nemela ani vystavni blastocystu a podarilo se 🙂 ... Hlavne klid :-*

leoseeeek
11. říj 2016

@lenejewel89 tak v tady tom uplne tapu. Takze ja nevim. V kazdem pripade drzim palce, at je vse ok 🙂

zabbkakvak
11. říj 2016

@leoseeeek jjj děkuji za útěchu pomohla a budu teda dál doufat že to bude dobrý.Jeste nevím kdy půjdu na krev asi až v sobotu.Teda migrénu ti nezavidim a přeju ať brzo přejde.Taky nějak žádné příznaky nemám.Neves hlavu budem bojovat do konce uvidíme dopadne to jak to asi má dopadnout. :-O

leoseeeek
11. říj 2016

Tak tak...ja jdu teda v patek, takze jsem prvni :-0 🙂, tak teda dam hned vedet. Me pomohla strasne sms od kamaradky, ti ji tu zkusim zkopirovat :-*

leoseeeek
11. říj 2016

@zabbkakvak Víš, pochop jedno i to nejhorší se chytne a i to nejkrásnější ne. Nikdo neví proč. Je to Boží zázrak ! A oni jen zkouší pomoct z toho co vědí a na co přišli, nic víc. Život dává Bůh ! Vše bude tak jak má být. Škoda že nevěříš v Boha. Mohla by jsi mu tu starost dát a On by Tě teď ponosil :-* Bůh říká dám Ti vše oč požádá Tvé srdce. Pokud je to v souladu z Jeho vůli ! Děti jsou Jeho vůle !!! 🙂

leoseeeek
11. říj 2016

@zabbkakvak to byla ta sms, ktera me pomohla ;)

leoseeeek
11. říj 2016

@zabbkakvak ja teda nejsem verici, ikdyz techto dvanact dni ano 🙂

zabbkakvak
11. říj 2016

@leoseeeek jo tak to jsme na tom stejně.Taky nejsem věřící s výjimkou těchto dní.Zpravu kamarádka napsala úplně přesně a krásně.J o hned v pátek dej vědět budu na tebe myslet.Budes testovat do pátku nebo ne?

leoseeeek
11. říj 2016

@zabbkakvak ... 🙂 ...no testovani mam zakazane od chlapa, ja osobne mam nutkani 🙂 🙂 tosss nevim no. Minule jsem to probulela...tak nevim. Kdyby nahodou ano, pisu ti ;)

zabbkakvak
11. říj 2016

@leoseeeek jo určitě dej vědět já bych ti taky poslané kdybych to zkusila.

absintka19
11. říj 2016

Dekuji holky hematom z 29x11mm se zmensil na 5,8x4mm, takze i nadale odpocivam a stara se manzel :* radeji sprcha nebo kdyz uz vana tak kratka a ne horka, vcera jsem take trpela na holest hlavy a ktomu jsem vecer 4krat slusne zvravela. Jinak paralen se muze v tehu, info od lekarky. Doubravko drzime pesticky :* vsem at to vyjde, zaslouzime si to :*

absintka19
11. říj 2016

@leoseeeek ja jsem se spinenim na tom byla stejne, uz jsem si riksla, ze to nevyslo a porad se drzi. Je tam hromada cevek, srazenin, a po vysetreni jsem take spinila

ilonaat
11. říj 2016

@zabbkakvak špinění muže byt přece jen zavrtání. ...dokud to neni cira krev, je vse ok. To mi rikali v heliosu. Jen mi vždycky zvedli davku utrogestanu. ...

zabbkakvak
11. říj 2016

@ilonaat no 8 den po ET mě přijde že už je pozdě na zavrtani.Psala jsem do Heliosu so diskuze tak jsem zvědavá co napíšou.Davku jsem si zvedla sama 🙂 to si myslím že mě i napíšou.S nad bude vše OK

zabbkakvak
11. říj 2016

@ilonaat tak už mě odpověděl mladý Texl.Jak jsem si myslela dávku zvýšit na 2-2-2 mám byt v klidu a psychické pohodě..... oni to umějí tak napsat že opravdu se člověk uklidni.Tak nestačím naději a doufám že to bude ok 😉

lenusaak
11. říj 2016

@zabbkakvak snad tě taky uklidním.. Po březnovým transferu se mi podařilo otehotnet od 5 do 8dne po KETu jsem špinila ( v Heliosu mi rekli, že může jit o dokonceni uhnizdeni a nebo se to tam taky nepatrne roztahuje a jak je to celé prokrvené, tak praskne cevička a špiněni je na světě) takze ja to brala jako pozitivum, bylo z toho těhotenství ( v 10tt jsem ale potratila) minuly mesic se zase spineni dostavilo testila jsem hned a byl krasny duch, spineni ustalo ale nakonec hcg bylo hrozne nizoučke, ale verim ze to spineni melo opet co dočiněni se zavrtavanim. Dokonce jsem si to i prala a preju si to i teď aby se u mě to špineni objevilo a ja věděla, že se v tom bříšku něco děje. Špiněni vůůbec nic špatného nemusí znamenat.

zabbkakvak
11. říj 2016

@lenusaak moc děkuji.Moc mě to uklidnilo a posílilo.Je mi líto že jsi o prcka přišla ale teď ti to určitě vyjde 😉

ilonaat
11. říj 2016

@zabbkakvak Hlavně klidek.....zadny stres.... věř prdolkovi 😉

zirafka1988
11. říj 2016

Všechny holky hlavu vzhůru. Já jsem loni po Ketu špinila. Lekla jsem se ale psychicky jsem se hodila do pohody no a 10 den z toho byly dvě čárky na testu a tedka mi v postýlce chrni tohle 3 a pul měsíční štěstíčko. Držím vám všem pěstičky.

leoseeeek
12. říj 2016

@zirafka1988 no tak to je kraaasa :-*
A taky jsi teda byla v Heliosu? A kolikaty pokus se zadaril?

zirafka1988
12. říj 2016

@leoseeeek ano byla. Máme tam schovane ještě 3 mrazíky. Povedlo se u nás na první pokus. Ale u mě žádný problém nebyl. Podstoupili jsme to pro pre nám vrozenou vadu srdce a nechtěli jsme aby to meli i naše deti.

leoseeeek
12. říj 2016

@zirafka1988 jjj...tak i tak parada a krasa na prvni pokus. Ja taky nemam problem, akorat pritel je na voziku, takze taky z tohoto duvodu. Tak jsem zvedava... Taky mame mrazacka jeste... V patek na krev, takze uvidim. Predtim jsem bypa ve Zline, tam to neklaplo, tak zkousime Helios.

zabbkakvak
13. říj 2016

Ahoj holky tak dnes už je mi jasné že se to opět nepovedlo špinění už přešlo v krvácení a to i přes navýšení utrogestanu ☹ ach jo čím to může byt :-O.
Všem co ještě čekají na výsledek přeji ať to klapne .

lenusaak
13. říj 2016

@zabbkakvak ach jooo☹ to mě mrzi..na krvi si ale dnes byla že?

zabbkakvak
13. říj 2016

@lenusaak ne ještě jsem nebyla na krvy.Kolem 12.00 hod.me budou volat tak mě řeknou kdy mám přijít.....Tak jsem zvědavá.Taky si chci domluvit schůzku co dál.Mame jednoho mrazačka tak nevím kdy pro něj půjdeme.

ilonaat
13. říj 2016

@zabbkakvak neeee...to je pech. Sice jsi jeste nebyla na krvi, nadeje umira posledni, ale asi vime, jak to chodi. No máš jeste jednoho bojovnika, tak to pak určite vyjde. Taky nechápu, proc to nemuze vzdycky vyjit hned, kdyz uz tohle podstupujeme. Je mi to moc lito. Drz se kočko ☹