• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

7. prosince 2016 
@leoseeeek mne došla 4tý den po vysazeni, ale do toho týdne by měla
16. říj ve 21:29  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenusaak to jsi napsala úplně přesně taky jsem si to tak představovala že embryo vloží a je to a ono je to úplně jinak.Tak snad se dočkáme co nejdřív už nás osud zkoušel dost si myslím
16. říj ve 21:55  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@wendissek leoseeeek holky a proč mě přichází vždy menzes i přes utroš?
16. říj ve 21:58  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak ta me přišla u prvního ivf u druhého ne.
16. říj ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak je to 4dny, jeste teda pockam, v kludu :blush:...predtim mi prisla i pres utros a ted stale nic.
A pak teda KET s poslednim bojovnikem:heartpulse:
17. říj v 06:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabbkakvak v klidu. Me to taky tak chodilo. Akorat ted proste nic...je pravda, ze predtim jsem treba normalne pred MS spinila..ovsem po tom nevydarenem ivf, kdy jsem skoncila v nemocnici, tak uz nespinim a ted mi ani ta MS nedosla, tak jsem se lekla ja, at se zase neco nedeje, vis :blush:
17. říj v 07:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leoseeeek Aha tak přeju ať se co nejdřív dostaví ta mrcha ať můžeš brzy pro mrazáčka.Ja jdu ve čtvrtek ráno za Texlem tak jsem zvědavá co řekne kdy je dobre zavést toho mrazačka.No mám plno otázek tak si pro jistotu napišu poznámky nebo zas na plno věcí se zapomenu zeptat.
17. říj v 09:27  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabbkakvak dekuji. Tobe taky drzim palce :kissing_heart:...a ty ses objednavala k Texlovi. Ja se chtela taky objednat na konzultaci a sestricka mi rikala, ze je dlouha cekacka:pensive:... Tak pak dej vedet, zda je dobre jit do toho hned:wink:
17. říj v 10:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leoseeeek jo mě to taky říkali ale pak našla kousek místa ve čtvrtek ráno v 8.hod. tak jsem ráda.Jo pak písnu co jsem zjistila :wink:
17. říj v 11:24  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak jjj...dekuji :wink:
17. říj ve 12:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No, tak ja 6den bez utrose a MS nikde :( ..
19. říj v 10:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak ahojky,tak co,zazrak se nekonal? Kdy jdes na snehulacka?.. Asi uz co nejdriv,vid?.. My jsme byli v Pronatalu na kontultaci,tak zase pomalu zacina kolotoc,krev,atd...a ponovym roce jdeme zase do toho..
19. říj ve 12:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leoseeeek teda ta si dává na čas .
19. říj ve 12:43  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@fonamor čauky,ne ne žádný zázrak :frowning2:.Zítra ráno jdu k Texlovi a uvidíme co řekne .Chtěla bych jít hnedka tento ciklus,doufám že to stihnem.Co v Pronatalu řekli vám něco nového?Po novém roce ti to určo klapne :wink:
19. říj ve 12:47  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
19. říj ve 12:48  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@leoseeeek hele zkus sila si test?
19. říj ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jjj...zkusila jsem test a nic... No divne. Taky chci hned do snehulacka,tak nevim, co se deje :wink:
19. říj ve 14:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Kočky já jdu zítra na krev:blush: těhu test mám pozitivní
19. říj ve 14:28  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@lenusaak tak velikaaanska gratulace, at je vse ok :kissing_heart:
19. říj ve 14:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak zitra pisni, jak jste u Texlika dopadly
19. říj ve 14:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenusaak jjjj gratulka a přeju ať je vše ok.Kolikátý pokus to byl?
19. říj v 16:12  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@leoseeeek jasně písnu,sama jsem zvědava :wink:
19. říj v 16:13  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leoseeeek
@zabbkakvak děkujuu!!! Bylo to druhé IVF a 4tranafer dohromady :blush:
19. říj v 16:28  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenusaak a jak se cítíš,nějaké příznaky ?Kolikátý den ciklu se chodí na KET?
19. říj v 16:33  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak Tuhle metodu dělají v Heliosu už dýl...škoda, že ji neměli už když jsme šli na IVF my
19. říj ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenusaak a prosim, po nezdarenem IVF jsi sla hned na KET nebo jsi dala mesic volno?
19. říj ve 22:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabbkakvak MACS jsme si ted u druhého IVF dali a měli jsme iproti prvnimu na konci kultivace vic embryjek :blush: jinak ja chodila 19DC na tranafery, jednou jsem byla myslim 21DC
19. říj ve 22:56  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@leoseeeek vždy jsem šla hned dalši cyklus. Nemá smysl to oddalovat, jednou jsem chtěla, radila jsem se s moji gynekoložkou a ta řikala, že ne ať jdu hned, že zbytečny prodlužováni muze ublížit na psychice a navíc tělo je nastartované. Tenkrat jsem poslechla a ten transfer i otěhotněla na pár týdnů :blush:
19. říj ve 22:59  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenusaak gratulace leti,drzim palecky,at jste v poradku. Pozor na viry,at nenachladnes atd,ted to lita vsude... Pisni pak,kolik ti namerili z krve:slight_smile:
20. říj v 08:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám bylo doporučeno také IVF, za pár dnů začínám s léky. Byla nám doporučena klasická metoda , žádné ICSI, PICSI atd. Chci se optat měla jste některá tu klasickou metodu úspěšnou? Díky
20. říj v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek