Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zabbkakvak
30. říj 2016

@ilonaat @leoseeeek Ahoj holky moc děkuji že na mě myslíte.Snehulacek už je u mě a byl tam mladý Texlik tak jsem byla milé překvapená.Sliznice je 7mm tak snad se pořádně zavrtá 😉

ilonaat
30. říj 2016

@zabbkakvak super. Perfektni. Tak ted se rozmazluj at se prdolka hezky zavrta 🙂 ♡

dragina
30. říj 2016

@zabbkakvak tak paráda, žes tam měla Texlíka, to budou určitě u nás obou krásné výsledky 🙂

zabbkakvak
30. říj 2016

@dragina Jooo věřím tomu 😉

zabbkakvak
30. říj 2016

@ilonaat jjj budu se rozmazlovat :-*

soulen
30. říj 2016

Ahoja,pridam se do diskuse... Od patku mame sve zmrazene druhatku v teplicku u maminky, tak verim, ze se mu tam dari a v.patek testnem 😉

ilonaat
31. říj 2016

@soulen Ahoj. Preju hodne stesti. Ale testovala bych az tak devaty den 😉 Sedmy je brzo. Nic jsem tam tenkrat nenasla a to byly nervy....

zabbkakvak
31. říj 2016

@soulen Čauky,verim že Helios má úspěšné období a všichni najdeme //.

soulen
31. říj 2016

Ja u prvniho KETu 3 roku zpet nasla dve carky uz ten 6 den prave, tak to prubnem. I Vam drzim pesti, urcite se ty letni detatka zadari.

absintka19
2. lis 2016

@soulen to bude pregnylem proto pisou testovat drive nee, falesne pozitivni. Samozrejme dulezite je testovani jak urci lekar.

lenusaak
2. lis 2016

@soulen ahojky, pokud plánuješ testit takhle brzo, doporučila bych testnout uz ted, ať viš zda mas jeste pregnyl nebo ne. 6den po KET je uz takovy diskutabilni může to byt pregnyl a může byt dušik už z těhu. Když testnes ted , můzes mit už jasno- pokud bude duch je 100%pregnylový, pokud bude bilo a v pátek dušík, bude to 100% těhu...duch v pátek ti nic nepotvrdi ani nevyvráti, je to blby čas na testování

lenusaak
2. lis 2016

@soulen ne duch v pátek, ale test v pátech* ..jsou ty dušičky a já z toho duchařím😄

soulen
2. lis 2016

Holky ja Pregnyl nemela, tak to.mam jednodussi 😉 v patek to prubnem.

lenusaak
2. lis 2016

@soulen tak to je pak jinaaa😊 tak držim palčáky😊

ilonaat
2. lis 2016

@soulen jsi odvazna. Ja po predeslych zkušenostech uz bych asi nikdy netestovala 😀

lenusaak
2. lis 2016

@ilonaat a co ty mamino😊 jak se máte?😊 pohyby jeste necítiš? Jeste je čas vid?

ilonaat
2. lis 2016

@lenusaak Ahoj. No .....pohyby ani ne. Ale vim kde je. Vzdycky mam na tim miste takovou bouli uvnitr a jak tam dan ruku.2 tak citim vlnu a najednou boule zmizi. Petr lezel na brichu a citil to taky. Ale jinak jako kopance jeste neeee. Bcera jsem byla na kontrole, tak jsem prdelku zase videla. Mam i 3D fotku jak si cuca palec. Otesanek uz odmlala 😀
A jak se citis ty? Ja desne. Jsem tlusta. Neohebna...... boli me zada...kozy mam snad dvacitky...... uffff. Ale stoji to za to. Na milion procent 😉

leoseeeek
2. lis 2016

@zabbkakvak ...ahoj. Tak jak se citis s bojovnikem ;), vse ok???
Ja dnes byla na ultrazvuku, a byl tam st.Texl, takze parada. Brali mi krev a v patek znova na ultrazvuk. Sliznice byla dnes 10, takze taky ok. Ale jeste mi budou dnes volat, jak a kolik nasadit utros. Jen me zaskocilo, ze jestli tam neni endometrium? V patek to zkontrolujem. Ani nevim, co to znamena, pro me :(

zabbkakvak
2. lis 2016

@leoseeeek ahojky cítím se dobře.Ale žádné příznaky no ke to teprve 3 dny ale mohli by se nějaký projevit ať jsem klidnější.Endometrium je děložní sliznice a tu máš 10 tak to máš ok.Tak uvidíš co ti řeknou až ti budou volat.

leoseeeek
2. lis 2016

@zabbkakvak ahaaa, moc dekuji.
No a ty spocivej, neboj, tentokrat to klapne // 🙂

zabbkakvak
2. lis 2016

@leoseeeek volali ti teda kdy začít s utrogestanem?A kolikáty DC jsi?

leoseeeek
2. lis 2016

@zabbkakvak ...no, ja jsem v soku. Tak mi volali pred chvili a v patek transfer. Ze dle krve..a dnes zacinam s utrosem..akorat jsem tvl nervozni, ze chvilkama spinim uz ted a poboliva bricho...a pry je vse v poradku, ze ovulace probehla.. Cas mi zitra upresni..

absintka19
2. lis 2016

@zabbkakvak držíme palečky !

zabbkakvak
2. lis 2016

@absintka19 jjj moc děkuji :-* to čekání na výsledek je hrůza.Jak se mate vy?

zabbkakvak
2. lis 2016

@leoseeeek tak to mas opravdu rychlé.Urcite ví co dělají. 😉

leoseeeek
2. lis 2016

@zabbkakvak no to joooo, rikam, jsem v soku ;)

zabbkakvak
2. lis 2016

@leoseeeek tak držím pěsti ať to klapne.Davej vědět o průběhu 😉

lenejewel89
2. lis 2016

Můj KET v Heliosu odpískán až do dalšího cyklu:( Nízká sliznice, 12DC jen 3.8mm a ještě jsem tam měla nějakou tekutinu na dvou místech, takže pokud na to nespěchám tak mám přijet 5 den od začátku menstruace a uvidí se... Na tu mojí sliznici nepůsobí ani injekce (Merional) ani Estrofem achjooo. Chtěla bych mít pod stromečkem dáreček ve formě pozitivního testu a kdo ví, jestli se vůbec dočkám KETU...:(

soulen
2. lis 2016

@lenejewel89 u me Merional ani ve vysoke davce sliznici nezvedl. Az Estrofem s Utrogestanem.

lenusaak
2. lis 2016

@lenejewel89 Leni a ta tekutins se tam vzala kde??? To ti řekli? Určo docpkas, veřim tomu. Minulý mesic byla jakš tajs ta sliznice vid?? No moc bych ti to přála od ledna je to už dlouhá doba😞