Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

lenusaak
5. lis 2016

Holky od kolika delaji v heliosu ultrazvuk v neděli? Neni to id osmi??

ilonaat
5. lis 2016

@lenusaak jj leni, je. Od osmi.... 🙂

leoseeeek
6. lis 2016

@zabbkakvak ahooooj, tak jak je? Jak se drzite s mrazackem?Budes tentokrat testovat????

zabbkakvak
6. lis 2016

@leoseeeek Ahojky je tak nějak normálně.Akorad dnes večer docela bolelo břicho a ráno jsem našla špinění.Nedalo mi to a i když je brzo 7dni po KET tak jsem testla(citlivost 10) a je tam pidi duch.Zasilam foto jestli ho tam taky vidíš. @ilonaat myslíš že to může byt ještě Pregnyl?Ten byl pichnut 24.10 rano

zabbkakvak
6. lis 2016

@leoseeeek a jak se cítite vy 😉 ?

ilonaat
6. lis 2016

@zabbkakvak ahoj. No covece abych pravdu rekla, tak nevim. Ty jsi byla na ket v nedeli ne? Takze je to 6ty den po KET? Den ketu je den 0. Kazdopadne muze to byt pregnyl a nemusi. Testovala bych byt tebou az devaty den nejdříve. Ted počkej a nenervuj se. Kazdopadne špinění v tento den neni nic nenormalniho pri uhnozdovani. Podle me to vypada slibne :-*♡

lenusaak
6. lis 2016

@ilonaat ahojky, ty si byla na screeningu v heliosu viď? Objednali te nejdriv na krev a pak ti rekli kdy mas prijit na ultrazvuk nebo bylo vše v jeden den?

ilonaat
6. lis 2016

@zabbkakvak napsala jsem blbost. To uz je sedmy den. To uz pregnyl neni. Juhuuuuu....

dragina
6. lis 2016

@zabbkakvak ahojky, tak to je paráda - jsi dnes 7. den, to už opravdu může být takto slabý dušík, myslím si, že je to na dobré cestě 🙂 já se chci opičit 😀

lenusaak
6. lis 2016

@zabbkakvak kolik ti pichali?? Ja dnes vycetla z karty, ze jsem měla pichnuto pouze 1500j pregnylu tak pokud je zo standartni a ty taky, tak tohle už pregnyl nebude😊 ja měla 9den po KET krasnpu čárku, takze veřim , že 7den jsem měla taky už ducha 😊 špiněni bych brala jako pozitivum. Držim moc palce ať síli..

zabbkakvak
6. lis 2016

@ilonaat Joo je to 7 den 🙂 mám radost ale nechci to zakřiknout .Zkusím zas testnout v úterý.Dekuji za podporu... :-*

zabbkakvak
6. lis 2016

@lenusaak abych pravdu řekla nevím kolik byl pregnyl ale myslím že standardní... neříkali nic že pichnou větší dávku.Verim ze je to dušík jak má byt a že bude sílit 😉.Co ty jak se vede......?

zabbkakvak
6. lis 2016

@dragina jjj to doufám že bude sílit.... Určitě se budeš opičit uvidíš 😉.Ty budeš testovat nebo to necháš až na krev....?

leoseeeek
6. lis 2016

@zabbkakvak no tak to je kraaasa. Urco to je duch. Verim tomu, ze ti to klapne // :-* . moooc ti to preji.
Tak ja zatim nic, v patek byl transfer. Takze brzo. A me se pregnyl nepichal, jakto???

dragina
6. lis 2016

@zabbkakvak určitě budu testovat, ale nevím kdy 🙂

leoseeeek
6. lis 2016

Holky, jakto ze mi ted u KET nepichali pregnyl ? :(

zabbkakvak
6. lis 2016

@leoseeeek pragnyl je na ovulku aby bylo jistý že folikul praskne .... Tak asi jsi měla ovulku a nepotřebovala jsi pregnyl

ilonaat
6. lis 2016

@lenusaak Leni nakonec jsem tam nebyla na screening, ale ani. Prvne berou krev a za 14 dni delaji ultrazvuk, aby byly vysledky komplet 😉

ilonaat
6. lis 2016

@zabbkakvak jasny ze je to duch jako blazen. Ted testovat obden 😉 a urco bude sílit. Pssssst, ale je to perfektni ♡♡♡♡♡

leoseeeek
6. lis 2016

@zabbkakvak aha...uz jsem se lekla, ze nevo spatne 🙂 ... Ja nevim, zda budu mit odvahu tentokrat testovat... Kdyzbych vedela, ze budu mit ducha, jak ty, tak klidne to testnu 🙂 🙂 ... A nehake jine priznaky????

lenusaak
6. lis 2016

@ilonaat mne totiž objednali na 5.12 ale byla jsem v euforii z ultrazvuku, ze nevim zda jsem to cele pochopila😄dekujz😘

lenusaak
6. lis 2016

@zabbkakvak kdy prubnešdalši testik? Za dva dny? Nebo zítra? Ja dobré, byla jsem teda uždneska misto zitrka na ultrazvuku, vcera jsem lehce krvácela. Mimi dobre, tluce srdíčko a staři odpovida 😊

ilonaat
6. lis 2016

@lenusaak chápu, ja taly byla vzdycky úplne mimo a pak v autě mi Petr musel všechno pretlumocit. Jeste ze tam chodil se mnou. Jsem moc rada, ze mas vse ok. Cetla jsem to na druhe diskuzi. Mas porad nervy.Ale jak vidis, zbytecne. Bude uz vse jen dobre..... hlavne kklídek. Prdolka je krasna 😉 ♡♡♡

zabbkakvak
6. lis 2016

@lenusaak tak to rostete krásně.To krvácení je hrozný akorát to člověka rozhodí.Ještě nevím kdy budu zas testovat možná zítra abych viděla jestli zesílil a možná až v úterý uvidím jak se vyspím 😀

lenusaak
6. lis 2016

@ilonaat no chlap tam se mnou byl a je mi to k ordu, neví nic taky😄 zitra si tam brnknu ať mi to přetlumoči 😊

zabbkakvak
6. lis 2016

@leoseeeek příznaky akorát občas píchne v podbřišku jinak nic....Určitě ví co dělají nemusíš mít strach.No já taky měla nervy u dnešního testování ,ale dušík se objevil skoro hned 🙂 Přeju ať to klapne :-*

ilonaat
6. lis 2016

@lenusaak ale urcite ti Leni prvne vezmou krev a az pak se dela screening. Maj to napsany i tom letaku 😉 A kdy jdes?

lenusaak
6. lis 2016

@ilonaat jdu 5.12. Jojo vím, že to tam pišou, ale právě něco řikali i s ultrazvukem 😄tak uvidíme😊 jdu 5.12.😊

ilonaat
6. lis 2016

@lenusaak skvělý, doufam ze ti to rychle uteče. Ja jdu 1.12 na druhy screening. Na kardio. Ale nam doktora blba, tak tam uz se moc tesim. Nekde jsem cetla ze mam mit velky urazvuk ve 20tt u nej.no prdlajz. Udelal mi neco ted v 17tt, ani nepotvrdil holcicku, vubec ho to nezajimalo jen byl nasranej ze ultrazvuk chci. Pak me objednal na 7.12. a nazdar. Uz jsem z nej zoufala. Ja se snad tak nas*ru a pujdu jinam. Nebo nevim.
Uz nekrvacis?

lenusaak
6. lis 2016

@ilonaat to je teda blboun to je des..a tj doktor nejaky tam u vás v Rakousku? No ja už jen lehounce zašpinim😊 ale jsou to nervičiška, no děs😊 ty jo druhy screening už, toto letiiii