• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

25. května 2017 
@danielahe no, dokuju se vitamínama, tak snad to bude dobrý....zůstanu doma až od 1. kontroly, teďka, jak dostamu měsíčky a pudu na krev, víš...
moc na tebe myslím, písni, jak to probíhalo a jak se cítíš a mimoušek ať se drží a nikam neodpluje :slight_smile:
19. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka , tak preji aby tve dny prisli brzo a ty jsi mohla uz byt pekne doma v klidecku :dizzy_face: . Pani embryolozka mi neco malo povykladala, overila totoznost, pak jsme zaplatily prasulky za KET, počkali na doktora :slight_smile: a sli na vec :grinning:. Nas tatka zustal v cekarne a ja si sla pro mimouse, je tam, tak snad tam zustane a poroste, nechci si delat plany nadeji, aby to nedopadlo jak minule :slight_smile:
Ty si pichas injekce a nemas menzes...ja si pichala injekce od 1. dne cyklu a vychazela me ta hormonalni stimulace na 11dni, ty to mas asi jinak, ze :slight_smile: .papa a myslim na tebe at jsi zdrava.pa
19. únor 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe jéé, to je krásný, tak snad se tam pěkně uhnízdí a zůstane tam :slight_smile:
jj, mám to jinak, píchám si injekce od 25. dne cyklu a dohromady asi tak 3 týdny to vychází, tedka bych měla dostat měsíčky a ještě mi přidají další inj. a budu je píchat ještě tak 12 dní, tys teda měla ten krátký protokol asi že? vůbec nějak nechápu, jakej je v tom rozdíl a podle čeho se určuje, kdo co bude mít...ale to je fuk, hlavní je účinek
tak se opatruj a užívej si to :slight_smile:
19. únor 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Vitej mezi tehulkama ;) Drzim moc palce, aby se snehulackovi u tebe libilo takovych nejmin 9 mesicu ;)
19. únor 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jananovacek a jak se daří tobě, mimoušek se drží v bříšku dobře?
19. únor 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek ahoj, dekuji :slight_smile: a ty jsi po transferu nebo uz jsi regulerni tehule :wink: , nejak se uz tady neorientuji, moc informaci :grinning: , tobe jinak taky hodne stesticka pro tebe a mrnouska :slight_smile:
19. únor 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka uvidime :slight_smile:, taky nevim jaky je mezi nima rozdil, ale nekde jsem vycetla tedka :slight_smile: , ze kratsi protokol je lepsi varianta tam, kde hrozi hyperstimulak....je to uz 8 let, ale myslim si, ze jsem pri prvnim IVF mela asi taky ten dlouhy....az se mi dostane karta do ruky, co lezi u doktora, tak to okouknu :sunglasses:. Ja dosla k Texlovi, kdyz jsem byla uz 3. den cyklu, takze u me to bylo takove honem honem :sunglasses: :wink:, takze kratkej :wink: .pa
19. únor 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dekuju vsem...
@danielahe Tak jak? Hladis si brisko? :wink:
19. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Ahoj,gratuluju k transferu a drzim pesti!
20. únor 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Gratulace, maminko :wink: ! Tak ať se brzo ohlásí // :dizzy_face: !!!
20. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli ahoj, brisko opecovavam :slight_smile: a co ty, jak je? :wink:
20. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 dekuji moc moc za podporu
@flyaway dekuji moc moc a taky doufam, ze ted uz konecne budou // :slight_smile:
20. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Ahoj,to je dobre:slight_smile: Ja se taky snazim mit mimouska jak v bavlnce,tak snad nam to vyjde :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka No zatim teda nic nerika, ale asi se drzi ;) Vubec nic mi neni, nic necitim, ale vsechno je jak ma byt, tak uz jsem prestala vysilovat z toho, ze zadna zmena neprobehla a uzivam si to :slight_smile:
20. únor 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Diky, uz mi mrnousek roste v brisku, ale zatim mu jeste netuka srdicko, takze jsme uplne na zacatku...doufam, ze s dobrym koncem :slight_smile:
20. únor 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway A co ty? Jak se vam dari?
20. únor 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli Urcite to vyjde, dyt si byla v Heliosu, ne? ;)
20. únor 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli snad, uvidime :dizzy_face:
20. únor 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jananovacek , jak uz je mimous v brisku, tak uz to bude ok, uvidis :slight_smile:
20. únor 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek Ahojík, tak miminko už pěkně roste, ju? :slight_smile: Tak to jsem ráda! A kdy jdete na další UTZ poslechnout si srdíčko? :wink:
Nás čeká ve středu screeningový UTZ, tak se dozvíme, zda jsme zdraví - těšení i strach v jednom, klasika :sunglasses: .
Jen mě tak trochu trápí vcelku silné bolesti v podbřišku, možná by to chtělo doplnit hořčík, ale sama si ho ordinovat nechci, tak se poptám, co a jak. Čeká mě totiž návrat do práce, tak abych to tam bez problémů zvládla :slight_smile: .
Držte se s prckem, ať se vám daří, ať rostete jako z vody a můžeme pak pokecat na heliosáckém dětském dni :wink:
20. únor 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli A co Ty, už máš bříško pěkně ohlazený :wink: ? A kdypak zkusíš testnout? O víkendu nebo vydržíš až do příštího týdne? :slight_smile:
Tak se pěkně snaž, ať nám tu přibudou další // :wink:
20. únor 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@flyaway Ahoj, mam strasnou radost, ze se ti tak krasne dari!Ja zkusim testnout asi az v pondeli...bojim se, ze by tam nic nebylo a znervoznela bych...ale jak se znam, tak to stejne nevydrzim :grinning: Samozrejme, ze uz mam koupeny test :sweat_smile:
20. únor 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyawayNo ale jinak transfirek je planovany az za tyden v patek, takze si jeste pockaaam
20. únor 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Je, ja jsem ale blba, to nebyl doaz na me :grinning:Ja jsem si rikala, ze jeste ani nemam bobiska u sebe :wink: Mam dnes nejak prepracovano uz asi :grinning:
20. únor 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ano,ano mam:slight_smile: Hele.jak dlouho jsi se pak jeste dopovala kokosem:slight_smile: Testovat zkusim uz urcite o vikendu, treba by tam uz mohl byt nejaky dousek :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe
@jananovacek
holky dik, musime doufat, nic jinyho uz s tim hold nenadelame :wink:
21. únor 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway A tak koukam, ze Tvuj dotaz uz zodpovedela ivetka :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 Nic si z toho nedelej:slight_smile:)) cekani na embryjko je pekna schiza :grinning: :grinning: Ale koukam, ze uz to mas zapar-do pristiho tydne to uz utece neboooj! :wink:
21. únor 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli to cekani je strasne bud a nebo :wink: .
21. únor 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska konecne valime na chirdu, aby nasemu Jirulovi sundali sadru. Snad bude vse ok, a muzeme zacit dopisovat sesity...to bude ale muj konec :sunglasses: . Vsem peji krasny den.papa
21. únor 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek