Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
19. únor 2012

@danielahe no, dokuju se vitamínama, tak snad to bude dobrý....zůstanu doma až od 1. kontroly, teďka, jak dostamu měsíčky a pudu na krev, víš...
moc na tebe myslím, písni, jak to probíhalo a jak se cítíš a mimoušek ať se drží a nikam neodpluje 🙂

danielahe
19. únor 2012

@veverka.terka , tak preji aby tve dny prisli brzo a ty jsi mohla uz byt pekne doma v klidecku 😵 . Pani embryolozka mi neco malo povykladala, overila totoznost, pak jsme zaplatily prasulky za KET, počkali na doktora 🙂 a sli na vec 😀. Nas tatka zustal v cekarne a ja si sla pro mimouse, je tam, tak snad tam zustane a poroste, nechci si delat plany nadeji, aby to nedopadlo jak minule 🙂
Ty si pichas injekce a nemas menzes...ja si pichala injekce od 1. dne cyklu a vychazela me ta hormonalni stimulace na 11dni, ty to mas asi jinak, ze 🙂 .papa a myslim na tebe at jsi zdrava.pa

veverka.terka
19. únor 2012

@danielahe jéé, to je krásný, tak snad se tam pěkně uhnízdí a zůstane tam 🙂
jj, mám to jinak, píchám si injekce od 25. dne cyklu a dohromady asi tak 3 týdny to vychází, tedka bych měla dostat měsíčky a ještě mi přidají další inj. a budu je píchat ještě tak 12 dní, tys teda měla ten krátký protokol asi že? vůbec nějak nechápu, jakej je v tom rozdíl a podle čeho se určuje, kdo co bude mít...ale to je fuk, hlavní je účinek
tak se opatruj a užívej si to 🙂

jananovacek
19. únor 2012

@danielahe Vitej mezi tehulkama ;) Drzim moc palce, aby se snehulackovi u tebe libilo takovych nejmin 9 mesicu ;)

veverka.terka
19. únor 2012

@jananovacek a jak se daří tobě, mimoušek se drží v bříšku dobře?

danielahe
19. únor 2012

@jananovacek ahoj, dekuji 🙂 a ty jsi po transferu nebo uz jsi regulerni tehule 😉 , nejak se uz tady neorientuji, moc informaci 😀 , tobe jinak taky hodne stesticka pro tebe a mrnouska 🙂

danielahe
19. únor 2012

@veverka.terka uvidime 🙂, taky nevim jaky je mezi nima rozdil, ale nekde jsem vycetla tedka 🙂 , ze kratsi protokol je lepsi varianta tam, kde hrozi hyperstimulak....je to uz 8 let, ale myslim si, ze jsem pri prvnim IVF mela asi taky ten dlouhy....az se mi dostane karta do ruky, co lezi u doktora, tak to okouknu 😎. Ja dosla k Texlovi, kdyz jsem byla uz 3. den cyklu, takze u me to bylo takove honem honem 😎 😉, takze kratkej 😉 .pa

daguli
19. únor 2012

Ahoj holky, dekuju vsem...
@danielahe Tak jak? Hladis si brisko? 😉

ivetka77
20. únor 2012

@danielahe Ahoj,gratuluju k transferu a drzim pesti!

flyaway
20. únor 2012

@danielahe Gratulace, maminko 😉 ! Tak ať se brzo ohlásí // 😵 !!!

danielahe
20. únor 2012

@daguli ahoj, brisko opecovavam 🙂 a co ty, jak je? 😉

danielahe
20. únor 2012

@ivetka77 dekuji moc moc za podporu
@flyaway dekuji moc moc a taky doufam, ze ted uz konecne budou // 🙂

daguli
20. únor 2012

@danielahe Ahoj,to je dobre🙂 Ja se taky snazim mit mimouska jak v bavlnce,tak snad nam to vyjde 😵 😵

jananovacek
20. únor 2012

@veverka.terka No zatim teda nic nerika, ale asi se drzi ;) Vubec nic mi neni, nic necitim, ale vsechno je jak ma byt, tak uz jsem prestala vysilovat z toho, ze zadna zmena neprobehla a uzivam si to 🙂

jananovacek
20. únor 2012

@danielahe Diky, uz mi mrnousek roste v brisku, ale zatim mu jeste netuka srdicko, takze jsme uplne na zacatku...doufam, ze s dobrym koncem 🙂

jananovacek
20. únor 2012

@flyaway A co ty? Jak se vam dari?

jananovacek
20. únor 2012

@daguli Urcite to vyjde, dyt si byla v Heliosu, ne? ;)

danielahe
20. únor 2012

@daguli snad, uvidime 😵

danielahe
20. únor 2012

@jananovacek , jak uz je mimous v brisku, tak uz to bude ok, uvidis 🙂

flyaway
20. únor 2012

@jananovacek Ahojík, tak miminko už pěkně roste, ju? 🙂 Tak to jsem ráda! A kdy jdete na další UTZ poslechnout si srdíčko? 😉
Nás čeká ve středu screeningový UTZ, tak se dozvíme, zda jsme zdraví - těšení i strach v jednom, klasika 😎 .
Jen mě tak trochu trápí vcelku silné bolesti v podbřišku, možná by to chtělo doplnit hořčík, ale sama si ho ordinovat nechci, tak se poptám, co a jak. Čeká mě totiž návrat do práce, tak abych to tam bez problémů zvládla 🙂 .
Držte se s prckem, ať se vám daří, ať rostete jako z vody a můžeme pak pokecat na heliosáckém dětském dni 😉

flyaway
20. únor 2012

@daguli A co Ty, už máš bříško pěkně ohlazený 😉 ? A kdypak zkusíš testnout? O víkendu nebo vydržíš až do příštího týdne? 🙂
Tak se pěkně snaž, ať nám tu přibudou další // 😉

ivetka77
20. únor 2012

@flyaway Ahoj, mam strasnou radost, ze se ti tak krasne dari!Ja zkusim testnout asi az v pondeli...bojim se, ze by tam nic nebylo a znervoznela bych...ale jak se znam, tak to stejne nevydrzim 😀 Samozrejme, ze uz mam koupeny test 😅

ivetka77
20. únor 2012

@flyawayno ale jinak transfirek je planovany az za tyden v patek, takze si jeste pockaaam

ivetka77
20. únor 2012

@flyaway Je, ja jsem ale blba, to nebyl doaz na me 😀Ja jsem si rikala, ze jeste ani nemam bobiska u sebe 😉 Mam dnes nejak prepracovano uz asi 😀

daguli
21. únor 2012

Ahoj, ano,ano mam🙂 Hele.jak dlouho jsi se pak jeste dopovala kokosem🙂 Testovat zkusim uz urcite o vikendu, treba by tam uz mohl byt nejaky dousek 😵 😵

daguli
21. únor 2012

@danielahe
@jananovacek
holky dik, musime doufat, nic jinyho uz s tim hold nenadelame 😉

daguli
21. únor 2012

@flyaway A tak koukam, ze Tvuj dotaz uz zodpovedela ivetka 😀 😀 😀

daguli
21. únor 2012

@ivetka77 Nic si z toho nedelej🙂)) cekani na embryjko je pekna schiza 😀 😀 Ale koukam, ze uz to mas zapar-do pristiho tydne to uz utece neboooj! 😉

danielahe
21. únor 2012

@daguli to cekani je strasne bud a nebo 😉 .

danielahe
21. únor 2012

Ahoj holky, tak dneska konecne valime na chirdu, aby nasemu Jirulovi sundali sadru. Snad bude vse ok, a muzeme zacit dopisovat sesity...to bude ale muj konec 😎 . Vsem peji krasny den.papa