• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

25. května 2017 
Holky,tak za tyden snad uz bude transfírek :slight_smile:
24. únor 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Mas pravdu...zustan doma, mimco by ted melo byt to nejdulezitejsi
24. únor 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 děkuju za podporu :slight_smile: ještě dnešní noční a budu doma v klidu. no, v klidu, to se až tak říct nedá, pořád na to všechno musím mysle, jestli to vyjde nebo ne. nic jinýho v hlavě nemám...mám strach, že pokud se nezadaří, tak z toho zešílím :frowning2:
25. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek jj, mimčo je pro mě i manžela teďka na 1.místě a uděláme pro to cokoli!
25. únor 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se máte všichni? u nás je docela hezky, sice pofukuje, ale už je cítit jaro!!! :slight_smile:
25. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Ahoj, u nás je taky nádherně, byli jsme od ráda až do teď na výletě, doma bych to nevydržela...určitě bych testila :grinning: ale co budu dělat až do večera, to fakt nevím...asi budeme muset ještě alespoň na procházku... :grinning:
25. únor 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daguli však už zbývá jenom pár dnů a můžes testovat :slight_smile: kdy si budeš dělat testík?
to já už teďka vím, že to určitě nevydržím a budu testíkovat i dřív :grinning: no, to já sem místo procházky chvilu byla akorát na zahradě a za chvilu zase do práce:frowning2: ale pak už budu chvilu doma,a pokud se to podaří, tak i dýl :wink:
Kdepak ste byli na výletě? to tiše závidím, taky bych někam vyrazila...
25. únor 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mne to vychazi na stredu (nevim, jestli se pocita den transferu, pokud jo, tak utery, ten jeden den uz nehraje tak velkou roli :slight_smile: ) a ty to mas na kdy?.pa
25. únor 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka , tak at uz jsi brzo doma :wink:. Vsechno bude v pohode, bude uz krasne, s tim jarem mas pravdu a urco pozitivni jarni mysl udela svoje :slight_smile: . Ja bych testila snad uz od 1. dne, proto jsme si zatim zadny tes nekoupila a snad to vydrzim az do stredy...ale bude to prace :slight_smile:
25. únor 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Neboj, určitě to vyhde;) Nemá cenu se strachovat předem, stres je nežádoucí.Musíme do všeho jít pozitivně :wink:
25. únor 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Drzim pesti, vydrzis to az do stredy?
25. únor 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Jj, moje strategie byla stejna, nekupovat test ;)
26. únor 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veverka.terka Byli jsme se projit na Medlanecky kopec, chodime tam celkem casto :slight_smile:To doufam, ze se Tva dovca pak poradne protahne :wink: Ja vydrzim az do pondeli, uz jsem se zarekla, ze proste musim vydrzet...tak kdyz musim,tak musim :sweat_smile:
26. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 , ahoj Ivetko, no to nevim,a le asi jo :slight_smile: .pokusim se
26. únor 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jananovacek :slight_smile: .uvidime, jak to dopadne, streda je tu za chvilku :slight_smile:
26. únor 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli tak to ste měli hezkou procházku :slight_smile: taky v to moc doufám, že se to protáhne třeba na nějaký 3 roky :grinning:
jéé, to je už jenom jedna noc a můžeš testékovat, budu na tebe mysle, hnedka písni, jak si dopadla :wink:
26. únor 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe tak už to mám za sebou, ještě to oznámit nadřízené a bude, to bude děsnejch řečí...naposledy, když sem byla na neschopence, tak mi řekla, že je jí to jedno a že půjdu i se sádrou do práce-měla sem ruku v sádře, pravou....je to fakt hnus, absolutně nelidská!!!
tak ještě chviličku vydrž, vyplatí se to :wink:
26. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 jj, nemá cenu se tím stresovat, že to nevyjde...:slight_smile: musím myslet pozitivně :wink:
26. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska u nás zase padal sníh a to sem si myslela, že letos už sníh neuvidím :grinning: tak doufám, že to už fakt byl poslední a už bude jaro!!!
26. únor 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to jaro by mi fakt uz bodlo, uz se nevejdu do kabatu a nechce se mi kupovat novy :grinning:
26. únor 2012 ve 20:29  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veverka.terka to si ze me delas pr..l, ze ti rekla, ze pujdes se sadrou do prace :confounded: :angry: :rolling_eyes: , to ji nenapadlo, ze tu ruku mas mit v klidu?! To je strasne, ze nekteri nadrizeni se chovaji jak hovadka :confused: . At si polibi vis co....proste ji rekni, ze mas gyn. problemy a ji je do toho houby, co to je za problemy, vubec ji to nemusi zajimat. Drz se.papa....tady v brne toho moc nespadlo, spis jednu dobu trosku prselo, aspon u nas v Bohunicich :slight_smile: .pa a dobrou
26. únor 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janijacek A bude hur :slight_smile: , prijemne :slight_smile: pa a at brisko krasne roste a moc nezlobi. :slight_smile:
26. únor 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe je to hnus, ale bohužel je to tak, i takoví lidi existujou a sou ve vedoucích funkcích...tak, jak píšeš, řeknu jí, že du na gyn.zákrok a hotovo, šmitec! manžel taky říkal, že nemá absolutně právo vědět, co mi je, takže hotovo....akorát ona se bude vyptávatat a vyzvídat, normálně jí položím telefon a bude.....jj, je to děsný, kéž bych už tam nemusela.... :frowning2:
a co ty jinak, dobrý, co bříško, pobolívá?
27. únor 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem to nevydrzela,udelala jsem si test a mam tam 2 carky :grinning: .zitra to zkusim znovu a pokud zitra to stejny zavolam do heliosu.pa a hezky den,ja jdu zas pracovat.
27. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Jezis tak to je perfektni!!! Moc gratuluju! :dizzy_face: A vydrz! :dizzy_face:
27. únor 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Ahoj, kasli na ni, je to koza. A verim, ze brzy se na ni vazne budes moct vykaslat:slight_smile: Uspesnost by tomu odpovidala, danielka je nas dalsi dukaz...tak hlavu vzhuru a jdeme do toho! :dizzy_face:
27. únor 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 dekujuuu :dizzy_face: .rikam si jestli je to pravda,poboliva me bricho,tak se bojim,ale druhy test potvrdil ten prvni :slight_smile: ,porad se uklidnuji,ze je vse ok. :slight_smile:
27. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe božínku, to je krása!!! moc gratuluju a ať je vše v pořádku :slight_smile:
27. únor 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli daguliku, a co ty, už si testíkovala?
27. únor 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 děkuju za povzbuzení :slight_smile:
27. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek