• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

20. července 2017 
@danielahe no, taky si myslím, že na tu krev asi stejně budu muset, takže je to docela fuk...
já brouzdám po netu a prohlížím si kočárky, ale taky sem sledovala nějaký seriály, co sem neviděla :slight_smile: takže sme na tom podobně :grinning: a myslím si, že jest můžeš hodně a moc a vůbec to na tobě nebude znát :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe ale před chvilou sem se byla i chvilku projít se ségřiným prckem, má roční holčičku, tak sem se aspoň trochu provětrala...je tam krásnej vzdoušek, ale zase má být chladněj :frowning2:
1. bře 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Ver tomu, ze tam bued teplo...jestli se ochladi, tak o par stupnu, ale brezen slibuji napdrumerne teply :slight_smile:
1. bře 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer! Gratuluji všem těhulkám a držím pěsti všem snažilkám!!!
1. bře 2012 ve 21:45  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe
@daguli
tak co holky, potakly ste se v Heliosu? a jaký sou výsledky? doufám, že dobrý, myslela sem na vás! :wink:
2. bře 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Je, no nepotkaly...nebo o tom nevime...Jinak vysledky budou v jednu,tak jsem nervozni, kousu si nehty a nevim, co mam do te doby delat :D
2. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli jéé, to je škoda, že ste se nepotkaly....jj, vím, že výsledky bývají až po 13h, a testík byl ale pořád pozitivní ne?! to bude určitě dobrý a budeš si už užívat mimouška :slight_smile:
2. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Jj,test je pozitivní, tak snad...děkuji...
2. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veverka.terka a hoj, ja tam byla uz pred sedmou a tam nikdo, takze neeee :wink:

@daguli tak to jsme na tom stejne....jsem napnuta jak ksandy
2. bře 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechci to zakriknout, ale ta hodnota je je dvojnasobna....uz to je 500, pomalu, ale jiste to leze nahoru, samou radosti se mi chce brecet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . V pondeli si jdu napsat neschopenku a v patek jdu na UTZ :slight_smile:
2. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe krása, úžasný Dani, tak to už je naprosto jistý!!! tak si to užívej a klidně i breč :slight_smile: já bych se asi samou radostí zbláznila, dozvědět se takovou zprávu :grinning: užívej si to a ať tě manžel a syn pěkně opečovávají :wink:
2. bře 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, jirka je v praci a malej je opet nemocnej...tak spis opecovavam ja jeho :slight_smile:. zatim papa
2. bře 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Budu na tebe zitra myslet, at se ti dobre stymuluji vajucha :wink:
2. bře 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe ježda, teda, ten váš klučina je pořád marod....tak ale jak dojde manžel z práce a bude víkend, tak vás může opečovávat on oba dva :wink:
děkuju za podporu :slight_smile:
2. bře 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Moc moc gratuluju!!! :slight_smile:
2. bře 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja mam HCG 230! :dizzy_face: :dizzy_face: Hura! :dizzy_face:
2. bře 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Pripojuji se k Danci a taky budu drzet pesti :wink:
2. bře 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli to je úžasný, moc gratuluju!!! :wink: a děkuju za držení pěstiček :wink:
kéž bych taky mohla za pár týdnů takto jásat....
2. bře 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prisla jsem se ne vas zase jednou kouknout.Jsem uz doma, mam nejake komplikace, nic vazneho,ale gynekolozka mi uz doporucila klid,tak ted musim poctive lezet-coz mi zatim moc nevadi:slight_smile:Ale do konce tehotenstvi je jeste dlouho....tak aspon se na vas budu obcas moct mrknout :grinning:
Daguli a Danielahe moc gratuluju!
A vsem ostatnim drzim pesti!
3. bře 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli dekuji :slight_smile: a tobe drzim palecky, at je vse ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teruberi ahoj, jen hezky odpocivej a dekuji :slight_smile:
3. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ten muj pubertalni synator na me naprskal rymu, snad to nic nebude, lezim a dotuji se vitaminem C :slight_smile: . Venku je moc hezky :slight_smile: a jak jsi dopadla terezko? papa
3. bře 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, snazila jsem se sem nechodit,abych nemyslela na snehulacka a na to ,jestli se uchyti,ale nejak na nej stejne myslim :slight_smile: Uz bych nejradeji mela testikovani za sebou...ale jeste musim vydrzet :rolling_eyes:
3. bře 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Ahoj,tak sup do postele a poradne to vylez! To uz jsme tu jednou meli!Tak at jste s mimiskem v poradku :wink:
3. bře 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, preji vsem krasny den:slight_smile:

@danielahe brzy se uzdrav!A jak rika ivetka-nepodcenit! :wink:
3. bře 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo lezim, jim a spim :slight_smile:
3. bře 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe Tak to je moc dobre :wink:
3. bře 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe ježda, teda, tak ať se to hlavně v nic nezvrhne a co nejdřív se dáš do kupy....jj, dobrý, na ultrazvuku byl dneska Texl a super, mám 16 krásnejch vajíček, prý sou pěkně velký a ve čtvrtek, pokud se nic nezmění, mě čeká odběr, v úterý ještě kontrola a pohovor s embryologem, tak už se to všechno blíží :slight_smile:
tak hezky odpočívej a kurýruj se, těším se na kávu :wink: :wink: :wink: teďka, když budeš taky na neschopence, tak se musíme sejít :wink: pá a hezký zbytek víkendu
3. bře 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe tak to má být!!!!
3. bře 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek