Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

apple_tree
28. bře 2018

Holky, kdyz na strankach heliosu pisou, ze o velikonocich funguji v case 7 -11, tak to je asi jediny cas, kdy se dovolam koordinatorkam, ze? Cekam na ms, abych mohla zacit stimulovat, ms vetsinou chodi v patek brzo odpoledne, takze injekci si pichnu nejspis v patek a az v sobotu rano budu volat. Jsem se chtela pred tou prvni injekci ujistit u koordinatorky, ze jsem nic nepopletla :D

apple_tree
29. bře 2018

@tynka75 Tak co? Jsem se normalne vzbudila a hned si vzpomnela na tebe :D

tynka75
29. bře 2018

@apple_tree ahoj, ráno jsem testovala a je tam sněhobílo...taky 2 kapky krve....je to ztracené, nevyšlo to ☹ jsme z toho smutní, na krev jdu až v úterý, ale myslím, že je to už i zbytečné. Tak se držte holky.

apple_tree
29. bře 2018

@tynka75 🙂 🙂 Tak to me fakt mrzi. Kolikaty den po ET jsi?

tynka75
29. bře 2018

@apple_tree 10 den, píchá mě v podbřišku...taky nás to mrzí, ale bohužel to nejde nijak ovlivnit.

denicl
29. bře 2018

@apple_tree Ahojky,ano v ten cas se jim dovolat,pak uz asi nejspis ne. Ja dostala Mesicky ve stredu odpol,kolem 15hod. Tze prvni injekce byla následující den. Kdyz to dostanes do 13hod. Tak myslim ten den,kdyz dele tak az ten následující,ale radeji se optej😊😊niceho se neboj zeptat,ja take volala kdyz jsem si nevedela rady.

denicl
29. bře 2018

@tynka75 to me moc mrzi,ale neztracej nadeji,jeste neni nic ztraceno,říkají 14dni,kapky krve take nic neznamenají..ja bych pockala do te krve jeste. Bud silna,Podivej se na me..uz mame 3ivf..cim vice transferu,tim vetsi úspěch🍀🍀🍀

apple_tree
29. bře 2018

@denicl Jj, to vim, ze do 13. hod. Jsem z toho ted uplne zmatena, vzdycky mi chodi ms skoro na minutu presne, zpozdeni jsem mela jen jednou, jinak nikdy, vzdycky zacnu v utery spinit a v patek se to rozjede. A ted jak naschval nic, v utery jsem malilinko zaspinila a to je vsechno, nic nenaznacuje, ze to zitra vypukne. Tak jsem teda zvedava. Prvni MS, na kterou se tesim a ona nikde :D
A jak se dari vasim budoucim detem? 🙂

denicl
29. bře 2018

@apple_tree ono to prijde neboj..😊pak budes rada az to skončí. Ke konci me uz pak bolelo brisko,bylo to neprijemne,ale da se to vse vydrzet. Jinak volame az zitra to bude 3.den kultivace,dam vedet. 😊me ten transfer vyjde na Velikonoce🍀

denicl
29. bře 2018

@tynka75 ten čerstvý transfer se neplati? Ted uz jsem taky zmatena😂

tynka75
29. bře 2018

@denicl děkuji, snažím se být nad věcí, ale dá to zaprat. No moc tě obdivuji, už 3ivf ...Určitě se ti ted podaří 🙂 myslím, že jsme ho neplatili. Platit budeme až když tak další měsíc za mrazáček.

denicl
29. bře 2018

@tynka75 ono se nic jineho delat neda. Musis stále verit,ja to vzdy oplakala,pak jsme si dali pauzu a sli do toho znova a ty mas jeste výhodu,ze mas mrazacka,to my nemeli ani to...tze znova stimulka atd. Verim,ze se dočkáte..nekdo hold si musi pockat,stejne jako vy a my na to vytouzene👶..ale dočkáme se...

petina1811
29. bře 2018

Ahojky holky tak se k vám přidám jeslti to nevadí, v utery me v heliosu odebraly 8 oocytu a z toho mám 5 oplodnenych zítra mam volat jak to pokračuje ale mam strach 😑 tak snadej to bude dobře

denicl
29. bře 2018

@petina1811 v utery? A v kolik hodin? Taky jsem byla v utery a odebrali nam 7 a 5 oplodněných,zitra volam jak se vyvíjí 3.den,taky jsem uz nervozni,zaludek mam sevrenej

petina1811
29. bře 2018

@denicl myslím že jsme ležely zrovna vedle sebe na pokoji, ja už mám strašne nervy

denicl
29. bře 2018

@petina1811 taky jsem si to myslela😊😊tam jsme nepromluvili ani slovo😂ja mam taky..to je tvoje prvni?

petina1811
29. bře 2018

@denicl ne ne stejne jak ty už 3 ivf tak snad to bude naše,uz konečne uspesne ivf 😊

denicl
29. bře 2018

@petina1811 a byli jste v predchozich v Heliosu? Koukam,ze mas taky malo vajicek jak ja..jaky je problem? Jee tak to budeme nervit spolu vid?

denicl
Autor odpověď smazal
Zobraz
petina1811
29. bře 2018

@denicl ne v heliosu poprvé, no doufám že se tech 5 bude vyvíjet dobře alespoň 3 ať vydrží chceme totis i PGS no ale uvidíme, ja nemam vejcovody, minule ivf jsme mely 3 embrya 1 et a pak 2 kety ale stále nic, ale myslím že to bylo Carem vůbec ne kontrolovali stimulaci a to je podle heliosu důležite tak uvidíme

denicl
29. bře 2018

@petina1811 tak to mame opravdu podobne,ja jsem take bez obou a jeste jen jeden vajecnik..je to boj,s tim co mame..ale i tak v Heliosu na me působila stimulace perfektne,určitě lepe jak v předchozích. Tam byli vzdy 2 vajicka a z toho u 2ivf transfer a nechytlo se. Tak snad uz ted se zadari.. vsadili jsme s pritelem,on mysli 3 a ja 4..😊pgs nemame,byli to za 14500 a to uz jsme nemeli..sli jsme do risku..někomu to pgs pomohlo a někomu proste ne..je to vzdy o stesti..a jake metody? Mate spatne spermie kdyz pgs?

petina1811
29. bře 2018

@denicl picsi masc inkubator geri a pgs
Spermie 25 % fragmentace jinak rychlost mnozstvi ok
Jinak ja pokaždé zatím mela kolem těch 6-5 oplodnenych embryi , taky bych si přála zítra aby řekli 4 😊

denicl
29. bře 2018

@petina1811 my mame take picsi,macs,spermie 29procent..jinak taky skvele..az nadhodnoty..tak to ja nemela vubec..vzdy odebrane 3-4,zralé 2..vydrzelo po druhe jedno,v prvním žádné,ale to bylo určitě tim genetem,špatný přístup atd..jste z Brna? Nebo dojizdite?

denicl
29. bře 2018

@petina1811 tak si zitra řekneme,volas urco v 10hod jako ja😇

petina1811
29. bře 2018

@denicl jo jo zítra v 10 tak hodně štěstí a ať nám zítra neřeknou min jak 4 tfuj tfuj

denicl
29. bře 2018

@petina1811 ano,taky preji hodne stesti.🍀🍀🍀

denicl
30. bře 2018

@petina1811..tak uz vis? Nam se daří vsem 5 uzasne..vse jak ma byt.. tze pozítří transfer,co vy?

petina1811
30. bře 2018

@denicl ahojky tak nám taky řekli že všech 5 je pěkných a drží se 😊 v neděli mam volat jak to bude s tím pgs, mam obrovskou radost a zároveň strach aby se nic nepokazilo

petina1811
30. bře 2018

Zatím se nám daří stejne to je parada 😁😁

denicl
30. bře 2018

@petina1811 tze nebudete mit čerstvý transfer? Kdyz budete mit pgs..tak snad nam vydrzi do 5.dne..i kdyby jedno tak nam to staci...😇