Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

apple_tree
23. dub 2018

Holky, jsem uplne v haji :( Ted jsem volala do heliosu a zustalo nam jen jedno embryo a k tomu opozdene ve vyvoji :( Ani nevim, jestli mam jit na transfer nebo pockat do zitra a kdyz se bude porad vyvijet, tak nechat zamrazit...tohle jsem fakt necekala :(

iwettka
23. dub 2018

Moc držím palce ať to vybojuje aspoň to jedno ❤

petina1811
23. dub 2018

@apple_tree ahojky to mi je moc lito😕 ale ja bych počkala jak se bude vyvijet a podle toho pak bych volila transfer držím palečky a bud silna 😇😇😇

apple_tree
23. dub 2018

@petina1811 No uz jsme se s pritelem rozhodli a dneska v jednu jdu na et.

petina1811
23. dub 2018

Tak moc držím palečky ať je to ten správny bojovník a najdeš ty vysněny // 🍀 ja jdu na ket ve čtvrtek a už mám docela nervy 😠 je to stejne zajímavý ze si mela 14 oocytu a dobRe je 1 řekli ti k tomu něco více ??? To je tvoje 1 ivf vid?

tynka75
23. dub 2018

@apple_tree ahojky, soucítím s tebou, měla jsem úplně stejný stav, hodně oplozených a nakonec zůstali jen 2 blastocycty...Ale třeba to jedno je právě to pravé i když je trošku pozadu, to může dohnat! mysli pozitivně a držím pěstičky !!!
@petina1811 já jdu zítra, dnes piju ananasový džus 🙂

petina1811
23. dub 2018

@tynka75 ahojky ty jdeš zítra ja ve čtvrtek tak se budeme navzájem podporovat a informovat 😊 me včera koupil pritel ananas tak ho taky ode dneská zacnu bastit ☺ co mám mit Všechno na ten transfer?? Jdu poprvé do heliosu na ket tak abych něco nezapomněla 😁

tynka75
23. dub 2018

@petina1811 Nic nepotřebuješ, jen sebe, embryo a peníze :D

hanyas
23. dub 2018

@apple_tree drzim pesti! U tebe embryjku bude lip nez v misce. Uvidis, ze to vsechno dozene! 😘

petina1811
23. dub 2018

@tynka75 a ket dělají tam kde dělají punkci vajicek nebo jinde myslím že tohle bylo v 1. Patře a sukni nebo tak něco Teda nepotřebují

petina1811
23. dub 2018

@apple_tree a jdeš na tu akupunkturu ještě před

tynka75
23. dub 2018

@petina1811 ket se dělá ve 2.patře, jak jsou koordinátorky, tak naproti v té embryologické laboratoři. Mě sukýnku dali, takže záleží na tobě.

petina1811
23. dub 2018

@tynka75 Děkuji Děkuji

petina1811
23. dub 2018

@apple_tree moc držím palečky ať se zadri 🍀🍀🍀

petina1811
23. dub 2018

Ach jo ještě mi nevolali jak dopadlo pgs holky takovýhle nervy jsme ještě neměla,, ja vím že to neovlivním ale stejne😈 telefon mam stále u sebe a jak mi zazvoní tak se me udělá úplne zle, ze už volaji a ona třeba vola sestra nebo tak už ne fakt hrabe

jeanne_g
23. dub 2018

@petina1811 Ahoj, klidně tam zavolej, ať nemáš zbytečně nervy. Na mě tehdá v Heliosu s výsledkem pgs zapomněli, já si asi týden okusovala nehty a pak jsem tam volala a oni se divili, že to ještě nevím 😀

petina1811
23. dub 2018

@jeanne_g na jake číslo bych mela volat o ty výsledky nevis

hanyas
23. dub 2018

@petina1811 zkus koordinátorky. Kdyžtak tě přepojí ;)

jeanne_g
23. dub 2018

@petina1811 JJ, přesně tak, přepojí tě přímo na genetičku.

petina1811
23. dub 2018

Holky nikdo mi to nebere ani koordinatorky ani laboratoř 😮😮😮😮

tynka75
23. dub 2018

@petina1811 zkus ten nonstop telefon. Oni tam jsou tak do 15.30.

petina1811
23. dub 2018

@tynka75 ten nonstop je pro akutní info zas aby mi nevynadali 😕 tak hold az zítra asi

tynka75
23. dub 2018

@petina1811 tak jako měli ti volat dnes a nevolali, tak snad máš právo vědět jak to je...já bych teda volala, přece máš už ve čtvrtek ket...

petina1811
23. dub 2018

@tynka75 tak jsme se dovolala na recepci a paní mi řekla že už tam nikdo není za mam volat zítra ze prý paní z genetiky tam je stejne jen utery čtvrtek takže zase nervy az do zítra ach jo 😣 jakpak ty se cítíš na zítra budu na tebe myslet v kolik kdes?

denicl
23. dub 2018

@apple_tree Ahojky,tak to je mi moc lito..takovy úbytek,ptala ses proc? Kolik si jich mela oplodneny? Volili jste picsi a macs? Bud silná,myslim na tebe...

apple_tree
23. dub 2018

Tak holky, drzte palce, nas sampion uz je u me a snad jeste zabojuje. Nakonec pry behem dopoledne vyvoj trochu jeste dohnal a nebyl na tom tak zle, i kdyz top kvalita to zrovna nebyla. Jeden jeste bojuje a uvidime zitra, jestli pujde zamrazit.

apple_tree
23. dub 2018

@petina1811 To je strasne, ze ses zase dnes nic nedozvedela :( Doufam, ze hned rano se dovolas a budes vedet. Jinak na akupunkture jsem byla rano predtim i odpoledne potom.

apple_tree
23. dub 2018

@tynka75 Zitra moc drzim palce, at to klapne 🙂 A at pak spolu najdem ty dve carky za dva tydny 🙂

apple_tree
23. dub 2018

@denicl Ja jsem byla dnes tak zdrbla, ze jsem vlastne ani nezjistovala, jak to, ze byl takovy ubytek. No hlavne se mi chtelo strasne curat, fakt ale strasne a vedela jsem, ze jeste chvili nepujdu, tak jsem to nechtela protahovat, stejne by to dnes nic neovlivnilo uz. Jinak meli jsme picci, macs a geri, 12 zralych vajicek, 7 oplodneno, 3. den kultivace se vyvijelo 6 a dnes, 5. den kultivace 2 opozdilci.

petina1811
23. dub 2018

@apple_tree super zpráva myslím na tebe a držím palečky at se už konečne zadari 🍀🍀🍀