Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

petina1811
14. čer 2018

@ivivka jo jo zatím bez prášku uvidíme ve středu

iwettka
15. čer 2018

Ahoj holky, tak dnes volali výsledky z PGS ,obě bublinky jsou v pořádku. Vůbec jsem nečekala že to takhle dopadne. Jsem šťastná jak blecha ☺ teď ještě aby se jim u mě líbilo. Všechny zdravím a držím palce 🙂

petina1811
15. čer 2018

@iwettka gratuluji

ivivka
15. čer 2018

@iwettka juuuu, to je super! Gratulace! Tak kdy bude transfer?

iwettka
15. čer 2018

@ivivka v pondělí musím zavolat koordinátorkám, já si v té euforii nemohla vzpomenout kolikátý jsem den cyklu. Jen nevím jestli nemám počkat až na příští cyklus? Teď je to měsíc od stimulace. Nebo je to jedno ?

ivivka
16. čer 2018

@iwettka měsíc od opu je urcite ok, asi bych do to sla. Ja jdu na ko v utery a na konci měsíce snad transfer

petina1811
16. čer 2018

Holky kde máte dělanou imunologii?

iwettka
16. čer 2018

@petina1811 Já ji teda delanou nemám ale.co jsem četla tak holky jezdí do Plzně k Ulčové a nebo Malíčková v Praze. Jestli je i někdo v Brně nevím.

iwettka
16. čer 2018

@ivivka tak držím palce ať to tentokrát konečně klapne 🙏🍀🍀🍀

iwettka
16. čer 2018

A já jsem 14 dc tak to nevím jestli se to stihne 😔

petina1811
16. čer 2018

@iwettka ket mi dělali 19 den

petina1811
16. čer 2018

@iwettka no něco mi dělali v heliosu na protilátky a atd tobě ne?

petina1811
16. čer 2018

@petina1811 ja prave nevím jestli to co mi dělali v helisu staci chtěla bych zjistit jeslti tereba moje imunita ty embrya neničí nebo tak něco

iwettka
16. čer 2018

@petina1811 určitě dělali taky, ale asi je to jen nějaké základní vyšetření. Dost si chválí tu doktorku v Praze. Můžeš zkusit se k ní objednat...
A od kdy se bere utrogestan ? Před Ketem

petina1811
16. čer 2018

@iwettka ja ho mela od 14 dne pět dni před ketem sem ho brala

petina1811
16. čer 2018

@iwettka jenže to by jsem potřebovala asi doporučení od lékaře a nevím jestli by mi ho v heliosu dali když si dělají svoje vysetreni

iwettka
17. čer 2018

@petina1811 zakázat ti to snad nemůžou. Nahoď navrh Texlovi a uvidíš .
Peti byla jsi před Ketem na ultrazvuku? Podle čeho poznali že to bude 19 ty den??

petina1811
17. čer 2018

@iwettka jo byla jsme na utz aby zjistili vysku sliznice a ten 19 den je podle me proze je už po ovulaci a tak to bývá i u přirozeného Teda takhle si to myslím ja ale jiné to je kdyz by jsi mela cyklus rizeny léky tak tam je to asi úplne jedno

iwettka
18. čer 2018

@petina1811 tak já jdu až příští cyklus, teď už se to nestihne 😕

petina1811
18. čer 2018

@iwettka tak si alespoň pěkně odpocni 😊 pro simulaci te jak dělají v heliosu to vysetreni z krve pred ivf to podrobnější mohu se zeptat jakou máš hodnotu anti-tyreoglobulin je to na první stránce moc děkuji

ivivka
18. čer 2018

@iwettka Ahojky, uz jsi daleko v cyklu Ábel nemáš sliznici? Ja jedu zitra na utz

ivivka
18. čer 2018

@iwettka “anebo”

iwettka
18. čer 2018

@petina1811 já tohle asi vůbec doma nemám, nedali mi žádný papír pokud vím? což teda nechápu proč ho nemám..... ten červenec bude trochu honička, začátkem srpna máme zaplacenou dovču v Chorvatsku.

@ivivka prý jsem moc daleko, jsem dnes 16 DC, mám volat až to dostanu, pak 12 DC na ultrazvuk a pak 19 dc na transfer když to k tomu bude. Držím palce... snad už konečně viď? 🙏

ivivka
18. čer 2018

@iwettka aha, tak nevím, proč Ti nedali utroš a šup do toho, pokud na další cyklus memas žádné léky
Ty bys jela po transferu na dovcu? My to porad řešíme doma zda ano nebo ne, zda to neni zbytecne riziko, chjo

iwettka
18. čer 2018

@ivivka no nestihla bych ten ultrazvuk před... tak asi proto, myslela jsem že už to bude :(

Když nebudou komplikace tak pojedu, pokud to má vyjít vyjde to, minule jsem ležela a odpočívala a stejně prd. Takže možná lepší, že na to nebudu tolik myslet , malá se těší a ještě s námi jede neteř...to bych holkám nemohla udělat 🙂

ivivka
18. čer 2018

@iwettka jedete asi autem, my jezdíme do Turecka, tak spis nevím s tím letem a taky skrze případný komplikace - tak uvidime.
Jsem fakt zvědavá zitra na utz, mam napichany 4xmenopur, tak zda to k něčemu bylo

iwettka
18. čer 2018

@ivivka jo autem, ale je to až pod Zadarem, takže taky štreka. Ale letadlem nevím, zkus se zeptat Texla, když koukám do diskuzí tak to řeší každá jinak, až jsem se musela u některých odpovědí fakt smát :D
Určitě to bude dobré 🍀 dej vědět, držím palce 👍

ivivka
18. čer 2018

@iwettka tak my bychom jeli stejne až na konci srpna a to budu vedet výsledek ket
A jak to tam řeší -vtipne?
U koho jsi byla na kontrole? Ja chodím uz pouze k J.T.

iwettka
18. čer 2018

@ivivka jedna slečna tam radila tazatelce aby se moc nepřehřívala :D
já po OPU už na kontrole nebyla, jinak před OPU pokaždé u primáře.

petina1811
18. čer 2018

Ahojky holky chci se zeptat máte někdo v papírech od heliosu vyssi anti-tyreoglobulin ??? Vadilo mam si to ještě nějak nechat vyšetřit nebo je to v pohodě ? Koukněte to papíru mam strach abych něco nepodcenila když půjdu na ket posledního MRAZACKA snad nebudu musez znovu do celého ivf