Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

denicl
5. lis 2018

@iwettka tak to jsem ráda🙂 no uvidíme🙂

denicl
5. lis 2018

@iwettka a odebrali ti kousek endometria na hystologii? zjistili ti při ní něco?

siocka
5. lis 2018

@jawuna @ivivka @denicl já byla zatím jen 1x na IVF, které vyšlo. No a teď jsem z KETu ocházela s touto zkušeností. Vím, že se vše kontroluje, ale tohle už je opravdu hloupá náhoda.
Řešila jsem to hned a z odpovědi bylo jasné, že pochybení by nepřiznali, protože se vše kontroluje.
Tady jsem chtěla zjistit, jestli má někdo podobnou zkušenost a zatím se nikdo neozval. Doufala jsem, že mě ostatní s podobnou zkušeností uklidní, že se to občas stane, no nestalo se, tak budu muset počkat do neděle na test.

denicl
5. lis 2018

@siocka no vlastne se mi neco podobného stalo,ale ne v Heliosu. Kdyz jsem mela prvni et v genetu. Jela jsem na sal s ne uplne plným mocakem,pze mi to nikdo nesdelil,moje chyba,nevyčetla jsem to z papíru,prvni ivf no☺️No a kdyz teda teda melo dojít k et byla tam jeste jedna slečna s doktorkou a nechala ji zavádět katetr a asi ho zavedla spatne,protože jsem najednou slysela,dejte mi to prosim Vas a vytrhla ji to z ruky,nevidela jsem uplne co tam delaji😓 pak doktorka zavedla a asi tam bylo podle monitoru nebo spis ta tekutina😔 nepovedlo se. Ale pry močový měchýř nevadi kdyz neni uplne plný,ale asi to vadilo,nebylo asi nic videt nebo to tam spatne ta co se to učila vkládala,nevim😔ted uz nezjistim,ale skoda mozna neuspechu...

siocka
5. lis 2018

@denicl to je mi líto :( Na vasem miste bych take pochybovala, jestli se embryo dostalo na správné místo. To je na tom pro mě to nejhorší, že kdyby vše proběhlo ok a nevyšlo to, člověk si řekne, že se to stává a jde na další pokus s větší důvěrou...

ivivka
6. lis 2018

@siocka Snad budou v neděli // , dr.Filkovou si tu na KETy opravdu moc chválí, mne dělala v létě revizi a byla jsem naprosto bez komplikaci (tuk,tuk)
@denicl Budu ve ct držet pesti, ať to dobre dopadne a hlavně pak v prosinci
Ja včera byla na kontrole a vše je zatim jak ma 😊 tuk tuk tuk tuk tuk......

iwettka
6. lis 2018

@denicl Jj brali, podle mě berou vždy vzorek. A nebylo tam nic. Dopadne to dobře uvidíš 🍀🍀

siocka
6. lis 2018

@ivivka Uvidíme 🙂 V neděli dám vědět. U mě zřejmě neměla svůj den...

denicl
6. lis 2018

@ivivka dekuji moc,snad nam to pomůže a my se budeme tesit s //. Jsem rada,ze zatim vse probíhá u tebe v poradku😊✊

denicl
6. lis 2018

@siocka dej vedet,jsem napnuta jak ksandy 😊 ja vzdy mela na transfer J. Texla,treba se s ni take potkám v prosinci a kdyz ma takovy úspěch,byl by to hezky darek pod stromecek.☺️

siocka
6. lis 2018

@denicl budu držet pěsti 🙂 Oba jsou moc šikovní.

denicl
6. lis 2018

@siocka dekuji..

ivivka
7. lis 2018

@denicl tak na zitra držím pesti!!!!!!

denicl
7. lis 2018

@ivivka děkuji🙂 jsi hodná, že na mě myslíš, nervíky pracují🙂

denicl
7. lis 2018

@iwettka jeste dotaz pls..co se tyce prstýnky,nausnic,musim sundat?

ivivka
7. lis 2018

@denicl vsechno bude ok!!!! Jsou tam dobří!

siocka
8. lis 2018

@denicl Už dnes? Myslela jsem, že jdete až v prosinci 🙂 Tak tuj tfuj ro štěstí.

denicl
8. lis 2018

@siocka dnes byla hysteroskopie😊Ket na konci listopadu.

ivivka
8. lis 2018

@denicl tak jak je? Vsechno proběhlo v poradku?

denicl
9. lis 2018

@ivivka Ahojky..ja jsem proste velkej smolař. Kdyz jsme dorazili do Heliosu tak se mi v čekárně spustila cervena.😏 ja primáti rikala,ze jsem mela tri dny spozdeni,takže prošla o 3dny drive..ale nakonec to pry nevadilo a vzali me i tak..ale porad si rikal,ze to ma nejaky důvod,kdyz to maji delat 3dny pred ms.
Hysteroskopie trvala asi 15min.museli mi vice roztáhnout děložní hrdlo,asi diky mesic.proto kdyz jsem se probudila,hodne boleli brisko tak mi dali do kapacky leky. Pak prisej J.Texl,pritom mi to mel delat primář. Nic tam pry nebylo,vse v poradku,odebrali kousek sliznice a za 3tydny vysledky. No jo,ale uz mi plánoval Ket. Za 12dni mame prijet na kontrolu..tze Ket kolem 28.11. Porad si rikam,ze asi nebudou ty vysledky a jestli nepockat,mam i ted rozhazeny cyklus.

ivivka
9. lis 2018

@denicl ahoj, ale rozhozeny cyklus vůbec nevadí, nabyla na revizi, pak to dostala za 34dni a sla na ket a Dobry. Oni poznají ovu a to je hlavni

denicl
9. lis 2018

@ivivka sliznice byla vcera 7mm,což je taky dobre,pze při menstruaci klesá,tak asi v ni problem nebude..porad si rikam,ze bude asi lepsi kdyz se ted nepovede udelat si pgs na embryich,ale ty jsi take nemela vysetrena a chytají se..u me je to asi proste nevim cim,ze ty embrya telo neprijima😏

ivivka
9. lis 2018

@denicl přesně tak, to nebude genetikou, ale sakra to musí říct oni. Imuno mate v pohodě?

denicl
9. lis 2018

@ivivka ano máme, to dělali hned na začátku...

denicl
9. lis 2018

@ivivka taky si říkáme, že by to měli říct oni:-/ a pořád nám nikdo nedokáže říct proč....

kyticka569
9. lis 2018

@denicl
Ahoj, taky napíšu svoji zkušenost. Nám se v Helisou chytlo až 3 embryo, a všechna byla po PGS. Takže asi je to fakt o štěstí.

denicl
9. lis 2018

@kyticka569 jj taky si myslim..proste stesti..kazda zřejmě otěhotní,jen nevime kdy...😊do třetího jdeme aj my..ale mame je nevysetrene. Ale vim,ze i kdyz jsou vysetrene nemusi se chytit😊

kyticka569
9. lis 2018

@denicl Taky si myslím, že se každá jednou dočkáme. Jen vím, že jsem si tenkrát říkala, že podle těch jejich statistik už jsem měla být dávno těhotná. :D Ale jsem moc ráda, že nám nakonec pomohli.

denicl
9. lis 2018

@kyticka569 to je pravda,taky si to rikam..kazda druha tehotna..jen my,,,jsme ti prvni,,😊

ivivka
9. lis 2018

@denicl vim, ze je blby oboje, ale je lepsi, ze se chytne a pak potratis - jako ja, anebo ze se nechytnou vůbec? Psycho je to oboje. Svádí to na genetiku, ale tím to proste, dle me, neni. Je to o štěstí a o tom, zda to naše tělo chce a hotovo