Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
11. srp 2019
ivivka
11. srp 2019

@marcellkaks krvacela jsem a spinila až někdy do 12tt, hematom obří a malá to dala, takže hlavně klid a nic nedělat!

marcellkaks
11. srp 2019

Díky. Jako je to o čekání a musíme věřit. Záchytný den bude středa tak doufám, že bude gestacni váček 😉

marcellkaks
14. srp 2019

Tak od soboty do středy se objevila vždy jednou za den krev, nebo špinění. Dnes ráno utz (Texl.st) prý můžu mít špinění i krev do 12tt. Jinak viděl gestační váček 🍀 ( hematom nikde a ani odlučování nevidí) prý je vše naprosto v pořádku a příští týden v pátek mám dojít a mohlo by už být srdíčko.

lucyna78
14. srp 2019

@marcellkaks tak super, to jsou dobre zprávy! Tak ses snad trochu klidnější už, že jo, Texl se fakt vyzná. Na příští pátek se tedy dobře vyspi🙂

marcellkaks
14. srp 2019

@lucyna78 jj jsem klidnější 😉 nemůžu si pomoct, ale já bych Texlovi věřila i kdyby tvrdil, že zeměkoule je hranatá 😀😅 teď musíme čekat a věřit že se dočkáme ❤

miaknows
14. srp 2019

Kocky, urcite nechodte do Reprogenesis.

miaknows
14. srp 2019

V Heliose som odmietla aby ma dalej Filkova vysetrovala. Nechapem preco niekoho kto je bez akejkolvek empatie tam este zamestnavaju. So vsetkymi som mala super skusenosti, boli empaticki, mili, ustretovi...ale Filkova. Katastrofa. Ona vyvedie z miery aj mnicha.

miaknows
14. srp 2019

@bambulka247 Urcite nechod do Reprogenesis ak ti je tvoj vlastny zivot vzacny.

ivivka
14. srp 2019

@marcellkaks tak velká gratulace! Drz se!

marcellkaks
14. srp 2019

@ivivka děkuji 😉

jawuna
16. srp 2019

@marcellkaks ❤ je tak dál 👍

lucyna78
16. srp 2019

@miaknows Ahoj. Me prave nekolikrat vysetrovala dr. Filkova, je takova hodne specificka bych rekla. Vysvetluje dobre, ale asi ji ses jako clovek opravdu jedno. Delala mi druhy KET, ktery nevysel ( uplne si nemyslim, ze to byla jeji vina), ale pocitove fakt jsem se citila divne jak uz jsem tu psala. Jakoby mi to embryo snad ani nedala kam mela, tlacili mi na bricho - proste divny. To posledni si od ni zavest nenecham, budu trvat na Texlovi - bud Texl ml. nebo st. , at si klidne mysli, ze jsem se zblaznila .... k dr. Filkove uz bych asi taky uplne jit nechtela. Vim, ze miva UTZ ve ctvrtek ...

marcellkaks
19. srp 2019

Dneska kontrola na gyndě (mám u nich PN) V děloze gestační váček se žloutkovým váčkem velikost odpovídá 5+3, embryo zatím nelze vidět. Podle MS jsem 6+2. V pátek jdu do Heliosu a ve středu zase k ní a uvidíme zda bude pokrok, prý se musí čekat.

ivivka
19. srp 2019

@marcellkaks bude to dobrý! Jste bojovníci přece! Myslíme s moji princeznou na vás!!!!!

marcellkaks
20. srp 2019

@ivivka děkujeme , dobrá zpráva je , že už tři dny nekrvácím a nešpiním, teď jen aby se už ukázal a bilo nám srdíčko...bojovníček náš ...je to těžký, když to vím, takhle od začátku. Chce to pevné nervy

ivivka
20. srp 2019

@marcellkaks já vím, ještě to mám v živě paměti, pokAzde jsem na wc zkoumala toal papír a vlozku, aby tam nic nebylo atd, ale šetřila jsem se a klaplo zo, ač jsem se, samozřejmě, bála do poslední minutY, než ji vyndali z břicha!
To vybojujete, věř tomu!

ivivka
23. srp 2019

@marcellkaks tak jak jsi na tom po kontrole?

marcellkaks
23. srp 2019

Byla tam nějaká starší doktorka...viděla sem ji poprvé. "Koukla dovnitř " a už i já jsem viděla embryo 🙂 řekla že máme srdíčko ♥ a když nám to ukazovala manžel...je červená a modrá 😀 řekla, že jsme teda mladší 5+6 a dle MS 6+5 a že za 14 dní kontrola ...musím tam potom zavolat to půjdu ještě do Heliosu ? Ve středu jdu ke své gynek.na kontrolu. Jinak radost velikáááááá ale přišel i strach hrozně se o to svoje mrně uvnitř mě bojím 🙂

ivivka
23. srp 2019

@marcellkaks veliká gratulace! Strach je jasný, jak jsem Ti psala, ale když se budeš opatrovat, vše dobre dopadne 🍀🍀🍀

marcellkaks
24. srp 2019

@ivivka děkuji 🍀 jj opatruji se 😉 a budu. Ale budu se bát asi až do dubna 😀 cca týden už jsem čistá, tak věřím, že to bude dobrý. Vždyť Helios umí ty nejlepší embrya 😍 akorát jsem pořád nafouklá, v 2 měsíci vypadám jak v pátém 😨

ivivka
24. srp 2019

@marcellkaks já už si to nějak nepamatuju, zda jsem měla nafouklé břicho,mne bylo děsně zle, vrátily se mi migrény , do toho ty utrogestany a ještě něco jsem brala asi do 12.tt. Uffff, ještě ze se na to spatne rychle zapomene. Měla jsem děsný strach i z těch migren, aby to plodu neublizilo, měla jsem klidový režim a já litala na wc a rvala do mísy a pak se plazila po 4 zpět do postele, děs, ale bojovnice se udržela a teď zlobí jako čert (teda ve dne, v noci je to anděl)

marcellkaks
28. srp 2019

Tak dnešní kontrola na gynekologii....srdíčko ❤ máme a vše je v pořádku a za 14 dní kontrola a vystaví mi průkazku 😍 žádná krev ani špinení, jen teda ty návaly nevolnosti celý den a prsa se mi nevlezou do podprsenky 😂

lucyna78
28. srp 2019

@marcellkaks gratuluju! Skvělý zprávy! Půjdeš ještě do heliosu mezi tím?

marcellkaks
28. srp 2019

@lucyna78 v patek v heliosu rekli za 14 dni kontrola dnes mi dr řekla, že do Heliosu už nemusím (moje dr je Vašínová pracovala a obcas ještě je v Heliosu), zavolám do Heliosu, řeknu co a jak a zeptám se zda dojít nebo už ne. Jinak děkuji

marcellkaks
6. zář 2019

Tak konec. 8+6 a embryo 8+1 a přestalo bit srdce . Byl tam Texl.st.v pátek kontrola pokud to neodejde samo tak v pondělí na sál.

jawuna
6. zář 2019

@marcellkaks to je mi hrozně líto ☹

marcellkaks
6. zář 2019

@jawuna děkuji. Je mi hrozně. Ještě 4 snehulačci. Ale teď ještě větší strach.

denicl
7. zář 2019

@marcellkaks je mi to moc líto☹ ale zase lepší když to odejde takhle na začátku než později. Mému bráškovi zemřelo miminko ve 32. týdnu. Je to boj, ale určitě se také dočkáš.

marcellkaks
7. zář 2019

@denicl ano vím, je lepší teď než kdykoliv později. Švagrové v 21.tydnu a teď už má jednu krásnou holčičku a druhou čeká 23 týden. Akorát šok no, ale už je mi líp, nakonec revize už teď v pondělí a až to půjde tak si půjdem pro snehulacka.