• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

20. července 2017 
@veverka.terka Neboj, i me bolelo bricho...treba boli pro to, ze se zahnizduje mimousek :wink:
19. bře 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli ahojík, tys byla dneska na dalším odběru? to se jich dělá víc po sobě, jestli vzrůstají hodnoty? :confused: myslela sem, že pak už jenom UTZ....kéž by se mimouš hezky uhnizďoval a líbilo se mu u mě :wink:
19. bře 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli tys byla jeste na odberu krve?, ja myslela, ze jdes na utz a jak se citis jinak? :wink:
19. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka, to bude dobry :slight_smile: , ja taky testovala 8 den :wink: , jinak dik za podporu :wink:.
19. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli Cauky, je to dobry, neco se nam tam klube :slight_smile:
19. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Neboj se, nestresuj se, bud v klidecku...bricho boli jako pred mrchou, to je uplne nromalni, jak se to prokrvuje, aby se tam mimouskovi libilo...
Drzim pesticky
19. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanulka0102 a co ty na UTZ, dobrý, vidělas mimouška? :wink:
19. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka No neco tam videt je, ale zatim nic moc, ale to je ted pry jeste normalni :slight_smile:
19. bře 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,jak se dnes mate?Ja se mam uplne supeeer!!
19. bře 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka0102 tak to je perfektni!Hani, moc gratuluju!!!
19. bře 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Videla jsem dneska na ultrazvuku malinkatou bublinku,ale jeste neni se srdickem....ale stejne byla krasna... :dizzy_face:
19. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 to je krásňoučký, tak si to užívej...já bych u toho úplně brečela vidšt poprvé mimouška :slight_smile:
19. bře 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky-vas tu dneska je :grinning: Predstavte si, ze ja jsem dnes sla ke sve gynekolozce na ultrazvuk a on ji normalne nefungoval-porad tam nic nemohla najit. Tak mi asi-aby se nereklo-jen vzala krev...tak jsem byla cely den nervozni, myslela jsem ze se neci stalo miminku a nechce mi to rict...a po obede jsem volala na vysledky a nastesti HCG bylo pes 1000...ale stejne mi to nedalo a zavolala jsem si do Heliosu,jestli by mi neudelali ultrazvuk, rekli mi,ze muzu prijit...tak jsem tam hned valila a uz jsem klidna-srdicko tuka, miminko ristem vse je jak ma byt! Ale byly to reknu vam nervy...
19. bře 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 Ivetko taky urcite brzy budes mit srdicko;)
19. bře 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli Dekuji a gratuluji k dobrym zpravam..to me by asi taky trefilo...ale hlavne,ze vse dobre dopadlo..
19. bře 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Dekuji, priznavam, ze mi vyhrkly do oci slzy :slight_smile:
19. bře 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivetka77 Tak ja taky bulela jak zelva-ale az potom, doma, nechala jsem si svou prvni bublinku vyfotit a furt jsem na to koukala :grinning: A dneska jsem dostala taky fotecku, takze uz mam dve-moc rozdil v nich teda nevidim :slight_smile: ale jsou obe naaadherneee
19. bře 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe ju,zapomela jsem odpovedet-dekuji za optani, citim se dobre, po tom dnesnim dni....se uz nemuzu citit lepe :grinning:
19. bře 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Veverusko prvne je odber krve a pak je jeste ultrazvuk a pak uz pujdes ke svemu gynekologovi :wink:
19. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli To verim, hlavneze je vsechno ok, gratulace!!!
19. bře 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 Same dobre zpravicky, supeeer :wink:
19. bře 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli tak hlavně, že nakonec všechno dopadlo dobře, to je úžasný! :slight_smile:
19. bře 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli tak to je super, ze to tak dopadlo, ja mam taky 2 fotky, na jedne je bublina :slight_smile: a na druhe dlouha carka :slight_smile:
Tak koukam, ze tehule breci o sto sest :grinning: :grinning: :grinning: , ja jsem tak citove rozpolozena, ze brecim i u zprav :angry: a mohla bych spat klidne cely den :slight_smile:
19. bře 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe U me teda plac neni nic noveho,protoze ja brecim uz pri znelce od Titaniku :grinning: Tak jestli bude jeste hur, to se mam na co tesit :grinning:
19. bře 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. bře 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemohu nez potvrdit :grinning: Ackoliv u zprav jsem jeste nebrecela :grinning: Ikdyz nekdy by clovek opravdu zaplakal :grinning:
20. bře 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daguli ahoj :slight_smile: , pozorujes uz na sobe neco? Mne tak nejak poboliva bricho a pripadam si, jakobych spolkla balon a ten se neustale zvetsuje :grinning: . A kdy jdes znova na kontrolu? Ja jdu 30.brezna a mam pocit, ze to nevydrzim, nejradeji bych na to svoje miminko koukala kazdy den :grinning:
20. bře 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ránko, venku je zatím sice zima, ale bude krááásně :slight_smile: hnedka je lepší nálada....
maminy, taky už se chci k vám přidat!!!mám pořád takovej strach :frowning2:
20. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka vsak uz se dockas :slight_smile: a jestli te to uklidni, tak strach budes mit porad :wink: , teprve az miminko budes drzet v naruci si oddechnes :slight_smile:
20. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe to asi joo, ale teďka je to takový hrozně nejistý a přece jenom pak už kapku větší jistota bude, a taky na mě pořád tlačí z práce, kdy už nastoupím, to mě taky pěkně štve, furt opruzujou, tak mě to deptá ještě víc! Dani, tobě už se i ten 8. den ukázaly slabý //, ale hezky viditelný?
20. bře 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek