Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jananovacek
28. bře 2012

Cau Teri, je mi lito, co se stalo, ale porad jeste nemusi byt tak zle. Zas takova brnkacka to neni, aby to vyslo kazdymu a hned napoprve, proste se obcas najdou takove, kterym se to musi nejak zkomplikovat...a ze jich tady neni malo 🙂 To abysme si pak ty svoje mimca jeste vic hyckaly 😉 Dostala si se urcite dal, nez se spousta holek napoprve dostane...melas hodne vajicek, embryjko na zavedeni a dokonce mas jeste v mrazacku...a taky si mela pozitivni testik...jak to dopadne uz je druha vec 😒 , ale mas skvele naslapnuto...Kdyz jsem se stresovala ja ze svych vysledku, tak jsem si porad opakovala to, co mi rikala embryolozka u pohovoru - ze IVF muze v kazde fazi selhat, ze na to musime byt pripraveni. Ze umi hodne, ale neumi zazraky, porad je to priroda, kdo rozhoduje o tom, jak to bude... A taky to, ze kdyz to nevyjde poprve, tak to vyjde podruhe nebo potreti...nekdy to holt neprobiha uplne tak, jak si naplanujeme...

jananovacek
28. bře 2012

@veverka.terka A ještě k tomu mimoděložnímu těhu - oni ti sice zavedou embryjko do dělohy a dívají se, kde je, ale ono se hned nepřilepí a nezačne růst, nějakou dobu se v té děloze pohybuje a tím jak tělo pracuje a něco se tam někde různě nasává a vypouští (třeba jak říkala Ivetka ty vajíčka z vejcovodů)...tak se může stát, že se to embryjko dostane někam kam nemá. Taky mi to bylo divné, že by po IVF mohlo být mimoděložní, pan primář říkal, že se to stává strašně málo, ale stává... Na druhou stranu to vůbec nemusí být tvůj případ, tak se zbytečně nestresuj tím co by kdyby...

daguli
28. bře 2012

@onno Ahoj,jee,tak to jeste vazne vydrz🙂to je jeste brzy..Drzim pesti...

daguli
28. bře 2012

@veverka.terka Terko,to me moc mrzi...ale ja si myslim, ze je dulezite, ze jsi otehotnela-to znamena, ze to embryjko bylo dobry...a urcite mas stejne dobryho brasku nebo sestricku v mrazacku ;) Tak kdyby to nahodou nevyslo, mas dalsi sanci!!!Kdyz to jednou skoro vyslo, tak podruhe to uz vyjit musi uplne!!! 😉

ivetka77
29. bře 2012

Dobre rano holky!
Ahoj Daguli!!Tak jak tehulis? Ja zatim dobry-vubec nic nepozoruju,az si nekdy rikam, jestli je to normalni 🙂 Jeste zvracis? Snad uz je lepe...

veverka.terka
29. bře 2012

ahojky všichni, holky, děkuju za vaše názory a podporu, vím, všechny máte pravdu,ale ten začátek tedka pro mě je hodně těžkej, ale časem se to uklidní.snad se v pátek to mimoděložní nepotvrdí a budu aspon tomuhle ušetřená,uvidíme.ale i kdyby, nic bych nenadělala.včera sem probrečela celej den,ale dnes je to lepší.koupila sme si zákusky, dala si nezdravou véču 🙂 asi na mě časem zase padne splín, ale muím to překonat. a s vama to jde ještě mnohem líp 😉
a co těhulky, jak se vám daří?

danielahe
29. bře 2012

@veverka.terka , ahoj Teruosku jsem rada, ze je ti o neco lepe 🙂 Bude lip, uvidis 😉. Mne je tak nejak porad stejne, zitra jdu na kontrolu, tak jsem nervozi, co me tam ceka 😒 .

ivetka77
29. bře 2012

@veverka.terka Ahoj terko, me se dari fajn, moc Ti preju,aby jsi uz brzy take psala takoveto radky...A zakusky Ti naprosto schvaluju!Take jsem ted mimochodem na nejaky dostala chut...akorat si nejsem jista, jestli je jako tehule muzu...???
Holky nevite??? 🙂

ivetka77
29. bře 2012

@danielahe Ahoj Dani, neboj, vsecko bude v poradku! Citis se dobre, ne? Miminko si urcite uvnitr chrochta blahem! ;)

veverka.terka
29. bře 2012

@danielahe určitě kontrola dopadne dobře a hezky zase uvidíš prcka v bříšku,bude čile k světu a pěkně poroste 😉 to já mám zítra horší kontrolu ☹
@ivetka77 Ivi, proč bys nemohla zákusky? sice je to nezdravý, ale ne nijak nebezpečný pro mimi.teda, aspoň si myslím.nikdy sem neslyšela, že by se v těhu nemohly...když si přece dáš 1,2, tak se nic neděje a pochutnáš si 😉

danielahe
29. bře 2012

Holky, ja prvni teho jedla vsechno krom jatrovky, mrkve a hermelinu...zaskusky se muzuou 😀 , vitaminy to sice nema, ale je to moc dobre...jedina nevyhoda je, ze kdyz jich bude moc, prvne to pujde videt na tobe 😀 , jen si dej 🙂

veverka.terka
29. bře 2012

@danielahe proč by se v těhu neměla jíst mrkev, obsahuje něco nebezpečnýho pro mimi? to sem snad totiž ještě neslyšela....

danielahe
29. bře 2012

@veverka.terka asi primo ne, ale nemela bys moc vitaminu A.....a ja se bez mrkve obejdu 🙂

daguli
29. bře 2012

Ahoj holky. Terko super, ze se citis trochu lepe! Drz se!
Ivetko, jeste zvracim🙂 mam uz z toho denni ritual :D A souhlasim s Dancou ohledne zakusku🙂
Dani dekuji za tip ohledne mrkve... to jsem nevedela...

veverka.terka
29. bře 2012

@danielahe jo, tak to já se bez ní taky obejdu, ale vůbec sem tohle netušila, tak mám nový poznatek do budoucna 🙂

danielahe
29. bře 2012

@veverka.terka ono asi, kdyz si das jednu az 2 mrkve, tak se nic nedeje, ale kdybys je jedla po kilech....proto se nedoporucuji moc jatra v tehu, protoze maji hodne vitaminu A..tak oprava tu mrkev muzes, protoze obsahuje betakaroten, ktery se premeni na vit A podle potreby, ale ty jatra urcite minimalne 😵

danielahe
29. bře 2012

Holky me to dite jednou pripravi o nervy, otevrela jsem denick a tam poznamka jak hrom...jirula se prihlasil na noc s andersenem (akce skoly pro deti) a po par dnech si to rozmyslel, no a schvalne zlobil ucitelku, aby tam nemusel. takze ma zakaz televize, pohadek a pocitace aspon na mesic a na vsechno mi rekl jupiiiiii, to je na zabiti 🙄

ivetka77
29. bře 2012

@danielahe Teda, ne,ze bych ti to zavidela,ale minimalne se dobre bavim :D

ivetka77
29. bře 2012

Holky, to mi spadl kamen ze srdce, ja myslela, ze nemuzu ty kremy ze zakusku treba kvuli salmoneloze-kvuli tomu se v tehotenstvi nesmi salaty-treba vlasak, ne?
Hned zitra si dam poradnyho vetrnika 😀 A nebo dva?Aby mimi nebylo smutny ze nemelo? 😀

ivetka77
29. bře 2012

@veverka.terka Terko,zitra na Tebe budu moc myslet.
Dnes uz jdu spat-se slepicema-nejak me zmohla unava 😅
Tak dobrou vsem!

danielahe
29. bře 2012

@ivetka77 No to tak nehrot, ja se takci spu zakuskama a vcera jsme mela i vlasak 😀
@veverka.terka Budu na tebe terousku myslet, pa

daguli
30. bře 2012

Dobre ranko!

daguli
30. bře 2012

Terko! Pripojuji se k ostatnim, myslim na tebe!

daguli
30. bře 2012

Holky, tak co si takhle virtualne spolu dat treba ve dve odpoledne oblibeny zakusek a kafe 😀

onno
30. bře 2012

Ahojky a dobré ráno také Teruško myslím na tebe.Včera mě bylo nějak slabo dnes jsem 8 den.Jsem strašně nervozní.A vy jak se máte?

danielahe
30. bře 2012

@daguli to zni slibne, tak snad budu stihat na tu druhou 🙂

danielahe
30. bře 2012

@onno ahoj, jeste te to nelaka udelat si test 😉 ? ja ted pojedu na kontrolu s briskem, vcera vecer jsme mela strasny krece, tak se budu modlit, aby to bylo od zaludku a miminka se to netykalo 😠

onno
30. bře 2012

@danielahe Ahojky láká mě to ale naštěstí ho nemám doma. Kontrola dopadne dobře uvidíš. 😉

jananovacek
30. bře 2012

@daguli Jsem pro! ;)

jananovacek
30. bře 2012

@veverka.terka Teri myslime na tebe 🙂