• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

18. září 2017 
@danielahe Tak když tě bavilo dělat sestru, tak běž do toho... :wink: Určitě to zvládneš. Já tě opravdu obdivuju a fandím ti, že se do toho chceš pustit.. Jsi šikulka.
24. dub 2012 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe To by bylo krásné... Pořád si nějak nedokážu představit, že bych našla na těhu testu 2 čárky.. :confused:
24. dub 2012 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Ještě jsem se tě chtěla zeptat od kdy máš tu neschopenku?
24. dub 2012 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepitas asi 13 den od KEtu, jak jsme krvacela, tak jsem se domluvila v praci, ze jdu okamzite na neschopenku...vyhodne pro obe strany, i kdyz financne trpiiim jak pes :grinning: :grinning: :grinning: . U me to praci vedeli, takze jsem se moc neprepinala, ale jinak jsem fungovala normalne.
S tou skolou uvidime jeste jak to dopadne, ale byla bych rada, kdybych mohla zamestnat mozek :slight_smile: . A urite tam 2 cerky budou, ja je taky mela, uvidis, ze to bude konecna :slight_smile: , ja ted musim letet, jirula ma krivy skus, tak jdeme na konzultaci na rovnatka. zatim papa a hezky se opatruj :wink:
24. dub 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe To je jasné, na neschopence nic moc penízky, ale co by člověk pro mimi neobětoval... :slight_smile:
Tak ať vám to dobře dopadne. Já si jdu na chvilku odpočinout. Zatím pa
24. dub 2012 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teda...co je to tady za depky? Myslete pozitivně! Jednou ty mimča příjdou, možná to bude trvat dýl, ale příjdou...musíte tomu věřit!
24. dub 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, sem doma z výletu :grinning: nic sem si nekoupila, ale všechno je vyřízený a neteř si koupila nějaký hadříky, tak je to fajn :wink:
@danielahe teda, to tě taky obdivuju, mně by se nechtělo už učit ani za nic, sice mě pořád láká masérskej kurz, ale to je něco jinýho, to je na chvilku a ne na 3 roky, nebo, jak dlouho to teďka je....chtěla sem si ho udělat při práci, ale neumožnili mi to,jak jinak...co bych chtěla od "velice příjemné" nadřízené. a ty bys chtěla fakt tu sestřičku?! jéé, to já kdybych se měla rozhodnout znovu teďka, už bych na tu školu nechtěla jít-mizerně placenej obor, buzerace, ženskej kolektiv, samá drbárna, noční služby, víkendy, svátky...ani za nic, to já doufám, že až se někdy mimoušek podaří a budu pak na mateřské, tak se pak už po mimču do zdravotnictví nevrátím! já bych zase měnila hnedka s tebou, šla bych hnedka do obchodu, klidně i do nějakýho většího, za pokladnu, ale to by byly asi dost hodně špatný peníze :frowning2: je jasný, že u vás v brně je kapku jiný s tím sehnat nebo vybrat si dobrý místo, je větší nabídka. u nás je to dost špatný a jezdit denně do Brna, to by byla síla-finančně a hlavně časově.
@pepitas tak budem doufat dvě, taky bych si tolik přála konečně ty pořádný dálnice, jak zde vždycky holky píšou :grinning: snad se dočkáme a brzo.
@jananovacek ahojky, no jo no, někdy ty depky prostě přijdou, i když člověk nechce...je těžký pořád jenom čekat a doufat , snad to nebude trvat dlouho a taky se dočkáme my ostatní....
24. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Jakto, že sis nic nekoupila? Nic se ti nelíbilo? To si piš, že dálnice budou...
24. dub 2012 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepitas no, ale i líbilo, ale nic z toho nepotřebuju....to, co sem chtěla, stejně neměli a pro nic za nic sem nechtěla utrácet a na to, že to byl Kik, tak to nebylo zrovna ani moc levný, tak to už si rači koupím něco někdě v Brně v Olympii nebo tak... :slight_smile: myslíš, že budou?! kéž by...ale ne až za rok, dva, nevydržím to psychicky tak dlouho čekat, je to záběr na hlavu...a k tomu moje šílená práce :frowning2:
a večer mně pěkně přidalo na náladě, že máme další těhuli v rodině, sestřenka je těhotná...to vždycky tolik zamrzí a říkám si, kdy už taky konečně já?! :frowning2:
24. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka ber to jako dobre znameni, budes taky a nech si to pojistit, prej kdyz sahnes tehuli na bricho tak do roka a do dne otehotnis :grinning: :grinning: :grinning: , kdyz jsem cekala jirulu, tak jsem to obrecela...sestrenice cekala dvojcata a to je vubec nechtela, jenze 2 potraty ti behem 6 mesicu neudelaji, tak si je musela nechat, no a ja to hrozne obulela, pac jsem chtela a furt nic, ona si vrzla a uz to bylo :angry: ....no tak jsem ji aspon osahavala bricho :grinning: :grinning: :grinning: , jako uchylak jsem si pripadala...no a bylo to, kdyz holky mely 3 mesice, ja byla ve tretim mesici :wink: , takze mysli pozitivne, kus babo :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Ale tak mohla sis udělat radost nějakou drobností... Já už do Kiku moc nechodím, poslední dobou tam nic není.. :frowning2: To víš, že budou, obě jich budeme mít... Musíme se podporovat navzájem a uvidíš, že to vyjde. Já ještě 12 hodin a budu volat na výsledky... :confused: Jdu hodit spršku a čučet na růžovku.
24. dub 2012 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veverka.terka ja jeste nevim, ale vim, ze by me to bavilo.....je fakt, ze mam 2 zkusenosti, u nas v novem meste na morave odkud pochazim to bylo super, sestricky se o nas jako zakyne zajimaly a snazily se nam pomoct a naucit i veci mimo osnovy uciva :slight_smile: (pokud jsi byla ale uplnej antitalent, tak se taky nejak netvarily) a hlavne si kontrolovaly pacose, abys nic neposrala...zato v brne, kdyz jsme byla na LDN u milousu, to mi spadla celist...bleee. Jeste uvidim, byl to takovy zablesk z cista jasneho nebe :grinning: :grinning: :grinning:

No jinak uz mam doma zase skolku, tak snad to vsichni prezijeme..... :slight_smile:
24. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe osahávat nemůžu, bydlí naštěstí daleko :grinning: tak ji aspoň nebudu tady ve městě potkávat, je to hnusný to takto psát, ale je to tak, přeju jí to, ale nerada vídím a bavím se o miminku (zvlášť o našem snažení)s nějakou těhulí, to je člověku pak líto ještě o hodně víc...ale kamoška, známá, je těhule a stou se občas vídám, je už myslím ve 26.týdnu, tak si ji musím pohladit :wink: to je fakt prostě děsně nespravedlivý, taky znám pár lidí v okolí, co si párkrát spolu užili a holka byla těhu, i když ani nechtěla :angry: a ty už máš zase doma "školku" ? :sunglasses: a manžel je pryč?
24. dub 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepitas tak to mame stejny zamer, taky sleduji ruzovku :grinning: , chlap z toho sili a ma pocit, ze uz musim mit uplne zdegenerovany mozek, kdyz to sleduji :grinning: :grinning: :grinning: , uvidis, ze vysledek bude krasny, ver tem svym bobeckum :wink:
24. dub 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepitas já sme právě ze spršky vylezla, dám si zmrzku a taky du sledovat růžovku :slight_smile: no, já tam chodím občas, ale dlouho hodně dlouho sme si tam nic nekoupila....miluju nakupování v sekáčích, každej kousek je originál, ještě k tomu i značkovej a nikdo to pak nemá :grinning: někdo to nemá vůbec rád, ale mě to neva... :slight_smile: tak pak písni, jak se mimoušci vyvíjí, pá a hezký večer
@danielahe no, já mám právě z praxe spíš ty špatný zkušenosti, pár dobrých, ale fakt jenom pár a z nynější práce jenom samý špatný, takže je to u mě asi hodně ovlivněný taky tím...uvidíš :wink: tak to s dětma zvládni :wink: :wink: :wink: frčím, páá
náhodou růžovka je super oddechovka, žejo :wink: manžel ji taky nesnáží a ty prupovídky u toho, co má, to je děs :grinning:
24. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veverka.terka jojo je takze muzu sledovat svoje vecerni serialy :grinning: , no kdyz to vezmu do detailu, tak moji prarodice maji 5 vnucek+1 ta je jeste skolou povinna v 6. tride nebo tak nejak :grinning: a z tech 5 mame jen 2 deti chtene ja a moje druha sestrenka, jinak moje 2 segry velky omyl a sestrenice vyse taky.... :angry: ....nastesti moje segry se staraji a deti miluji, ale za stastnych okolnosti to nybylo...mladis segra si vrzla s klukem a byla v jinaci v 17 :confused: a ta druha, tu sbouchnul kreten, aby si ji udrzel...blahove ho zivila doted, ma 2 deti a musi se hodne otacet, aby meli co jist, ji zadluzil na hodne dlouho :angry: .
24. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veverka.terka sekac mi taky neva, nakoupila jsem tam super hadriky na jirulku za par kacek a na mimi to vypada jako nove a je to malo nosene...furt lepsi sekac nez nekde u stanku, kte jdou ty hadriky spis umele nez bavlnene...tak paaaa
24. dub 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy jste se dnes ale cinily :slight_smile:Mam koukam vyznamne nedostatky co se tyce prispevku :D Dobrou noc vsem! :wink:
24. dub 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak včera jsem začala užívat proveru a jdem na druhý IVF.
25. dub 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Dobré ránko, to byla teda dneska noc. Ještě půl hodinky a budu volat. Já su tak hrozně nervózní, že se celá třepu.
Já taky nakupuju hodně v sekáčích. U nás máme takovou hrabárnu, kde jsou hromady hader a já s kámoškou vylezem vždycky na tu hromadu a přehrabujeme hadříky. Je to velká zábava... :grinning: A navíc se tam dá velmi levně nakoupit..
25. dub 2012 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka.terka Ahoj,treba by sis ten kurz mohla udelat pri materske,co? A nemusela by ses pak uz vratit do prace :slight_smile:Chodila bych k Tobe na masaze :slight_smile:
25. dub 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@onno Ahoj, tak to je super...
25. dub 2012 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@onno Ahoj,tak to budu moooc drzet pesti!!!Vy jdete po nekolika letech na druhy pokus,ze?Ted uz jsou vymakany technologie, to musi vyjit!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepitas Tobe taky drzim pesti :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 Děkuju moc! Odpočítávám každou minutu. Jdu se na to ještě nasnídat.. :wink:
25. dub 2012 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepitas Dobrou chut! :slight_smile:
25. dub 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka77 jo po 5 letech mám i jiné léky budou dělat i PGD.Mám strach z ohs.

@pepitas hodně štěstí kolik jste si emryek dala na PGD?
25. dub 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@onno ahoj, niceho se neboj, ja sla po 8 letech na ivf a nestacila se divit, co jsou za novoty :grinning: :grinning: :grinning: , my meli na PGD 3 a prosla 2 A chytlo se jedno....takze uspesnost je velika. Z OHS strach nemej, oni si te pohlidaji, po punkci jsem na to mela nabeh, sice jsme 4 dny mela bolesti, ale nastesti se nic neukazalo :slight_smile: ...vsechno bude dobre, uvidis :wink:
@ivetka77 Uz nosis tehu hadriky?..ja se do svych veci uz nevejdu :angry: a tricka mi buddou za chvilu taky male, mam vel S, takze s tim mym brichem a velkyma prsama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam celkem problem :sweat_smile: a co je u tebe noveho a co miminko?

@pepitas To bude dobre uvidis :wink:
25. dub 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Ahoj,dekuji za optani,mimi je v poradku, v pondeli jdu na ultrazvuk,tak snad potvrdim...jinak uz jsem musela poridit tehu rifle :grinning: A jak Ty se citis?
25. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáme ani jedno embryjko vhodné na transfer ani na PGD... Zhroutil se mi celý svět...
25. dub 2012 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek