Holky po IUI sem prosím!❤️

berushe14
14. bře 2018

Holky moje jsem po druhé inseminaci. Ještě to není ani mesic kdy jsme měla tu minulou. Je to velký zázrak. Všichni mě strašila, ze když mi vzali pravý vejcovod, mužů mít ovu jen na prave straně x měsíců. Už druhy mesic po sobě mám na levé straně. Což je krasa. Ale po ovitrille a utrosi je mi mizerné. Tahle zle mi první den po inseminaci nebylo. Uvidíme jak to bude dal. Co vy a vaše zkušenosti?

evikos
14. bře 2018

@berushe14 Mně po ovitrille a utroši nic nebylo...IUI nepomohlo.....

berushe14
autor
14. bře 2018

@evikos s co pomohlo?

lachtanice86
14. bře 2018

Ovitrelle, pregnyl zle mi bylo jako nikdy. Domácí plánovaný styl. Oba léky mi naopak cyklus zkrátili. Řeší se co dál. Příští cyklus chci na první iui

petranesl
14. bře 2018

Já jsem od pondělí po 3.inseminaci... po utroši mi nic není. Minule jsem měla gynprodyl a potom mi teda bylo dost zle

berushe14
autor
14. bře 2018

@lachtanice86 no pregnyl bych už asi nezvládla tam je 10000 jednotek hcg což je palba. Mě bývá zle prvních par dni a pak už mám všechny tehu příznaky a stejně nic. Tak jsem zvědavá co bude teď.

berushe14
autor
14. bře 2018

@petranesl ten ani neznám. Hlavní je utrogestan zavadet

petranesl
14. bře 2018

@berushe14 zavadim 1-0-1 (neplánovaný odchod lékaře v car) ten gynprodyl je vlastně to stejne, ale ten se snad nezavádí - tam jsem měla 2-0-2 ..

evikos
14. bře 2018

@berushe14 Nemohlo mně bohužel zatím nic, ani IUI, ani IVF....ted se našel problém v imunitě a mám podstupovat imunoléčbu s Medrolem, z které mám obavy, ale nic jiného mně asi nezbyde....

rubesovak
15. bře 2018

Pred 2lety IUI úspěšné hned první, bohužel mimoděložně, a přišla jsem o pravý vejcovod. Pak jsem byla 7x než se to povedlo. Stimulace pomocí injekcí, pak jen clostik ,nebo mesict vynecháno a znovu injekce. Pouze jednou mi folikul dozral na levé straně, jinak vzdy v pravo, tedy bez vejcovodu. Byla jsen už nešťastná ale přítel na IVF odmital jit. V lednu opět folikul v pravo a povedlo se, a jsem 12+4 . 🙂

berushe14
autor
15. bře 2018

@rubesovak no já jsem prave zvědavá protože manžel měl ukázkové spermio a folikul znovu na straně vejcovodu. Tak uvidíme. Ale už to odmítám hrotit. Manžel na ivf taky nechce jít. Tak uvidíme hold už jsem stara abych stihla tři děti takhle pomalou cestou. Bude se muset smířit když nám bůh dá jedno možná dvě.

rubesovak
15. bře 2018

@berushe14 naštěstí není IUI takový zásah do organismu jako IVF takže i při delším zkoušení to určitě neublíží. Osvědčilo se mi být v den IUI v klidu a v listopadu jsm začala brát já i partner colostrum LR a doktor říkal že i to může mít velký podíl na tom, že se to povedlo. Jen mě mrzelo že jsem to nevěděla dřív☹ pokud by jste měla zájem pomůžu vám ho také zajistit. Chválila me se za to i doktorka v poradně teď

berushe14
autor
16. bře 2018

My sme začali s drmkem a maca. Taky skvěle ucinky

berushe14
autor
16. bře 2018

@rubesovak co to vůbec je to clostrum?

veronyka13
16. bře 2018

@berushe14 Ahoj, já jsem dnes 12 den po prvním IUI. Před jsem poprve brala Clostilbegyt 2 tablety. Taky jsem si píchala Ovitrelle a zavádíme Utrogestan a den po IUI mi bylo hodně zle, ale potom se to každým dnem lepšilo. Jen cítím tlak v prsou. Ještě užívám Fertipronu. Tak uvidím, jak to dopadne.

berushe14
autor
16. bře 2018

Ja sem třetí den a už se to zlepšuje. Jako vždycky. Já užívám ještě nějaký tehotensky mix kys.listove a vitamínu a drmek a macu

berushe14
autor
20. bře 2018

@veronyka13 jak Vám vyslo IUI? Já jsem týden po a ještě je ve mě otriville zkoušela jsem udělat test je tam slabý duch. Tak jsem zvědavá jak to dopadne příští týden.

veronyka13
21. bře 2018

@berushe14 zatím čekám zda dorazí měsíčky nebo ne. Měli přijít včera a pořád nic, ale cítím se, že bych je měla dostat každým dnem, ale to už mám od pondělí 😞 bylo by super kdyby to u vás vyslo 😀

berushe14
autor
21. bře 2018

Brala jste utrogestan? Mě to přišlo i před vysazenim. Takže ještě počkejte. Testy byly bílé?

veronyka13
21. bře 2018

@berushe14 jo brala jsem Utrogestan. Test jsem zkoušela v neděli a nic 😞

berushe14
autor
21. bře 2018

Zkoušela bych ještě. Nemáte doma?

veronyka13
22. bře 2018

@berushe14 tak dnes dorazila MS 😪

berushe14
autor
22. bře 2018

@veronyka13 to je mi fakt líto. Ale v tomto asi nemůžeme čekat úplně zázraky. Předpokládám ze tak dopadne příští týden stejně.

veronyka13
22. bře 2018

@berushe14 třeba Vám to zrovna vyjde. Já už jsem objednaná na další ultrazvuk a podle toho bude 2 IUI.

berushe14
autor
22. bře 2018

@veronyka13 jako uvidíme. Ale já sem takový pochybovac no.

berushe14
autor
22. bře 2018

@veronyka13 jako uvidíme. Ale já sem takový pochybovac no.

petranesl
22. bře 2018

Mne čeká testování v pondělí... To bude 14 dní po IUI . Moc bych si přála aby tam byly // 😍

berushe14
autor
22. bře 2018

@petranesl mě v úterý to bude taky čtrnáct dni. Kez by tam byly u obou!!!💕

petranesl
22. bře 2018

@berushe14 tak si dáme vědět 😊 já se bojím, že to nevydržím do pondělí... Ale vzhledem k tomu, že nemám žádné příznaky...

berushe14
autor
22. bře 2018

@petranesl já nějaké mám ale to připisují utrogestanu. Ani ja to asi nevydrzim. Ale budu se snažit odolat pokuseni

petranesl
22. bře 2018

@berushe14 já to vidím, že tak v sobotu nebo v neděli už neodolam... Mam 2 druhej je na pondělí 100% abych pak zavolala do caru...