Holky po IUI sem prosím!❤️

berushe14
14. bře 2018

Holky moje jsem po druhé inseminaci. Ještě to není ani mesic kdy jsme měla tu minulou. Je to velký zázrak. Všichni mě strašila, ze když mi vzali pravý vejcovod, mužů mít ovu jen na prave straně x měsíců. Už druhy mesic po sobě mám na levé straně. Což je krasa. Ale po ovitrille a utrosi je mi mizerné. Tahle zle mi první den po inseminaci nebylo. Uvidíme jak to bude dal. Co vy a vaše zkušenosti?

veronyka13
15. srp 2018

@biedronca To mě mrzí 😪

emmy24
16. srp 2018

@berushe14 já mám právě po clostilu jenom na té levé straně proto jsem byla v šoku protože se mi vždycky udělali folikuly na obou teď bohužel

veronyka13
17. srp 2018

Tak dnes kontrola 8DC před IUI a zjištěno, že folikuly jsou 3 na pravé straně, ale už velké, takže někdy zítra ovu. Takže jsem dostala Ovitrelle a doporučený plánovaný styk 😁 O víkendu inseminace nedělají 🙄 se z toho 🤦

berushe14
autor
27. srp 2018

Tak holky jak to a vama vypadá? Povedlo se někomu?

berushe14
autor
3. zář 2018

Vidím ze nikdo nic tak se asi přestali všichni snazit😀

emmy24
4. zář 2018

@berushe14 já jdu v pátek na ultrazvuk snad už bude vajíčko na správném místě

veronyka13
5. zář 2018

Ahoj holky, tak já se s vámi loučím. Už nepatří do vaší skupinky. Čeká nás IVF. Mám cystu, tak až v dalším cyklu. Všem vám držím palečky. 😀

berushe14
autor
5. zář 2018

@veronyka13 já už tu taky nepatřím. My máme zatím čekacku z genetiky a co ona řekne to uděláme ale naznačila nám ze dřív jak příští rok to nepůjde.😭😭😭

veronyka13
6. zář 2018

@berushe14 Tak přeji ať vše dobře dopadne. A nezoufej, je lepší počkat než něco uspěchat. Jak řekla včera doktorka, asi to tak má být

biedronca
Autor odpověď smazal
Zobraz
ebh
18. únor 2019

Holky, narodila se nám holčička ze 4. IUI, díky Gennetu v Liberci a paní doktorce Mokré.... Nevzdávejte to!!!!😊💗