Hormony ke stimulaci IVF - "čisté/nečisté"

koderly
18. led 2016

Leky na stimulaci IVF se nejak deli na "ciste" - umele tvorene (Gonal napr) a "neciste" - vyrabene z moci zen (Fostimon napr)...muze mi prosim nekdo vysvetlit, ktere jsou lepsi, mensi zatez pro telo (rikam si, ze ty z moci jsou preci prirozenejsi ne?), treba i z pohledu vetsiho rizika rakoviny a pod...
U prvniho IVF jsem mela Fostimon.
Dekuji

lenusaak
19. led 2016

@koderly ja podstupuju ted IVF stimulaci a o tomhle slyším poprvé 🙂 to jsem zvedava teda na názory, taky mě to tedy zajíma i když docela pozdě🙂 ono taky záleži co nabídne klinika 🙂

adelinkkaa
19. led 2016

1IVF mám za sebou a uspěšně. A ač koukám hodně nato co jím ,jak žiju ,tak tohle mě,přiznám se, nenapadlo řešit 🙂 Ale asi to nechám na doktorech.V tomhle jím věřím a prostě co mi napíše lékař to si píchnu.Asi nejsem v té pozici abych jim do toho ,,kecala,, 🙂

koderly
autor
20. led 2016

@adelinkkaa tak to nikdo nemysli, jenze me prave doktori se pokazde ptali, jake chci leky...proto to resim. Navic pokud jsou nejake lepsi nez ty druhe a muzu si vybrat....

adelinkkaa
20. led 2016

@koderly toje jasny🙂 ja o tomhle slysim prave prvne.proste mi napsali nake leky a bylo🙂 jestli jsou naky hormony ,,zdravejsi,, tim lip

veronikakn
14. čer 2016

Ja toto taky slysim poprve o "zdravejsich" hormonech a zajimalo me co se tu dozvim 🙂 nicmene z vlastni zkusenosti musim rict, ze hormony z moci jsem mela, konkretne Pregnyl a mela jsem hroznou alergickou reakci. Pry jsem jedna z tisice zen, ale bohuzel tomu bylo tak. Gonal jsem mela taky a z nej jsem mela zase priserne bolesti hlavy. Clovek si hold nevybere 😢