Hyperstimulační syndrom - odezněl sám?

miralia
4. dub 2019

Ahojky holky, snažilky. 😊
Chci se zeptat jak probíhal ohhs zda odezněl sám, jak na něj a kolik bylo odehraných folikulů. DÍKY

katkatomaskova
4. dub 2019

@miralia Já měla OHSS při prázdných folikulech a napodruhé při 40 odebraných vajíčkách. A byla jsem v obou případech týden hospitalizovaná na kapačkách, Alburexu a měřili mi příjem a výdej tekutin

miralia
autor
4. dub 2019

@katkatomaskova Ahoj no to je hrozný, bojím se toho.
Díky za odpověď.

tulikiss
4. dub 2019

mela jsem OHSS pri odberu 25 folikulu. Rozjel se mezi odberem a transferem, tak jsem pak jezdila 5 dni na injekce.

miralia
autor
4. dub 2019

@tulikiss Aha děkuji.
Takže si teda byla doma.
Díky za příspěvek.
To by mě zajímalo když sem ho dvakrát neměla zda ho nebudu mít ani na potřetí. První odběr 20,druhý odběr 40 a teď prý jich bude o hodně víc. Proto se obávám.

tulikiss
4. dub 2019

@miralia jj byla sem normalne doma. s tim jestli kdyz si ho predtim nemela tak jestli muze byt neporadim, me tohle jedno IVF vyslo a druhe dite se podarilo prirozene, takze jsem tim uz nemusela prochazet.

kjp
4. dub 2019

Mě odebrali 17 folikulů. Trochu "volné tekutiny" jsem měla už při trasferu. Ale malinko, tak proběhl. Pak mě pořád dost bolelo v podbřišku. No a den poté co se objevily dvě čárky jsem už měla břicho jako balon. Byla jsem čtrnáct dní na kapačkách.

miralia
autor
4. dub 2019

@tulikiss Tak to je super.
Děkuji za info, a ať se daří. 😊

miralia
autor
4. dub 2019

@kjp No tak to je teda fskt hrůza.
Ale hlavně že se Zadařilo. Takže to dopadlo dobře.
Přeji hodně zdraví.

kjp
5. dub 2019

@miralia Zase tak hrozné to nebylo, ale už raději ne😅. Přeju hodně štěstí, ať to vyjde!

miralia
autor
5. dub 2019

@kjp Věřím, že víckrát už nee.
Dnes mi odebrali 33 folikulů.
Tak snad se už Zadaří. 😊

alcar
5. dub 2019

Moji kamaradce vzniknul po 30 folikulech (bohuzel vsechny prazdne), asi do tydne obrovske bricho, dehydratace, silene vysledky, vysoke jaterni testy. Lezela asi tyden v nemocnici.

miralia
autor
5. dub 2019

@alcar No, tak to je teda síla, chudák. A ještě k ničemu.
To je mi jí líto. 😑
Přeji zdraví.