Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

ICSI vpich jedné spermie. Liší se cena?

janeckovadenimarie
23. únor 2020

Dobrý den cena ICSI vpich jedné spermie do 6 oocytu nebo jednoho oocytů je stejná a není jiná možnost když mám jen dva folikuly stoho jedno zralé vajíčko proto se ptám děkuji za odpověď

haskre
23. únor 2020

@janeckovadenimarie bohužel asi ne zalezi samozřejmě na centru....maji určitý ceník cca do 6 oocytu a pak nad 6...po 1ks to asi nejde...jediné se zeptat přímo v centru

johan7
23. únor 2020

@janeckovadenimarie Cena dle ceníku je 8550 Kč do 6 oocytů (to je oplodnění 1,2,3,4,5,6 vajíček) a je jedno, jestli oplodní jen to 1 nebo všech 6, vždy je cena stejná. Oplodnit jednou spermií lze pouze 1 oocyt a pokud máte 1 zralé vajíčko k oplodnění touto metodou, budete platit 8550 Kč.

janeckovadenimarie
autor
23. únor 2020

@haskre aha dobře zeptám se zítra jdu už na punkcí jasné že každé centrum to dané různě

janeckovadenimarie
autor
23. únor 2020

@johan7 to chápu co nadělám mám 4000 a mám jen dva folikuly právě a jedno z nich je dobré proto se takto ptám proberu když v Caru

johan7
23. únor 2020

@janeckovadenimarie Zkuste s nimi probrat možnosti, určitě budou mít pro Vás nějaké řešení, i když celkově částku 4000 budete muset asi navýšit. Nás cyklus vyšel celkově na 26 000.

handulkak
23. únor 2020

@janeckovadenimarie a jak víte, ze druhé je nezralé?

janeckovadenimarie
autor
23. únor 2020

@handulkak
@handulkak na levém folikulů mám 13mm a druhé na pravé straně mám 18mm a prý to právě vypadá lepší jak to levy folikul

janeckovadenimarie
autor
23. únor 2020

@johan7 já vím že ICSI je nehrazený výkon ale přece cena je stejná u vpichu jedné spermie za 6 oocytů nebo jeden oocyt

handulkak
23. únor 2020

@janeckovadenimarie ale to neznamená, ze bude jen jedno. Můžou být obě, nebo žádné. Měla jsem 12 folikulu a nebylo z toho ani jedno

janeckovadenimarie
autor
23. únor 2020

To je těžké pak buď a nebo

Sem začni psát odpověď...

Odešli