Iscare Centrum asistované reprodukce. Co mě tam čeká?

camili
22. led 2007

Ahoj holky, příští týden mě čeká první návštěva v Iscaru, vůbec netuším co mě tam čeká........já nemám ovulaci, jinak jsem v pořádku, přítel taky......máte někdo podobné zkušenosti?

marka
16. únor 2007

Camili: aspon je fajn,že se možná přišlo na příčinu...a ted už stačí jen ty správné léky a určo ti to pomůže 🙂 Já ted taky doufám,že mi ty injekce pomůžou k ovulaci a nějaký ten folík mi naroste 😉na UTZ jdu ted v úterý. Jinak injekce zvládá manžílek bezvadně, vůbec to nebolí 😉 jen malinko štipne. Není se čeho bát a to já jsem taky pěkný strašpitel 😨 stačí mi když vidím krev nebo injekční stříkačku atd...a už se mi dělá špatně 😝 A co vy, ostatní holky?...jak jste dopadly?

katarina82
16. únor 2007

Ahoj Marky, no já zatím nijak. Furt čekám až přijde mrcha a pak půjdu na hormonální profil. Mám to dostat příští týden, tak doufám, že mi ten 3 nebo 4 DC, kdy se ta krev musí vzít nevyjde na víkend 😒 A pak už stimulace a první IUI. Těším se, i když po tom všem, co jsem si přečetla na Neplodnosti, ani moc nevěřím, že to vyjde ☹
Držím palečky, ať máš v úterý krásné velké folíky 😉

marka
20. únor 2007

Ahoj holky,
tak jsem se právě vrátila od Dr. z UTZ (dnes jsem 9.D.C.)a byly tam krásné cca 3 větší 14mm folikly 🙂 ...takže jsem nafasovala injekci PREGNYLu, kterou si mám teď ve středu v 22.00 hod. píchnout, aby proběhla ovulace a pak v pátek v 10.00 hod jdu s manžílkem na naše první IUI.
Tak jsem zvědavá 😉
...jen mi trošku nejde do hlavy, proč si mám PREGNYL píchat už ve středu v 22.00 hod. a pak samotné IUI je až v pátek v 10.00 hod., jestli už nebude po OVU? 😨 většinou píšou, že OVU je po podání PREGNYLu do 24 hod, tak nevím ☹
Ale dám na lékaře 😵

camili
autor
20. únor 2007

Ahoj a hned gratuluju!🙂 Já nevím zda si to pamatuju dobře, ale v těch papírech co jsem dostala k IUI, tak tam bylo že v rozmezí 36-40 hod., ale to nechci kecat, radši se doma ještě kouknu a zítra ti písnu, ale doktoři určitě vědí co dělají! a v pátek budu moc a moc držet palce!!!!

marka
20. únor 2007

Děkuji Camili 🙂 😉
Já už jsem tady probírala odpoledne to podání Pregnylu před IUI s holkama a zřejmě to bude asi O.K. 🙂 ...lékaři to ví přece nejlíp.
Jinak doufám, že i vy to budete mít brzy (a hlavně úspěšně 😵 )za sebou a budeme to tady moct všechny společně konzultovat 😉
Ať vám to čekání rychle ubíhá 😵

camili
autor
22. únor 2007

to čekání moc neutíká, ale snad uteče🙂 Já jdu v úterý teprve prvně na endokrinologii a pak tak měsíc léčení..........vím že to uteče, ale takhle se to zdá děsně dlouho.........a co ty? jak to dnes probíhalo a jak se cítíš?

marka
22. únor 2007

No, já vám podám víc informací spíš až zítra. Zítra mám den D (moje první IUI)...doufám, že takový opravdu bude 😉 ... Hned ráno jdu ještě na rehabilitaci (chodívám na cvičení podle Mojžíšové a zrovna dnes a zítra mám rehabilitaci se zdrav.sestrou) a pak mě v 10.OO čeká ta inseminace. Manža jde na kliniku už 2hod.předem, aby mi mohli připravit spermoušky 😉
Tak jsem zvědavá 😵 ...to zas bude nekonečných 14 dnů čekání 😉
Ale na to už jsme "my" holky zvyklé, že jo? 😉 🙂

katarina82
22. únor 2007

Marka, tak to moooc kržím palečky 😉
To já jsem čekala na mrchu, abych mohla jít na hormonální profil a ta mrcha 😀 nepřišla. Nebo vlastně asi přišla, ale už dva dny jen tak špiním. To se mi nikdy nestalo. Vdycky to dostanu hned první den naplno. A zrovna teď když na ni tak čekám, abychom se pohli z místa, tak mě tak zlobí ☹
Já teď nevím, jestli na ten HP mám zítra jet nebo spíš čekat, jestli se to náhodou přes víkend "nerozjede"... Bojím se, abych nemusela čekat další zbytečný měsíc ☹

marka
22. únor 2007

Katarina82: jééé, děkuji 😉
Já bych teda asi počkala až se ti MS rozjede pořádně, špinění se do toho nepočítá...nebo radši brnkni tvojí doktorce jak to s tebou vypadá, ať opravdu kvůli tomu nemusíš čekat další měsíc.
A nemůžeš být třeba těhu? 😉 ...člověk nikdy neví.

katarina82
22. únor 2007

Tak to nevím, ale vůbec tomu nevěřím, teda si to spíš ani nepřipouštím, protože nechci být zklamaná 😒 Já jsem si taky říkala, že počkám, ale ono to zatím nějak nevypadá, že by se to mělo rozjet. Ja mám vždy ráno malilinkaty krvavý flíček a pak už celý den nic. Prsa mě bolí tak jak před mrchou, tak nevím.
Možná ten test, zítra ráno risknu, ale do CAR pojedu stejně. Jsme objednaní na kontrolní SPG, tak to důkladně vysvětlím sestřičce a uvidím, co mi řekne. Jestli čekat nebo jít na krev. Pokud se to jako mrcha nebude počítat, tak zítra budu už 16.DPO. Nerada bych to nějak prošvilhla. Už se taky těším na své první IUI 🙂

marka
22. únor 2007

Třeba už IUI ani nebudou dělat 😉
Zítra se v CARu radši zeptej, třeba by ti mohli i vzít krev, aby to mohli popř. potvrdit. A 16.DPO už by i na testu mohlo být něco vidět.

katarina82
22. únor 2007

Já si ale nechci dávat nějaké naděje... Už se snažíme dlouho a nikdy z toho nic nebylo, takže tomu moc nevěřím.

marka
22. únor 2007

To mi povídej...já jsem ze začátku dělala testíky skoro každý měsíc a pokaždé bylo jen zklamání 😖 za více jak 2 roky jsem ani jednou nenašla na testu //...takže teď to už taky nějak neřeším a nejspíš asi vydržím až do té doby, než mi pak na klinice vezmou krev, teda pokud MS nedorazí dříve.
No jinak já se pro dnešek s tebou rozloučím, jdu pomalu chystat věci na zítřek na klinku.
Měj se hezky, dobrou noc.......a zítra podám zprávičky a dojmy z IUI.
Zatím ahojky 😵
Hlavně ať už brzy ty // na testíku všechny najdeme ! 😵

katarina82
22. únor 2007

Ahoj marky, tak ať ti to zítra dobře dopadne. Budu na tebe myslet 😉

katarina82
23. únor 2007

marka, tak jak probíhala IUI? Byly tam ještě folíky?

Ještě tobě to musím říct, tak jsem ráno sebrala odvahu, když jsi mě včera taky tak nahlodala, a abychom nejeli do CAR zbytečně, když nemám tu normální mrchu, no a byly tam //

mufy
23. únor 2007

Katarino a bolelo tě břicho, jako bys měla dostat MS?

katarina82
23. únor 2007

jo, bolelo, všechno mě bolelo přesně tak jak každý měsíc, vůbec jsem s tím nepočítala, a přesně v den, kdy měla přijít mrcha jsem ráno objevila malinkou loužičku krve, tak jsem se objednala do CAR, ale odpoledne už nic, druhý den to samé, ráno troška krve a pak už jen světlé špinění, dneska už jen slabé špinění a na testu //. To břicho jako bych to měla dostat bolí pořád a docela dost, furt se chdím koukat na záchod a pokaždé už jsem připravená na potok krve, ale naštěstí nic.

mufy
23. únor 2007

No mě právě bolí taky břicho a to dost fest,ale jen občas.Takly chodím pořád na záchod a kontrolovat.Vždy mám luteální fázi 12 -13( málokdy )dní a dneska je 14 den a nic ani špinění.Ale pořád si říkám,že je to nemožné,že má manžel strašně zlý spermiogram. ☹

katarina82
23. únor 2007

Mufy, třeba to vyjde, já taky většinou 13 den po ovu dostanu mrchu a tentokrát jsem ji "dostala" taky, ale jen slabounkou, taky to bylo ten 13.DPO, dneska jsem 16.DPO a testovací čárečka byla dost silná a naskočila skoro okamžitě. Zkus testnout. A jak vidíš, tak zázraky se dějí, takže já bych to přípané těhu i přes ten špatný spermiogram nezavrhovala 😉

mufy
23. únor 2007

Tak nic dostala jsem to. 😖 Ale to neva, stejně za dva měsíce jdu na IVF + ICSI takže je to jedno, buď se to do té doby podaří nebo ne. 🙂

marka
24. únor 2007

Ahoj holky, včera už jsem se nedostala k Pc, tak se hlásím dnes ... a to teda koukám 🙂
Katarina82 : obrovská gratulace ke // 😉 to muselo být nádherné překvápko,co?Hlavně ať to dobře dopadne, přeju Ti hodně štěstí 😵

Mufy :nezoufej, dva měsíce Ti utečou jak voda a pak to už určo vyjde na 100 % 🙂 při IVF+ICSI je opravdu velká prevděopdobnost // 😉 Držím palce, ať to vyjde !

No jinak já mám za sebou IUI, takže teď budu 14 dnů vyčkávat, jak to vše dopadne. Proběhlo to v pohodě, opravdu jako běžné gyn.vyš, s tím, že si tam cca 30 min.poležíte 😉 Dostala jsem ještě nějaké léky a vagin.gel, které mám užívat po dobu čekání na MS.
Tak jsem zvědavá, jestli budu mít taky takové štěstíčko jako Katarina82 a najdu na testíku vytoužené // 😵

camili
autor
24. únor 2007

Ahoj...........Katy moc gratuluju a tiše závidím 😉 Marko, tobě držím palce a ať ti těch 14 dní rychle uteče a hlavně ať to čekání stojí za to🙂 a možná se zeptám divně, ale nač ten gel? o tom jsem ještě nikdy neslyšela.........Mufy: ty jdeš na IVF poprvé?

katarina82
24. únor 2007

Ahoj holky, děkuji všem 🙂
Já mám jen strach, aby bylo všechno ok. Dneska jsem si ráno dělala znovu test a ta čárečka nebyla ani o trošku silnější než včera ☹ Byla dost výrazná, ale ne silnější ☹

marka
24. únor 2007

Katarin: Neboj, pokud tam čárka je ať už slabá, tak těhu určitě budeš 🙂 a určitě to bude O.K., "musí" 😉 když jsi tak dlouho čekala 😵
Camili : já jsem o tom gelu taky nic dříve neslyšela,ale myslím,že to bude něco na způsob utrogestanu.Jmenuje se to CRINONE, jsou to takové aplikační trubičky a každý den večer před spaním užívám 1 dávku. No a pak ještě užívám PREDNISON a ANOPYRIN, každý den ráno 1 tabletku...a trpělivě vyčkávám 😉 😵

katarina82
24. únor 2007

No já doufám, ale ona by přece měla každým dnem sílit jako důkaz, že hcg narustá, ne?

marka
24. únor 2007

Kat : ono taky záleží, kdy ten test děláš, jestli ráno, odpol...večer a taky jestli je to pořád ten samý testík, nebo třeba zase jiný druh.
Jinak pro potvrzení a tvůj klid si kidně v Po zajdi do ISCAR, ať ti vezmou krev a tvé těh. potvrdí.
Určitě to bude dobrý 😵

katarina82
24. únor 2007

Já to mám potvrzené z krve. HCG jsem včera měla 206,to je super, ale ono spíš záleží, jak bude dál narůstat. Test jsem dělala oba dny ráno a se stejnou značkou ☹

camili
autor
24. únor 2007

Katy, když to máš potvrzené z krve, tak to je na 100%, ne?🙂 to už bych se na nějaké testy vyprdla🙂
Marko, to je teda prášků, to jsem vůbec netušila, že po IUI se ještě něco bere, nám řekla dr. jen, že pak je dobrý denně sex🙂 na krev jdeš po 14-ti dnech do CAR?

katarina82
24. únor 2007

holky já vím, ale já jsem po té době tak vyplašená, vůbec tomu nemůžu uvěřit a bojím bojím, že se může něco pokazit. Že to hcg třeba nebude narůstat-paní v laborce říkala, že se to musí zopakovat, nebo že to bude mimoděložní a tak. Já vím, měla bych se radovat, ale nechci být zklamaná ☹

camili
autor
24. únor 2007

já myslím, že je to asi normální, když nejsme těhotné, tak se bojíme toho, že to nepůjde a když zase jsme, tak se zase bojíme, že bude někde nějakej problém a když už to mimčo bude, tak zase aby se mu něco nestalo...........si tak říkám, proč ty děti vůbec chceme? 😀 😀 😀