IUI 2019, koho čeká?

biedronca
29. pro 2018

Pojďte sdilet zkušenosti z Vašich IUI nebo sdílet pocity ci postupy pred planovanym IUI v roce 2019.
Jak dlouho se snažíte,a kolikate IUI podstupujete?

kkacca
4. led 2019

@biedronca jasně, zeptám se,když to nevyjde...mne to vyšlo na tu chvilku aniž jsem měla ms a nebo tusila ovulaci...ale tak teď skrz ten drilling by to třeba mohlo jít lepe a ty mas nějaký zdráv. Problém?

biedronca
autor
4. led 2019

@lilienelli Jo jde to tam rychle. A chvala bohu za to. zadné protahování, čekaní a doufání. Jednat rychle a věcně. Jsem za to ráda 🙂

biedronca
autor
4. led 2019

@kkacca Ja mam PCOS, rpsotě nemam ovulaci. Nereaguju na hormony, ani na zdvojene dávky, na injekce do bricha nic......
cyklus mam pravidelny, MS se vzdy dostaví,ale není prostě co oplodnovat..

lilienelli
4. led 2019

@biedronca no díky bohu tež si říkám..... volala jsem tam, že jsme objednaní v lednu těsně po menzesu a že jsem se asi objednala blbě a sestřička říká "no to budete zase čekat na další menzes", tak jsme to změnili a právě jsem se jí ptala kdy asi tak od první schůzky iui a řekla mi, že v příštím cyklu, nebo snad ještě v tom cyklu, teď nevím.. asi v příštím.. je to rychlé.

biedronca
autor
4. led 2019

@lilienelli Kdyby jste přišla na konzultaci jeste PRED menzesem, tak vlastně hned můžete v tom samém cyklu,až MS příjde, už stimulovat na IUI.

kkacca
4. led 2019

@biedronca tak to máme to samé...

biedronca
autor
4. led 2019

@kkacca No a co pomohlo, nebo jak se to resilo?

kkacca
4. led 2019

@biedronca no zkoušela jsem clostil a femaru,pak ovitrille a časovány styk a nic proste.mela jsem i metformin,co je na cukrovku..a pak při čekání na drilling to vyšlo bez stimulace beze všeho,ale v 8tt revize,14dni na to mi udělali drilling,to bylo v listopadu, v prosinci se udělal jeden folikul a pokus doma,nic, tak teď byl clostil,jeden folikul tam byl,takže zkouší iui..takže co pomohlo,zatím vlastně vubec nic..

kkacca
4. led 2019

@biedronca teď budeme chvíli zkoušet iui a pokud to nevyjde ani po létě,tak bych ivf...v dubnu to budou dva roky,od vysazeni antikoncepe..

lilienelli
4. led 2019

@biedronca no jo no, chyba... teď už je to jedno.. hlavně, že to tam jde rychle.myslím ale, že by mi to sestřička řekla.. sestřička veděla, že mám dostat menzes za týden a řekla mi, že máme přijít 2 až pátý den menzes, tak jsme to nějak objednaly a že mi hned udělají ten hormon.profil atd...

biedronca
autor
4. led 2019

@lilienelli
@kkacca Holky,tak zítra a v pondělí nás čeká DRUHÁ INSEMINACE. |Mam sice jen jeden folikul,ale aspon něco. Femara asi trochu zabrala !!

kkacca
4. led 2019

@biedronca tak držím palce,ja taky nemívam vic ;))jo a ptala jsem se na ty dvě iui v jeden cyklus a říkala,ze to nedělají,ze je podle nich lepší to zkusit doma a iui a vickrat,ale jako záleží jak spěchat ;)

biedronca
autor
4. led 2019

@kkacca Ano, kazdy CAR asi ma svůj system. Ono je jasné,že kdyz u nas se děla IUI 2x, tak jsou ale hned brzo vypotřebované ty pokusy zdarma....

lilisis
4. led 2019

Holky kolik už jste měli IUI? A kolikrát to má tak smysl? Měli jsme jeden pokus v prosinci..tento měsíc my vychází ovu na sobotu, tak máme smůlu..další IUI plánujeme na únor s tím, že už budeme vypisovat žádanku na IVF? Včera mi dr. řekla, že nemá cenu zkoušet více než 2-3 pokusy IUI, že to zas takový rozdíl oproti styku není..jinak čekáme na výsledky imuno, jinak máme vše uplně v pořádku a jednou se nám zadařilo bez pomoci, ale bylo zamklé..

kkacca
4. led 2019

@biedronca jasný,asi jako kdybych chtěla, tak s tím problém není..zatím zůstanu u jednoho..

kkacca
4. led 2019

@lilisis ja dneska první a asi vyzkoušim všech 6,úplně se mi do ivf zatím nechce...

lilienelli
4. led 2019

@biedronca to je dobrá zpráva. dej vědět jak iui dopadlo... držím moc palce !

biedronca
autor
4. led 2019

@kkacca Dnes jsi měla IUI ? vyzkoušej všechny pokusy!! Pro mě taky pred rokem bylo uplne naprosté sci-fi nějaké IVF. A dnes? Pristí měsíc se píše zadost na pojištovnu na IVF ..a snad na jaře by to už se mohlo rozjet.
Kazdopádně ted leden a unor jedeme IUI. Je to Zdarma, tak proč to nezkusit...

biedronca
autor
4. led 2019

@lilisis Děkuji...
Všechny pokusy IUI vyzkoušej. Je to zdarma, a opravdu to není zbytečné !! Nam IUI vyšlo, ikdyz nedopadlo.... ale prostě vyšlo,dnes uz to tak vidim.
Na jaře půjdem do IVF, do té doby i našetříme..... ale ted leden a unor jedeme IUI. Proč to nezkusit...

kkacca
4. led 2019

Jojo,dneska první,předním to vyšlo samo..a tohle ke přece jenom o chlup lepší ;)

lilisis
4. led 2019

@biedronca no já se jen bojím, že 6 pokusů je víc než půl roku, protože když to vyjde na víkend, tak máme smůlu :/ A už teď se snažíme 4. rok :(

lilienelli
4. led 2019

iui je super, hlavně neinvazivní, de facto přirozené ještě oproti umělému... určitě stojí za to to zkusit i když je tam malá úspěšnost, já se na to už těším...

lilisis
4. led 2019

@lilienelli no já jsem stejného názoru 🙂 je to v podstatě skoro přirozené..ale právě nevím, zda to zkoušet půl roku, když už jsme tolik let ztratili :/ určitě chci ještě tak 2-3 pokusy, a ono to třeba tak vyjde než se vyřídí žádost na ivf..ani nevím, jak dlouho ta žádost trvá než jí schválí? Pokud to není měsíc, ale 2 a víc, tak je času dost 😀

lilienelli
4. led 2019

@lilisis já třeba vím , že ivf nechci, takže pro mě je to fajn a budu doufat, že se zadaří...

kkacca
4. led 2019

Jak dlouho se snažíte? My budeme mít v dubnu dva roky,výsledek jedno ZT..:

lilisis
4. led 2019

@lilienelli já právě také nechtěla, ale něco se ve mě zlomilo a teď si říkám, že to je větší jistota..uvidíme 🙂 držím palce ať to všem vyjde z iui a není potřeba další krok!

lilienelli
4. led 2019

@lilisis ano je také možné, že názor změním...

lilienelli
4. led 2019

@lilisis děkuji a i já vám držím palce!

biedronca
autor
4. led 2019

@kkacca jeee a ja zitra,tak to mame stejně!!

biedronca
autor
4. led 2019

@lilisis 4 riky? Ty joo...
Zkuste 1x nebo 2x iui, a treba to vyjde.Pak byh resila ivf.
Jste v caru, resite to?