IUI 2019, koho čeká?

biedronca
29. pro 2018

Pojďte sdilet zkušenosti z Vašich IUI nebo sdílet pocity ci postupy pred planovanym IUI v roce 2019.
Jak dlouho se snažíte,a kolikate IUI podstupujete?

mitell
22. únor 2019

@folik1 jojo jak poprvé tak podruhé taky křeče. Někdy i sednout si nešlo

folik1
22. únor 2019

Ja jsem dostala 3-7 DC klostik, pak jsem si pochla ovitrelee 250 a hned po IUI UTROGESTAN. Oba jsme v poradku me je 35 a doufam ze nam to vyjde. Ale nejak tomu neverim 😞

folik1
22. únor 2019

@mitell a to 2 IUI mas ted? A cekas na vysledek??

mitell
22. únor 2019

@folik1 jojo dnes jsem 10 dni po 2 IUI a čekám, v neděli zkusím test. Jinak jsme oba taky v pořádku, a přes rok se prostě i tak nedaří 🤷‍♀️

folik1
22. únor 2019

@mitell tak jsme na tom stejne. A kam chodis??

kkacca
22. únor 2019

@folik1 js se snažím jenom u Nicol M.,šle nejde to vždycky,zrovna zitra u ni mam utz..

folik1
22. únor 2019

@kkacca Nicol? 👍🏻 Je uzasna . Ja to mam take na jeji doporuceni v jine pobocce. Zname se cca 20 let. A jeji tatinek je uplne nej. Ja bych asi jinam ani nesla

mitell
22. únor 2019

@folik1 Hradec Králové Sanus 🙂 ty?

folik1
22. únor 2019

@mitell Pronatal Kolin

kkacca
22. únor 2019

@folik1 tatku neznam,když me operoval,tak jsem spala 😂😂😂

folik1
22. únor 2019

@kkacca 😂😂😂

aklin
22. únor 2019

Dnes probehlo iui. Akurat mi doktor objevil vridek na deloznim cipku. Pry to nic neznamena, ale presto v pondeli volam doktorce.

biedronca
autor
22. únor 2019

@aklin taky pri preventivce mi našla vridek, pohoda , nic z tpho nebylo.
Kdyby to nerekla, nevedela jsem o tom.

biedronca
autor
23. únor 2019

Před týdnem, jsem začala hněde špinit (klasika než dojde červena MS). Trvalo to týden, hned jsem vysadila veškeré léky,injekce a naše 3 IUI, ze nevyšlo.
Vcera jsem byli v CARU na konzultaci k IVF.
Dnes uplně jen tak jsem z blbosti TT udělala. 19DPO.
Druhé foto je na den presne 19DPO 22.7. 2018,čárka stejně silná jako dnes,ale loni to skončilo potratem.
Mam zasebou dva potraty....

lilisis
23. únor 2019

@biedronca wow super! Tak to je tedy milé překvapení 🙂 Držím palečky! Teď už vám to vyjde 🙂

mitell
23. únor 2019

@biedronca ahoj, můžu se zeptat jestli tohle je po IUI nejdřív dělána test až ten 19 den? Nebo jsi zkoušela dělat test i dříve? Zítra to bude 12 dni od IUI a chci zkusit taky test, ovitrelle už v sobě nemám od 7 dne. Jinak pomalu Ti gratuluju a ať všechno dobře dopadne. Je hezký vidět že to funguje! 🙃

biedronca
autor
23. únor 2019

@mitell tt jsem dělala 12dpo a nic. K tomu jsem začala hnědé spinit, tak jak to před MS znám, tak jsem všechny léky a injekce vysadila..
Dnes po týdnu špinění jsem jen tak tt udělala, a tam toto. Šok. Překvápko.
@lilisis

mitell
23. únor 2019

@biedronca To je moc pěkný překvapko. To muselo být snad poprvé co je ženská ráda, že začala špinit 😀🤭

aklin
23. únor 2019

@biedronca to je prekvapeni. Nam vsem si dala nadeji. Zacinam verit, ze i nam to vyjde.

biedronca
autor
23. únor 2019

@aklin vyjde!!!
Ja jeste se neraduji, davam tomu 14 dni, co sr z toho vyvrbi...prece jen jsem po 2 potratech.

biedronca
autor
23. únor 2019

@mitell ale ja vzdy tyden pred ms silne spinim....proto mi prisli, ze Ms prijde.
Tohle je fakt prekvapko....

aklin
23. únor 2019

Za 10 dni mam termin MS. Tentokrat mam LF 10 dni. Je to na hrane, ale ta sance porad je.

amona
24. únor 2019

@mitell ahojky, takže já dnes 25DC, 12 den po IUI a test snehobily 😪 jak jsi dopadla ty?

folik1
24. únor 2019

@amona opakuj test pozdeji, me v Doktor rekl 14 dni po IUI driv ne. Neztracej nadeji 😘

amona
24. únor 2019

@folik1 Díky moc za povzbuzení. Jdu 14 den po IUI na krev tak to bude jasné ale po desitkach bilych TT ( mysleno všeobecně a pochopitelne ne v zomto cyklu....) jsem už spíše pesimista. Asi jsem tam Potřebovala vidět alespoň nějakého pidi dusika....ach jo...

folik1
24. únor 2019

@amona ja jsem na tom stejne . Taky jsem pesimista. Ale treba u kamaradky se potvrdilo az 10 dni po vynechani ms. A preci 12 dni ma na uhnizdeni, takze nezoufej a jeste jednou udelej tt. Hlavne na to nemysly 🤗

mitell
24. únor 2019

@amona cauky, tak to jsme na tom stejně 🤷‍♂️ ale ještě máme čas, to může a musí ještě dopadnout! 🙂

amona
24. únor 2019

@mitell ahojky, jj jistě naděje ještě je, už testovat nebudu, v úterý to bude buď ano nebo ne. Ty budeš testovat dále kdy nebo kdy máš dostat MS?

amona
24. únor 2019

@folik1 jj díky. A ty jsi na tom dnes jak?

biedronca
autor
24. únor 2019

@aklin moc ti to přeji!