IUI 2019, koho čeká?

biedronca
29. pro 2018

Pojďte sdilet zkušenosti z Vašich IUI nebo sdílet pocity ci postupy pred planovanym IUI v roce 2019.
Jak dlouho se snažíte,a kolikate IUI podstupujete?

juliemichal
26. pro 2019

@alli005 děkuji za optání,prosincové IUI nebylo,snažili jsme se doma a nic,ale nevadí mám super práci tak na další IUI,půjdeme asi až v březnu či v dubnu.

alli005
29. pro 2019

@juliemichal aha, právě ze jsi posledně psala, ze se chystas na folikulometrii a IUI, tak mě zajímalo, jak jsi dopadla....
Tak třeba nebude na jaře ani IUI potřeba 😉

juliemichal
29. pro 2019

@alli005 naštěstí těhotná nejsem,jsem 3DC a v pondělí jdu pro rozvodové papíry,bohužel si vybral milenku a 3 dny je u ní a ani ho nezajímají naší 3 chlapečci ☹

alli005
29. pro 2019

@juliemichal no ty jo.....🙈🙈🙈 tak to mě mrzí, kor takhle o Vánocích....
A tys něco tušila už dřív ?
Já proste tohle nepochopím, když se lidi snaží o miminko a chlap si u toho jen tak najde bokovku 🙈🙈🙈

juliemichal
29. pro 2019

@alli005 já to taky nechápu mno ☹ ☹ ještě opustil své 3 chlapečky ☹ ano vím o tom už 2 měsíce,ale myslela jsem si,že náš vztah zachráním,ale bohužel jsem to nezachránila ☹ ☹ je mi tak zle,že ani nevíš ☹

fatal_error
29. pro 2019

@juliemichal pockej, coze? tvuj muz s tebou obihal IUI, plus jste delali na mimcu doma, zatimco uz se davno jaksi angazoval i jinde? 🤔

juliemichal
29. pro 2019

@fatal_error ano bohužel,ale jsem strašně moc ráda,že těhotná nejsem,byl to omyl mého života,že jsem s ním chtěla nějaké čtvrté dítě

fatal_error
29. pro 2019

@juliemichal uf. tak at to rychle preboli. 🍀

miselka2000
30. pro 2019

@juliemichal ať je brzy lépe a gratuluji k nové praci,aspoň přijdeš na jiné myšlenky.

jasemin26
6. led 2020

Ahojky holky, opožděně a přece vám přeji šťastný nový rok... Jak jste na tom??? Já stále čekám w čekám kdy se mi ozvou s výsledky z té genetiky 🤔.. co vy?

misko5
6. led 2020

Ahojky holky, loučím se tady s vámi, vzhledem k mým novým výsledkům by mi IUI nemohlo vyjít. Jeden vejcovod neprůchozí, druhý málo. Tak bude potřeba vyšší level. Držím všem palce! Třeba se na Koníkovi uvidíme jinde..

misko5
6. led 2020

@juliemichal buď silná a užívej si ty 3 poklady, co máš doma..

saja13
12. led 2020

@misko5 taky ivf? My také ❤️ už se těším až s tím konečně zacnem, snad to bude už co nejdřív a držím pěsti ať to vyjde pak dej vědět čím stimulujes 🙏😉 já už mám doma plán tak sem zvědavá jak to bude probíhat a doufám že bude vše v klidu 😍