IUI 2019 - kolikátý pokus máte?

saja13
12. črc 2019

Ahoj holky kolikátý pokus máte? A který se povedl? Jak na tom jste? U mě dnes druhý pokus iui tak sem zvědavá 😉 spermiogram máme dobry akorát u mě pár chybicek 😕 ale snad nám iui pomůže, přemýšlíme kolik zkusit pokusu a nevím jak to psichycky dám 😉 všem držím moooc palečky ✊🍀

moncach
22. črc 2019

@saja13 ahojky,no říká se ze tak v průměru vyjde třetí. Ale asi záleží jak u koho. Taky se chystáme na druhé UIU a snad se zadari. Také máme spermiogram na jedničku a chybu u mě 😒

saja13
autor
2. srp 2019

@moncach tak sme se rozhodly pro ivf, předevčírem sem byla na průchodnosti a v poho ale chceme jít do toho ivf ať už se neco děje 😍 kam chodíš do Caru?

moncach
3. srp 2019

@saja13 teď se chystáme do gennetu v Praze a uvidíme na čem se dohodneme. Tak to je fajn ze je vše v pohode😊,to mě to dopadlo z poloviny dobre😁

biedronca
22. srp 2019

doporučuji IUI. Nam ze 3 pokosů vyšly 2! Ma to smysl a efekt.Navic je to ZADARMO, tak proč toho 6x do roka nevyužít? Sice to vyjde 1 páru z 10,ale stestíčko se drží!

maloira
23. srp 2019

@biedronca zadarmo jak v kterym caru

vineta
23. srp 2019

@biedronca Navíc to vypadá, že od příštího roku změní podmínky a těch 6 pokusů bude celkem, nikoliv ročně ☹️... Tys měla vždy dva pokusy na jeden cyklus, viď? Chci se na to též zeptat, u nás mi to vůbec nenabídli.

biedronca
23. srp 2019

@vineta jojo,ale moje klinika ma takovou filozofii,přístup.2x za jeden cyklus....

biedronca
23. srp 2019

@maloira a za co platite v ramci IUI?

maloira
23. srp 2019

@biedronca kdyz opominu leky tak iui v mem caru stoji 1500 - uctuji si katetr

saja13
autor
17. zář 2019

@moncach no tak teď sem dostala stimulační protokol a nejsem z toho moc nadšená mám nízké Amh 😐 tak docela mě to dostalo

kristis
28. zář 2019

@saja13 kolik máte amh? Mi byli 3x na iui a nevyšlo to tak nakonec jdeme do ivf taky. Já mám 0,65😔

saja13
autor
28. zář 2019

@kristis já mám 0,93 a budu mít koňské dávky 🙄 už víš s čím budeš stimulovat? Já teď řeším zuby tak se to o cyklus možná 2 posune 🙄 už sem z toho na nervy

kristis
29. zář 2019

@saja13 ne zatím nemám ani žádost podanou do poisťovni. Čekám až budu mít dost nasetreno počítám že v říjnu pošleme žádost a pak po MS začneme. Ja reagovala i na clostilbegyt naposled jsem měla 5 folikulu šli sme na iui a dr mi řekla jestli nechci počkat že to mám hodně a hrozí mi 2cata nebo 3cata už nevím. A tím že jsem v prosinci byla má operaci myomu prej to nedoporučuje. No riskla sem to a nakonec to nevyšlo. Takže uvidíme ale co vím tak prej krátký protokol že to stačí. Bojím se aby to už vyšlo.

saja13
autor
30. zář 2019

@kristis jo taky se bojím aby to vyšlo protože už to celkově nedávám, je toho na mě moooc, místo toho aby se to už pohlo se stimulaci tak řeším zuby 🙄 to je pořád něco, no my nasetreno něco málo máme ale teď zas pro změnu to cpu do těch zubu tak držím palce a dej pak vědět

kristis
30. zář 2019

@saja13 no ono vždy něco přijde nečekaně. Taky držím palce napíšu