IUI, na kolikátý pokus vám vyšlo?

katy48
2. kvě 2017

Ahojky dnes jsem byla po 3ti v CARu a byla mi navržena IUI, s hlidanim cyklu. Chtěla bych se zeptat na kolikaty pokus Vám IUI vyšlo? Partner je naprosto v pořádku a ja mam mírně zvyseny amh hormon tak hledám útěchu že to touto metodou půjde. 🙂

medulinek
2. kvě 2017

Ja byla na IUI celkem 6x,vyslo 4x,prvni 3 skoncily potratem a 4te se drzi. Jde o to,kde je problem.

marticcelli
2. kvě 2017

Vysel nam 6. pokus 🙂

jatecka
3. kvě 2017

Vyšel nám první.

katy48
autor
3. kvě 2017

Tak jsem mírně na rozpacích. Prý mám jen líné vajecniky a potrebujeme je probudit 😀 to by mel byt jediny problem podle utz a hormonalniho profil. Tak hlavni je ze at už dříve nebo později ale vyšlo to. Bylo by super kdyby to vyšlo hned na poprvé 😇

medulinek
3. kvě 2017

diagnosticky pojem line vajecniky teda slysim prvne,co to znamena? IUI obchazi cipek,ale s vajecnikama nedela nic.

katy48
autor
3. kvě 2017

Sama nevim co mi je mam pry mirne zvysenou hladinu amh hormonu a line vajecniky. A jen dotaz nemate nekdo zkusenost z utrogestanem? Muzou mi 3 tablety udelat pozitivni ovu test?

medulinek
3. kvě 2017

utrogestan pozitivni test neudela,jediny,co udela pozitivni test je pregnyl nebo ovitrelle,ten pak muze pretrvat i tyden,u nekoho i deset dni

katy48
autor
3. kvě 2017

Nn vcera jsem právě byla na utz a ani se nezminil ze by ovu mela byt tak jsem vcera si vzala dva a dnes jeden a na testu ovu se mi objevilo tohle viz. Foto. Tak nevim jestli mam pokračovat v brani utrogestanu a nebo nechat probehnout ovu jestli to ovu je 😀