IUI a IVF ve Zlíně, máte zkušenost?

dulinnka
21. črc 2012

Ahoj holky,mám prosbu a otazku zda mi můžete někdo poradit jak to funguje ve Zlíně s IUI a pokud má někdo zkušenosti s cenou. Snažime se 2roky o druhé mimi a pořad nic.Mám za sebou 4měsíce braní clostilbegytu +utrogestanu.Rentgen vejcovodů,a nakonec Laparoskopii.Manžel spermiogram a vše ok. Od samého začátku to vypadá že jediný problém je s nízkou sliznicí a už jak píši jsme udělali snad všechny potřebné vyšetření. na jaře jsme si říkali že se objednáme do Zlína ale zakon schválnosti objevili se //...to se ale nepovedlo a nakonec s toho nic nebylo 😒 V každém případě nás to nakoplo a zkoušeli a čekali jsme dál.Nevede se pořád a ted když přišla poslední mrška jsem se rozhodla že to začnem řešit před odborníky ve Zlíně.Zajímá mě cena a průbeh než tam vůbec zavolám za vaše rady děkuji 😉

fiallinka
21. črc 2012
dulinnka
autor
22. črc 2012

ok díky

melca
22. črc 2012

@dulinnka Jestli můžu za sebe poradit,zkusila bych první Mojžíšové metodu 😉 My se snažily 2 a půl roku, 2x IUI bez efektu,oba celkově ok, pak jsem zašla na narovnání pánve a ač jsme se neměli snažit v tom cyklu kdy mě rovnala,snažily jsme se a povedlo se nám to hned 😵 Já byla bloklá kvůli hormonům co jsem brala na těhu,na astma,byla to úleva ohromná,mít záda jako dítě,tak lehký pocit,ač nejsem štíhlá 😅 U druhého pokud to nepůjde ,jdu také znovu,až pak bychom to řešily jinak 😝

dulinnka
autor
22. črc 2012

@melca jé děkuji a co to je ta mojžíšová metoda?to slyším poprvé...no začínám být celkem zoufalá a tak nějak mě to přestává bavit a jak jsem psala nevím co čekat v tom zlíně a taky je rozhodující cena a na IVF nejsou finance 😢

melca
22. črc 2012

@dulinnka Mojžíšové metoda,to dělá fyzioterapeutka,co tomu rozumí,pozná kde co máš bloklé a narovná to,někdo má něco málo,někdo více,někdo nic,já měla ,ale ne zas moc,doma jsem dělala každý den 3 různé cviky,která dělám ještě i teď někdy když mě berou záda. Kdybys chtěla dám ti info na paní,co tomu opravdu rozumí a můžeš si to nechat na pojišťovnu,buď Ti dá gyndař/ka papír na to či obvoďák,když řekneš o co jde,že se dýl snažíte,jinak jedno říkejme tomu sezení stojí cca 500kč,já to měla na tu pojišťovnu. Jinak my za IUI za jedno dali 3000kč,píchala jsme si injekce,takže za obě jsme dali 6tis. byla jsme i na laparce,vše ok i můj vše ok. Jinak snad nevadí jsem kukla na fb a vidím,že máme společnou kamarádku Lenku Z. 🙂

dulinnka
autor
22. črc 2012

@melca Svět je malý🙂) myslíš Lenku z Hulína že? 🙂 pokud máš kontakt budu rada za něj....ja se teda poptám a zkusím to moc díky za radu.a pojištovna nic nehradí? myslela jsem že při IUI platí...no právě proto se tady ptám než tam zavolám a ted teda zkusím ještě tohle 😀 děkujii

melca
22. črc 2012

@dulinnka JJ tu 🙂 Jinde jsme slyšela,že pojišťovna platí i celé IUI,ale tady bohužel ne,teda pokud se za ty tři roky něco nezměnilo 😕 Ivf je hodně nákladné,ale když by enbylo tehdy zbytí,těch skoro 30tis.by jsme museli dát...

Tady je kontakt: http://najisto.centrum.cz/2049640/lenka-janickova/

dulinnka
autor
22. črc 2012

kontakt si uložím moc diky zkusím to....no práve ivf to je uplně nad naše síly ,ale když nezabere nic nebude jineho zbytí 😒 neb i když jednu rošťandu máme ,nejen mi ale i Viktorka touží po bratříčkovi 😀

dulinnka
autor
22. črc 2012

a jinde je kde ? kde to hradí? tady ale poblíž asi nic jineho kromě Zlína neni nebo je?

melca
22. črc 2012

@dulinnka

To je jasný,že by vaše malá chtěla parťáka k sobě,ať bráchu či ségru. Tak snad Vám to brzy výjde a kdoví,třeba budeme těhulit zárověň 🤐 😉

melca
22. črc 2012

@dulinnka Tuším,že známá jezdí do Brna,chodily tady ve Zlíně,ale stále nic,tak přešli do Brna,ale kde jinde je něco blízko netuším?

dulinnka
autor
22. črc 2012

ok,tak diky moc za info zkusím první tohle a pak se uvidí ...a vám přeji at to pak jde bez zbytečných komplikací a pokud možno hned jak budete chtít 😉 😀