IUI čekání na výsledek. Čeká také někdo?

adruska27
18. lis 2023

Ahoooj, není tu někdo, kdo byl na iui a čeká, jak dopadlo ? Už je to dlouhý, nechci čekat sama 🥺🥺 potřebuji s někým probrat moje “příznaky, nepříznaky” 😅😅

renisch
20. lis 2023

@adruska27 ahoj, já čekám na výsledek 6 pokusu. 🙈 Už jsem měla jít na IVF, ale narostlo jen jedno vajíčko, takže se proces zastavil, a aby se aspoň to jedno zkusili využít, udělalo se IUI. V patek to bylo 14 dní, ale test snehobily, a ms zatím nikde. Ale moc nedoufam, že by to klaplo. 😥

adruska27
autor
20. lis 2023

@renisch tak to mě moc mrzí 🥺 věřím, že to brzy vyjde, musí, ono to opravdu přijde, až to bude pro miminko nejlepší a nejvíc vás překvapí 🍀

renisch
20. lis 2023

@adruska27 jojo, první dcera byla hned na první pokus IUI, teď jsou ji dva a kousek. Takže takový opravdu malý zázrak. Ted to trvá. Což vůbec nechápu. Všechny výsledky v pohodě, vajíčka rostou jak mají, nechápu proč se to nevede. 😥 Ale věřím, že snad to někdy klapne. To čekání, a to zklamání je pak nejhorší.

adruska27
autor
20. lis 2023

@renisch to věřím no, musí to být šílený, kór, když první šla poměrně rychle, to opravdu člověk pak nechápe, co je špatně 🥺 občas si prostě dá mimi na čas … my se snažíme cca rok a půl a byla jsem tento měsíc na prvním IUI a už jsem dnes tedy držela v rukou pozitivní test, tak se ASI povedlo 🥺🥺

renisch
20. lis 2023

@adruska27 tak to je skvělé. To strašně moc gratuluju. ❤️Pamatuji si ten krásný pocit

adruska27
autor
20. lis 2023

@renisch je to neskutečný pocit, moc děkuji ❤️ ale zatím nemám vyhráno 🍀 tobě držím moc moc palečky 🙈

renisch
20. lis 2023

@adruska27 strašně moc děkuji za slova podpory. Snad to ještě jednou taky zažiju. 🙏
Já vím, že to neni ještě úplně vyhrane, ale je to moc dobrý začátek. Pozitivním testem to začíná. 🤩 Taky jsem byla do prvního ultrazvuku nervózní a bála se jestli je všechno v pořádku. O to víc jsem pak byla vděčná.
Já uvidím co teď bude. Zítra zkusím ještě jednou testovat, ale jak rikam, moc tomu nevěřím. A zase začneme stimulovat a snad to tentokrát vyjde. Doufám. S manželem jsem se dohodli, že do více jak dvou pokusu ivf nepůjdeme, a zůstaneme jen u jednoho dítěte. Ono kdyz už člověk to jedno dítě má, tak je to zase jiné, než když nemá žádné. Z toho bych byla psychicky daleko víc v prd....

adruska27
autor
20. lis 2023

@renisch není vůbec za co, je to potřeba slyšet od druhého, znám to moc dobře 🙈
Je mi to jasné, já mám právě také strach a říkám, že tomu neuvěřím, dokud nebudu vidět ultrazvuk a malým semínkem 🙈🙈
To naprosto chápu, třeba to pak ještě vyjde jako zázrak přirozeně, znám takové příběhy 🍀 já se teď už také upínala na to, že to nevyšlo a už jsem přemýšlela, že dám výpověď a tohle a tamhleto, takže asi i to třeba pomohlo 🤷🏽‍♀️

renisch
20. lis 2023

@adruska27 ta psychika je hodně důležitá. Mě by bývalo vůbec nenapadlo, že když se poprvé malá povedla hned, že teď to bude trvat. Tak jsem si říkala tak to vyjde podruhé, ty kraso, ale že to nevyjde ani na popaty a teď asi ani na pošesté to jsem teda za Boha nečekala.
A ty se neboj, všechno bude v naprostém pořádku, a za chvíli už budeš ňufat malý miminko. ❤️ Ale obavu naprosto chápu. Taky jsem ji měla. 🙈🤩

adruska27
autor
21. lis 2023

@renisch Nojono, vůbec se ti nedivím 😳
Děkuji moc, to je krásná podpora, tak já budu tedy klidnější ❤️

zuzana1235
11. pro 2023

Ahoj holky, v pátek jsem byla na IUI s dárcem. Testovat mám 25/12🙏 někdo se mnou kdo čeká? Je to nekonečný..