Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Někdo po IUI?

klu
19. dub 2021

Ahoj, je tu někdo stejně jako já 12tý den po IUI nebo má někdo nějaké zkušenosti? Ve středu bych měla udělat test a začínám být lehce nervozní...děkuji 🙂

malenka3
19. dub 2021

Jo, tuhle nervozitu jsem měla za sebou 7x 😂 z toho 2x úspěšně. Držím palce, co se má stát, se stane, teď už to moc neovlivníš.

klu
autor
19. dub 2021

Děkuju a máš pravdu. Moc ti gratuluju, doufám, že u nás to také bude mít úspěch 🙏

michelle_michelle
20. dub 2021

@malenka3 můžu se zeptat, na kolikátý pokus se Vám IUI povedlo? nás teď brzo čeká poslední - šestý...

malenka3
20. dub 2021

@michelle_michelle první dítě na šestý pokus, poslední před ivf, já už ani nechtěla, ale manžel ano. A druhé dítě klaplo napoprvé.

michelle_michelle
20. dub 2021

@malenka3 děkuju)

juliiiie
20. dub 2021

@klu Ahojky, taky se pridavam, protože jsem 7DPO po IUI a 3.pokusu... snad nám to holky vyjde ❤️❤️

deliba
20. dub 2021

Držím všem palce. 🍀 Nám vyšel druhý pokus IUI

klu
autor
21. dub 2021

Tak nám to bohužel nevyšlo..zjistila sem to už včera, ale dneska sem si radši udělala ten digitální test clear blue a nic...tak nás čeká druhé kolo 😢

klu
autor
21. dub 2021

@juliiiie tobě držím moc pěsti 🍀

juliiiie
21. dub 2021

@klu moc ti děkuji 🙏🍀 jsi zlaticko a mrzi mě, ze tito nevyšlo.. ale víš co... všechno zle je k něčemu dobré, tudíž nevadí a vzhůru s čistou hlavou do nového cyklu

klu
autor
21. dub 2021

@juliiiie máš pravdu, akorát se z toho musím oklepat a jedeme dál

juliiiie
21. dub 2021

@klu já viiim 😞 ja to znám, je to vždycky hnusny pocit, ale vždycky ten druhy den to už zase beru jinak a nesmis zapomenout, ze naděj umírá poslední 🤩

klu
autor
22. dub 2021

Ahoj holky 🙂 ještě jsem se chtěla zeptat, nejezdíte někdo do Prahy do Europe IVF?