IUI na poprvé. Podařilo se někomu?

kikinekdoly
12. dub 2020

Ahoj... Je tady někdo kdo byl na IUI a byli // hned na poprvé? 🍀 Snažíme se už dlouho a pořád nic... Teď čekám jestli se dostaví // a nebo menstruace... ❤️

moncakubovcova
12. dub 2020

@kikinekdoly Ahoj, byla jsem v prosinci a bohužel vajíčko se oplodnilo ale neuhnízdilo 🤷🏻‍♀️ Dnes test a dvě čárky ale přirozeně ☺️ Držím palce

kikinekdoly
autor
12. dub 2020

@moncakubovcova A můžu se zeptat jestli tě IUI bolela a jak jsi se po tom citilA? Mám za sebou první IUI a ultrazvuk před byl v pořádku a Mudr říkala že možná budou dvojčátka... Tak snad se to pořadí 🙏.. Přeji hodně štěstí, zdraví a hlavně gratuluji ❤️

moncakubovcova
12. dub 2020

@kikinekdoly vůbec to nebolelo jen chvilku nepříjemné ale bylo to rychlé ☺️ Ultrazvuk jsem měla taky v pořádku ale jen jsem měla takovou ovulační "krizi" hrozná bolest břicha až na omdlení ani sedět jsem nemohla. Jinak 5 dní vynechaná ms a slabé duchy že nic skoro vidět nebylo a v krvi vůbec jako by jsem nebyla, tak že jsem vysadila prášky a nechala to přírodě ☺️

drahotka
12. dub 2020

Nám se 6.12. povedlo IUI napoprve... ❤ Teď jsem 21 tt...

kikinekdoly
autor
12. dub 2020

@moncakubovcova Mě bolela.. Ale bylo to asi tím že jsem měla děložní hrdlo "úzké a posunuté jakoby zekriva" tak s tím musela něco udělat... A teď mě každý den poboliva v podbřišku když se prudce pohnu nebo něco zvedám těžšího... Tak mě zajímalo jestli to je normální nebo ne... 😊 Děkuji za informace

sachmet1982
12. dub 2020

@kikinekdoly mě to nevyšlo teď mě čeká první ivf tak uvidím doufám že to vyjde a držím pěsti

kikinekdoly
autor
12. dub 2020

@drahotka Tak to moc gratuluji 🍀❤️ a můžu se zeptat jaké jste měla komplikace že jste musela na IUI?

kikinekdoly
autor
12. dub 2020

@sachmet1982 Také přeji hodně štěstí 🍀

drahotka
12. dub 2020

@kikinekdoly u nás byl problém v manželovi, špatný spermiogram... 3 dny před IUI byl kontrolni ultrazvuk, zjistili mi 1 zralé vajíčko, druhe bylo male. Druhy den jsem si pichala injekci na spusteni ovulace, jen nevim nazev. A v pátek jsme sli na to 😊 Kdyz mi sestricka rekla, ze sance je tak 5-10% a ze pokud to nevyjde, tak ze dalsi pokus bude az v lednu, jelikož me dalsi ovulace vychazela mezi svatky a to tyhle vykony nedelaji, tak jsem to samozřejmě orvala 😂 Rikala jsem si, ze jiny vanocni darek nechci a modlila se. Pak jsem neverila svym očím, když jsem na testu nasla dve carky... Preju vsem, aby tohle zazili co nejdřív, je to skvely pocit! Hodne štěstí...😉

drahotka
12. dub 2020

@kikinekdoly pak dej vedet, držím palce 😊

moncakubovcova
12. dub 2020

Popravdě holky den před IUI jsme měli sex manžel jezdí domu jen od pátku do neděle a fakt to nedal😂 ale sperma v pořádku a já mrchu endometriózu 🤷🏻‍♀️ Já bulela když mi řekla že se to neuhnízdilo tomu se řiká prostě pech, hlavně já mohla jen pátky a to vychází jednou za půl roku... jinak mě řekla že je šance 15%

juliemichal
13. dub 2020

před tímto těhu jsem byla 3x na IUI,povedly se asi všechny tři,ale bohužel to odešlo a pak 27.12 byla poslední ms a dnes jsem 15+3 a přirozeně 🙂

kikinekdoly
autor
13. dub 2020

@drahotka Dám vědět... 😊 Nám neřekla na kolik % to může vyjít... Jen že ultrazvuk a vše je v pořádku vajíčka jsem měla dvě připravené 😊 byla jsem 8.4. ted musím čekat nekonečných 14 dní...

kikinekdoly
autor
13. dub 2020

Nedělali jste si někdo test dříve než za 14 dní? 🤔 Je to nekonečný čekání.. 🤷‍♀️

drahotka
13. dub 2020

@kikinekdoly ja jsem byla 6.12. a test jsem mela pozitivní 17.12... chápu, taky jsem to nevydrzela 😁

kikinekdoly
autor
13. dub 2020

@drahotka Takové zprávy potěší... 😊 My už čekáme dlouho a dávám tomu velkou šanci i když je to první IUI... Tak se už nemůžu dočkat ❤️ takže to taky nevydržím 14 dní 😂

lenatko91
13. dub 2020

Šli jsme po 3. neúspěšném IVF na IUI jen tak na zkrácení času při čekání na schválení dalšího cyklu IVF. Vůbec jsme nedoufali, fakt jsme to brali tak, ať se aspoň něco děje.. byli jsme 26.2. a test jsem si dělala asi za 10 dní a ještě odpoledne s tím, že bude negativní a potřebuju ten poslední test vyplácat, abych vydržela do toho správného termínu. No a 9.3.odpoledne byl na testu duch, který mi zrovna spinká v náruči 😍

katule1990
13. dub 2020

@lenatko91 Držím pěsti, ať to dopadne 🍀. My jsme byli na IUI 5x a nedopadlo to ani jednou. Šance je cca 10 % (u nás v centru). Pak jsme šli do IVF a 2. pokus snad dopadl (začínám 9tt). Jediné, co nám zjistili, byl horší spermiogram.

kikinekdoly
autor
13. dub 2020

Přítel má vše v pořádku já nepravidelný menzes... Nasadila mi provera od té doby chodila na den plus minus den ale většinou přesně... Špatně se mi vyjeli vajíčka... Mám jich hromadu, ale moc se nevyjeli ted na levé straně dvě byli krásný... Tak snad se to konečně podaří... 😊 Teď beru ještě jedny léky plus na podporu a udržení si zavádím takové kuličky 😊 ale každý den mě tam píchá nebo poboliva tak snad se tam něco děje 🙏

lenatko91
13. dub 2020

@katule1990 no dopadlo to dobře, jak jsem psala, už mi spinká v náruči 😊 teda teď mě spíš hypnotizuje 😃 každopádně tobě přeju příjemné těhotenství 👍🍀

katule1990
13. dub 2020

@lenatko91 Promiň, špatně jsem označila, chtěla sem označit autorku @kikinekdoly 😅. Asi na mě jde těhotenská demence 😅😅😅

petulkadodo
13. dub 2020

@kikinekdoly já měla pozitivní test 11 dní po IUI, jasná čárka, žádný duch. Taky jsem to nevydržela😊

kikinekdoly
autor
13. dub 2020

@petulkadodo dnes je to 5 den a nejraději by jsem si ho udělala už teď... 😂 Aspoň do 10-teho dne to budu muset vydržet...

hanicka2310
13. dub 2020

Ja mela zatim jedno IUI. Bohuzel neúspěšně. A do toho ted to co se deje tak nam dalai postup odlozili.

kikinekdoly
autor
15. dub 2020

@hanicka2310 Tak to mě mrzí že vám to odložila... Moje Mudr s tím problém neměla... 🙂 ordinuje normálně...😊 Tak snad brzo to vyjde 🍀

hanicka2310
15. dub 2020

@kikinekdoly uz se pry centrum zacina rozjíždět ale asi ještě počkáme

kikinekdoly
autor
15. dub 2020

@hanicka2310 pokud chodíte do centra tak je možné že bylo zavřeno... Já jsem právě byla přímo u mojí doktorky a ta vše dělá sama... 🙂 také jsem přemýšlela jestli mám jít v této situaci nebo ne... Ale když jsem si uvědomila jak dlouho už čekáme tak jsem nechtěla už čekat když vše bylo domluvené a konečně vajíčka a vše bylo v pořádku... Tak snad se brzo dočkáme a budeme mít // ❤️

mkazdova
21. dub 2020

@kikinekdoly Nám se to povedlo hned na poprvé, velmi dobře jsem reagovala na podávané hormony, už si nepamatuji název, brala jsem je 3-5 dní, měla jsem asi 5 zralých vajíček, večer jsme to ještě stvrdili stykem pro jistotu a teď už si tu hraje 10ti měsíční špunt. První těhotenství bylo přirozeně. Podezření u mě na PCOS, menstruaci jsem měla nepravidelnou, většinou po více jak 40 dnech. Cyklus před IUI zkoušeli plánovaný pohlavní styk, to nevyšlo. Úspěšnost se opravdu uvádí menší než při normálním pohlavním styku, to asi nezáleží na CAR.

kikinekdoly
autor
21. dub 2020

@mkazdova tak to je super že to vyšlo 😊 já dnes měla dostat ms a nic na testu taky nic... ☹ Podle Mudr si mám test udělat zítra tak uvidíme... 😊

kikinekdoly
autor
26. dub 2020

Holky tak jsem dostala menstruaci... ☹ tak třeba druhý pokus bude úspěšný 🍀