IUI, je to hodně nepříjemné? Bolí to?

dius23
14. lis 2015

Ahoj Holky. Nastává otázka proč, ale mrkla jsem se teď na videa jak se děla IUI na které zanedlouho jdeme. Začínám se bát. Je to hodně nepříjemné? Bolí to? Nebo to nejde ani cítit? Prosím uklidněte mě. Samozřejmě, že pro miminko bych udělala cokoli, ale zrovna já jsem celkem srábotka a bojím se aby ještě necouvla :(

pecora
14. lis 2015

Ahoj, nerikam ze je to prijemny ale neboli to, teda me to nebolelo. Vic neprijemna mi prisla bezna kontrola na gynde 😉.

dius23
autor
14. lis 2015

Opravdu? :O No ty já snášela celkem v pohodě až na poslední kontrolu už u Mudr. Na IUI

camillaq
14. lis 2015

IUI je naprosto v pohodě, já jsem hodně velký strašpytel, nesnáším bolest, taky jsem měla strach a naprosto v poho. Je to jak vyšetření na gyndě, když ti berou stěr z čípku. Byla jsem na tom 6x a jen poprvé jsem trošku cítila jak zavádí tu hadičku a příště jsem o ničem nevěděla. Přeji hodně štěstí, ať se zadaří

pecora
14. lis 2015

Ja se taky docetla kde co (taky jsem patrala na netu) a bala se ale za sebe muzu rict ze v pohode. Bolest to nebyla. Nebylo to prijemny ale to asi tyhle veci nejsou nikdy 😀. Trva to chvilicku a bezna prohlidka je pro me fakt horsi. Jediny co muzu doporucit je byt uvolnena 😉, fakt je to chvilicka. Byla jsem na tom 3x 😉

dius23
autor
14. lis 2015

Snad mě to nebude bolet :/ :D Holky a nevíte jaká je šance, že hned na poprvé budeme mít tu možnost se radovat z //? :(

camillaq
14. lis 2015

šance je vždycky, znám několik lidí, kterým se to podařilo při prvním IUI. Záleží na tom jaký máte problém. Nám se povedlo až 6 IUI, ale bylo z toho nakonec zamlklé a tři měsíce po revizi jsem otěhotněla znovu a to přirozeně. Teď jsem 12 tt 🙂

pecora
14. lis 2015

Tak to netusim, to zalezi na stesti a tvem zdravotnim stavu ale drzim palce at se podari hned na poprve 🙂

dius23
autor
14. lis 2015

Zdravotní stav mám myslím si, že perfektní. Ovšem zatím netuším jak nám výjde spermiogram :( ale myslím si, že dopadneme dobře. Jednou už jsme miminko čekali 🙂 Štěstí teda nemám až na svou druhou polovičku v ničem :( Takže nevím jak to dopadne. Ale musím být pozitivní no :/

dius23
autor
14. lis 2015

@camillaq Gratuluji 🙂 Hodně zdravíčka 🙂

pecora
14. lis 2015

@dius23 nam se povedlo na potreti 🙂. Drzim palce a camillaq gratuluji 🙂

katerina_m
14. lis 2015

Ahoj,jak už psali ostatní neměj strach.Mám za sebou už tři IUI a pouze při prvním jsem cítila slabý tlak,ale žádnou bolest pak už ani to ne.Z hlediska úspěšnosti nevím,ale je to hodně o psychice takže klid 🙂 .Držím palce,třeba se to povede a uvidíš vytoužené II.Třeba se už taky dočkám.Bereš nějaké léky na stimulaci?

dius23
autor
14. lis 2015

@katerina_m Zatím mi nic nedali. Možná mi dají nějaké léky po odběrech. Zdá se, že jsem celkově v naprostém pořádku tak do mě zatím nechtějí žádné léky tlačit 🙂 Doufám, že se nám to povede hned na poprvé :( Moc času už nám nezbývá :(

dius23
autor
14. lis 2015

A děkují. Vám také Držím palečky

katerina_m
14. lis 2015

Tak uvidíš,tlačí tě věk?jinak není kam spěchat.

dius23
autor
14. lis 2015

@katerina_m Tlačí nás zdravotní stav :/

katerina_m
14. lis 2015

Aha tak to je mi líto o to víc Ti přeji úspěch.Pokud budeš chtít ještě nějaké informace nebo jen podporu v čekání tak napiš 😉 ono se to lépe snáší a partneři moc nechápou naše pocity.

dius23
autor
14. lis 2015

@katerina_m Jakobych u toho zrovna zpátky byla. Poslouchám jen ,,nebreč, povede se to" Tím to hasne :( Jo ono to někdy podpoří, ale jak v jaké době že? :( Děkuji, určitě napíšu 🙂

veronikakn
4. pro 2015

Já ani nepoznala, že je IUI něco jiného než klasická prohlídka 🙂 nic jsem necítila, nic nebolelo, prostě klasické vyšetření 🙂